Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT


Attis3

Rekomendowane odpowiedzi

Już było,a i tak ci powim.Zasysa mębrankę w czwórniku-domyka.Przynajmniej taka była myśl konstruktora,rzeczywistośc troche od tego jednak odbiega.Jak masz odmę przerobioną to możesz wężyk zamienic na dłuższy i dac go np.w miejsce gdzie czwórnik wchodził do dolotu,ja tak wykożystałem gotowy otwór żeby nowego nie robic w dolocie.I plastik z "2.0 L" też ładnie pasi :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Już było,a i tak ci powim.Zasysa mębrankę w czwórniku-domyka.Przynajmniej taka była myśl konstruktora,rzeczywistośc troche od tego jednak odbiega.Jak masz odmę przerobioną to możesz wężyk zamienic na dłuższy i dac go np.w miejsce gdzie czwórnik wchodził do dolotu,ja tak wykożystałem gotowy otwór żeby nowego nie robic w dolocie.I plastik z "2.0 L" też ładnie pasi :hi:

a nie lepiej go zaslepic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ks28krk

tak czytam o odmie ale do cholery po co pzerabiac odme zeby przestał brac olej dlaczego do pewnego przebiegu jest ok a potem zaczyna brac olej gdzie jest przyczyna panowie ja zrobiłem 2 raz slnik i lipa dalej to samo czy ci konstruktozy sa i byli nienormalni jak taki syf wyszedł z niemiec to mi sie w głowie niemiesci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To stara też tyle kosztowała... Tak to czwórnik ale to właśnie on jest winny całemu zamieszaniu!! Dzięki itor za info bo czekałbym na odpowiedź do usranej śmierci...

TAK CHODZI O TEN CZWORNIK

ten ma nowy numer i jest przerobiony, stary kosztowal 32 zl (wydawalo mi sie ze wiecej placilem:)) ten tez 32 zl, musieli go dawno przerobic bo cynk o nim znalazlem na rumunskim forum audi:) a datowany byl na 2010 rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tylko tym ze od strony dolotu wejscie jest na gorze a od strony odmy na dole czyli na odwrot jak w starym i to byloby logiczne...

chociaz sie zastanawiam jak to podlaczyc do dolotu bez przerobek jak teraz wyjscie jest wyzej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...