Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] moja śnieżno biała audiczka :)


Madoń

Rekomendowane odpowiedzi

kolejna b6 w Szczecinie coraz wiecej ich :naughty: fajny kolor Ty ja malowales cala? koniecznie czarne fele do tego i np czarny dach troche szkoda ze trumniak(avant) :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejna b6 w Szczecinie coraz wiecej ich :naughty: fajny kolor Ty ja malowales cala? koniecznie czarne fele do tego i np czarny dach troche szkoda ze trumniak(avant) :tongue4:

Nie, nie malowałem jej całej, tylko poszczególne elementy, które miały jakieś tam defekty :) Felgi może w przyszłości będą inne, ale jeżeli czarne to muszą być przynajmniej 17, 18' żeby nie zniknęły na aucie :wink4: mi by było bardziej szkoda, gdyby to nie był avant ale są gusta i guściki :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prze kozak :kox: :kox: :kox: Biale wymiata :good:

a reszta co z tym zrobisz to juz twoja sprawa,gdybym mial biale audi to by byl czarny dach+gleba+wieksza fela(grafit)+s-line ale nie koniecznie z dobra gleba bez s-lina tez kox :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co - białe naprawdę mają swój urok. Szczerze powiedziawszy podoba mi się nawet kontrast nie pomalowanych dokładek :good: Biały i srebrny to chyba jedyne odcienie lakieru w których da się tolerować taki zabieg :) Z drugiej strony jeśli będziesz chciał kiedyś zrobić lift bodykitu, niższe zawieszenie i felunek 18"/19" - nie obejdzie się bez malowania (wtedy już nie będzie tak ładnie pasować).

Daj sobie spokój z czarnymi felami - jest mania na to a prawda jest taka, że koło w tym odcieniu zginie (z daleka wygląda to jakbyś na mega stalówkach śmigał). Skoro dużo jeździsz, 18" czy 19" i jakaś niższa zawieszka nie są dla Ciebie. Ewentualnie możesz przywalić springi 1BE/1BV na obecne amory aby lekko obniżyć auto (dalej bym się nie posuwał).

Może z uwagi na użytkowy charakter auta lepiej zastanowić się nad modami poprawiającymi komfort podróży? RNS-E, lusterko z funkcją przeciwoślepieniową, kierownica wielofunkcyjna?

Pozdrawiam i życzę bezawaryjnego użytkowania :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci Bartek ze mam czarne 19 ale te kolo jakies male sie wydaje jak fele byly w chromie :sick3: to wygladaly na ogromne :naughty: dlatego mysle zeby teraz walnac je na bialo :kox:

a co do fury Madonia to 18 na Szczecin to max

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro dużo jeździsz, 18" czy 19" i jakaś niższa zawieszka nie są dla Ciebie. Ewentualnie możesz przywalić springi 1BE/1BV na obecne amory aby lekko obniżyć auto (dalej bym się nie posuwał).

Może z uwagi na użytkowy charakter auta lepiej zastanowić się nad modami poprawiającymi komfort podróży? RNS-E, lusterko z funkcją przeciwoślepieniową, kierownica wielofunkcyjna?

Pozdrawiam i życzę bezawaryjnego użytkowania :good:

no właśnie mam w planach RNS-E a zawieszka 1BE już siedzi odkąd kupiłem Audiczkę :wink4:

dzięki za pozytywne komentarze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie mam w planach RNS-E a zawieszka 1BE już siedzi odkąd kupiłem Audiczkę :wink4:

Rzeczywiście, nie przyjrzałem się zdjęciom a sugerowany komentarzami kolegów przyjąłem, że masz 1BA :doh1: W każdym bądź razie - ze względu na komfort, niżej już nie schodź :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje, fajne białe autko :decayed: Ja osobiscie bym sie więcej ne odważył na biały :decayed: Miałem białego Passata jak czysty to śliczny :decayed: tylko że czysty był tylko dzień po myciu :naughty:

ja bym więcej chromu dodał biały z chromami ładnie sie komponuje :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje, fajne białe autko :decayed: Ja osobiscie bym sie więcej ne odważył na biały :decayed: Miałem białego Passata jak czysty to śliczny :decayed: tylko że czysty był tylko dzień po myciu :naughty:

ja bym więcej chromu dodał biały z chromami ładnie sie komponuje :rolleyes:

co Ty gadasz nie ma jak black&white madafaka :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym więcej chromu dodał biały z chromami ładnie sie komponuje rolleyes

:bicz: :bicz: :bicz:

co Ty gadasz nie ma jak black&white madafaka kox

tak jak kolega napisał a nie chrom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biały lakier z dokładkami, felgi czarne/grafitowe/grille czarne, bixenony z czarnymi środkami, nic chromu a dużo czerni do tej bieli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biały lakier z dokładkami, felgi czarne/grafitowe/grille czarne, bixenony z czarnymi środkami, nic chromu a dużo czerni do tej bieli :D

tak jak młody_drog napisał

dodałbym jeszcze ściemę szybek i ramki wokół szyb oczywiście również w czerni.

no i jeśli byś pokusił się jeszcze o pakiet s-line z zewnątrz to w ogóle by był :kox:

takiej białej na forum nie ma :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...