Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn


boberek

Rekomendowane odpowiedzi

Boberek - daj mi miesiąc a będą wyglądały jak nowe a i po spawach śladu nie będzie :kox:

fura będzie KOX - a tak dla bezpieczeństwa lepiej nie przekraczaj 90km/h (bo koleś który je naprawia na codzień spawa i regeneruje grzejniki i bojlery)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko wiem wiem :)

dlatego kosztowały tylko 200 zł :):kox: :kox: :kox: :kox:

czego nie robi sie dla wygladu auta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boberek - daj mi miesiąc a będą wyglądały jak nowe a i po spawach śladu nie będzie :kox:

fura będzie KOX - a tak dla bezpieczeństwa lepiej nie przekraczaj 90km/h (bo koleś który je naprawia na codzień spawa i regeneruje grzejniki i bojlery)

ale uda mu sie tak ladnie odnowic ramonia, czy poprostu zeberka z grzejnika wstawi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeberka będą :)

:tongue4: :tongue4:

wczoraj podłączyłem potencjometr do wzmacniacza JL Audio :)

0-12db podbicie basu :)

168721_1390040250889_1828596952_732326_8313135_n.jpg[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 09:47_________________________________________________no na 19 stycznia jestem umówiony do Witka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowie mu ze na prostej ze 190 km/h jak jest górka to zwalnia :) do 180 a on nic dziwnego :D:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowie mu ze na prostej ze 190 km/h jak jest górka to zwalnia :) do 180 a on nic dziwnego :D:polew: :polew: :polew:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boberek

mowie mu ze na prostej ze 190 km/h jak jest górka to zwalnia smiley do 180

widzisz Miron nie tylko ty tak masz w swojej padaczce także się nie przejmuj :decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jeszcze nie jezdziłem :) zobacze jutro jak bede poruszał sie po warszawie :)

najbardziej mnie denerwuje ze nie ma POI - gdzie rozmieszczone są bankomaty :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie wkor... to ze nie mam nazw ulic jak jade na podgladzie, mozna to gdzies ustawic czy ten typ tak ma? szukalem i nie bylo nic takiego, ja mam mape 2010, a z poe mam tylko stacje i bary i serwis oczywiscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej mnie denerwuje ze nie ma POI - gdzie rozmieszczone są bankomaty :(

A co Ty kasiarz jesteś :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej mnie denerwuje ze nie ma POI - gdzie rozmieszczone są bankomaty :(

A co Ty kasiarz jesteś :decayed:

opracowal metode wyrywania bankomatow :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie wkor... to ze nie mam nazw ulic jak jade na podgladzie, mozna to gdzies ustawic czy ten typ tak ma? szukalem i nie bylo nic takiego, ja mam mape 2010, a z poe mam tylko stacje i bary i serwis oczywiscie

ustaw widok nie na 3D :) i będzie OK [br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 12:30_________________________________________________

najbardziej mnie denerwuje ze nie ma POI - gdzie rozmieszczone są bankomaty :(

A co Ty kasiarz jesteś :decayed:

no nie jestem ale czasem mi sie to przydawało jak miałem RNSa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a widzisz faktyko jezdze na 3d, thx :decayed:

ten tryb 3D w MMI 2G to jakas pomylka. Ja tez tesknie za RNS-E'em bo byl zdecydowanie lepszy.

W MMI 2G nie dosc ze w 3G nie wyswietlaja sie nazwy ulic, nie ma bankomatow w POI, a stacje benzynowe nie maja logo, to nawet nazwiska patronow ulic trzeba poprzedzac ich imieniem bo inaczej ich nie znajduje - dziadostwo straszne... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a widzisz faktyko jezdze na 3d, thx :decayed:

ten tryb 3D w MMI 2G to jakas pomylka. Ja tez tesknie za RNS-E'em bo byl zdecydowanie lepszy.

W MMI 2G nie dosc ze w 3G nie wyswietlaja sie nazwy ulic, nie ma bankomatow w POI, a stacje benzynowe nie maja logo, to nawet nazwiska patronow ulic trzeba poprzedzac ich imieniem bo inaczej ich nie znajduje - dziadostwo straszne... ;-)

zgadzam sie dali d. mowiac delikatnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...