Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Moje A4 1.9 TDI prawie seryjne :)


pawlopwl

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy doradźcie mi, jakie tylne lampy założyć? Powiem że w grę wchodzą tylko dwa typy, albo ori II lift, albo DEPO RED-WHITE.

jeśli RED/WHITE to tylko w ledach :cool1:

najlepiej polifty :gwizdanie:

takie:

http://allegro.pl/lampy-tylne-audi-a4-94-00-red-white-led-m-ce-kra-i1361470463.html

Właśnie LED-y mi się nie podobają, albo coś takiego:

1373359048

Albo takie :

1383201624[br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 15:51_________________________________________________Dodałem ankietę, prosze o głosowanie, które sie bardziej podobają i będą pasować :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/lampy-tylne-audi-a4-94-00-red-white-led-m-ce-kra-i1361470463.html

Te są ładne tylko na zdjęciu - w rzeczywistości fatalne, bardziej różowe niż czerwone. Jeśli ledy to tylko te na wzór II liftu.

Depo red - white też nie robią wrażenia.

Jak chcesz to popatrz sobie u mnie w galerii, miałem depo red white a teraz mam inne ledy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci że ni epodobaja mi te LED-y, żadne :tongue4:

Masz może fotkę jak świecą u Ciebie te RED-WHITE? bo bardzo podobają mi się jak śiwecą te moje po I lifcie (i chyba tak samo mają II lift), a widzę że te RED-WHITE już mają bardziej przeźroczyste to szkło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci że ni epodobaja mi te LED-y, żadne :tongue4:

Masz może fotkę jak świecą u Ciebie te RED-WHITE? bo bardzo podobają mi się jak śiwecą te moje po I lifcie (i chyba tak samo mają II lift), a widzę że te RED-WHITE już mają bardziej przeźroczyste to szkło.

Ja nie miałem ledów red - white tylko takie zwykłe. Świeciły normalnie, żadna rewelacja. Dopiero ledy robią wrażenie.

Nawet nie mam zdjęć, tylko takie stare w nocy: http://postimage.org/image/2g01lo1dw/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo odwrotnych wyników głosowania, postanowione, będą DEPO RED-WHITE :naughty:

Żałować nie będziesz, dopóki nie zobaczysz ładnych ledów :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo odwrotnych wyników głosowania, postanowione, będą DEPO RED-WHITE :naughty:

Żałować nie będziesz, dopóki nie zobaczysz ładnych ledów :wink4:

Ale ty też miałeś :naughty: Widać każdy musi sie przekonac na własnej skórze :decayed:

To tak jak z chromem na metry, sporo obób miało i sporo go zrywało, ja tez mam, i kto wie może tez go zerwę kiedyś :kox:

A te lampki RED-WHITE bardzo mi sie podobają, niechodzi o wygląd w nocy, ale za dnia, nawet po fotkach Twojego auta wybrałbym te, nie diodowe :kox: Taki mój gust :evil:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 23:42_________________________________________________No i sa nowe lampki :kox:

20110128566.jpg

[br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 21:41_________________________________________________W końcu Duże uszy :decayed:

20110210577.jpg

[br]Dopisany: 12 Luty 2011, 15:37_________________________________________________A dodatkowo kilka dni temu zmieniłem sobie sprzęgło kompletne, i w końcu można płynniutko ruszać, nie ma żadnego szarpania ani innych cudów wianków :evil:

Teraz jeszzcze tlyko troche trzeba powalczyć z buczeniem w zakresie obrotów 1800-2100 i będzie miód malina, a chyba już wyczaiłem winowajcę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze sie prezentuje :good: z nawigacją świetny patent :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie plecionka Ci drga dlatego buczy : )

Właśnie do pierwsze poszło do wymiany i to nie to.....

Obstawiam gumowe gówno w tym aucie do wymiany, poduszki, wieszaki tłumika.... będę kombinował.

Pany a może to być tłumik?? może takie buczenie i delikatne od tłumika byc w tym zakresie obrotów? Dodam że zakres obrótów sie zmienia, kiedyś był węższy......

W sumie troszke może głośno chodzi, no newiem jak sie mu przyciśnie na obroty.

Wógle ile wam się w takich silnikach podnosi silnik kiedy zaciągniecie ręczny i próbujecie ruszać?

Bo mi troche się podnosi :decayed:

tylko kiere obszyć po ludzku :)

Narazie inne wydatki, a do tego już sie przyzwyczaiłem :gwizdanie:

[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 14:32_________________________________________________Wogóle walczył ktoś już z takim buczeniem i wygrał?[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 14:47_________________________________________________Sam sobie muszę odpowiadać :polew:

No wiec z buczeniem wygrałem :naughty: praktycznie w 99% znikło :cool1:, diagnoza? wymiana wszystkich wieszaków tłumika + dobre go ustawienie :>

Dodatkowo dziś wymieniłem sobie kostkę stacyjki, stara już troche nie domagała, i założyłem TEMPOMAT :evil::slina:

Smiga aż miło :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem na żywo, nieźle się prezentuje.

Patent z nawigacją niezły! :good: ... Teraz czekam na foty z kubłami :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne autko :gwizdanie: interesuje mnie jak "ogarnąłeś" to miejsce po popielniczce? Czym zatkałeś tą dziurę która powstaje po jej wyjęciu? Też o tym myślę bo popiołka jest mi zbędna :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne autko :gwizdanie: interesuje mnie jak "ogarnąłeś" to miejsce po popielniczce? Czym zatkałeś tą dziurę która powstaje po jej wyjęciu? Też o tym myślę bo popiołka jest mi zbędna :gwizdanie:

wyjąłem popiołkę, i wykleiłem takim materiałem polarowym, tak żebym mógł tam rzucić telefon czy coś i żeby sie nie porysowało :naughty:

Nieźle się kręci ten Dieselek do 6krpm :tongue4:

e nie wiem, chyba na wykończeniu mam ten silnik, po 4rpm się zatrzymuje :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne auto, ale radio (w szczególności podświetlanie) jest OKROPNE.

Natomiast patent z navi... hmmm, sprytnie Panie, sprytnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne auto, ale radio (w szczególności podświetlanie) jest OKROPNE.

Natomiast patent z navi... hmmm, sprytnie Panie, sprytnie...

Radio już jest inne, z podświetlaniem czerwonym (częściowo :kox:) a navi, to nie mój pomysł, zaciągnięty z forum:D ja tylko skopiowałem, choć chciałbym żeby to był mój pomysł :good:

Swoją drogą kubły już na miejscu, jeszcze tylko grzanie do niech podłączyć :naughty:

20110615715.jpg

Ps. kto mi powie jak usunąć z tego wątku ankietę? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie, ale raczej nie będę zakładał tego od Ciebie, trzeba kupić oparcie z sedana i dopiero. narazie podłaczenie grzania i na nic więcej kasy za bardzo nie ma :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...