Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Antywirus dla windowsa 7 - pomocy


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie potrzebuje jakiś najlepiej darmowy program antywirusowy do mojego kompa;)

szukałem w googlach ale jak cos znalazłem to okazywało sie ze to kibel :thumbdown:

najlepiej bym prosił o jakiś link do pobrania programu, chyba ze ktoś mi wyśle instalke to będę mega wdzięczy :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avast! to wg. mnie najlepszy ze wszystkich darmowych antywirusów.

Bardzo dobry program do ochrony czesto uaktualniane bazy danych.

http://www.dobreprogramy.pl/avast-Free-Antivirus,Program,Windows,13266.html

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam Nod32. Używam na windows 7 i zero problemów :)

również polecam tylko że on darmowy jest tylko przez miesiąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parę dni temu ściągnąłem avasta i nie przeszkadza w użytkowaniu, ale od pół roku nie miałem antywira i nie wykrył niczego. aż dziwne.. narazie mam wersję próbną a później wezmę coś innego i porównam :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nod32 to zamulator systemu zwłaszcza w tych starszych maszynkach, wersja "przerobiona" na pełną prędzej czy później popier.. system, przerabiałem wielokrotnie temat, tak pozatym jest dobry :wink4:

Co do avasta jako najlepszy :decayed:

test2009

RAP_VB100_Grudzien_2009_1.jpg

i to co najczęstsze :wink4:

Trojany_VB100_Grudzien_2009_1.jpg

wiec jeśli chodzi o darmwe to dalej polecam avire, a z firewalli darmowego Comodo :good:

AKtualizacje codzienne ma każdy program antywirusowy, wystarczy mieć internet :gwizdanie: wiec na to nie ma co patrzeć jako jakaś wyznaczna

Jeszcze ranking z 2010 :naughty:

gdata-antywirus-test-wykresy-579.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

avast????niby aktualizuje sie codziennie,nie pokazuje zadnych wirusow,ale gdy np. przeskanuje komputer jakims skanerem on.line to zawsze mam 3 wirusy albo wiecej...wiec chyba nie jest az taki dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avira jest bardzo ok, używam od wielu lat i nie narzekam :good: miałem też kiedyś Nortona, ale nigdy więcej nie wyłożę na to pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

avast????niby aktualizuje sie codziennie,nie pokazuje zadnych wirusow,ale gdy np. przeskanuje komputer jakims skanerem on.line to zawsze mam 3 wirusy albo wiecej...wiec chyba nie jest az taki dobry

tak jak mówię, dziwne mi się wydało, że po takim okresie bez antywirusa mam pusto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie zainstalowalem avira i zrobilem scan...wynik

kolejny wirus!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam od trzech lat Awesta (darmowy po rejestracji na rok) wcześniej Norton. Dodatkowo sprzątanie w postaci Revo Uninstaller lub CCleaner a na mocno zainfekowane kompy COMBOFIX jest to NR1 przywracania sprawności systemu :hi:[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 09:45_________________________________________________Zapomniałem o najważniejszym czyli defragmentacji dysków polecam JkDefrag 3.36 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropo defragmentacji dysków - raczej nie używać kompa w tym czasie, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda, powinno się pozamykać wszystkie programy, aplkacje i włączyć narzędzie do defragmentacji...

ja zawsze zostawiam kompa w spokoju aż skończy się defragmentacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy ze zainstalujecie dobrego Firewalla bez antywirusa, to juz nie bedzie potrzebny ten antywirus, no chyba ze używcie emule i innych p2p :gwizdanie:

Do tego Firefox + adblock+noscript i internet staje sie czysty :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja google chrome. mozilla dla mnie to przeglądarka z epoki kamienia łupanego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...