Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Xenony - problem nagłaśniany

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

MarciNv6 bedzie jak najbardziej.. :th:

Opublikowano

no teraz i mnie czeka wymiana lamp i bedzie ten ksenon. pytanko jest takie czy ten zestaw ze znizka dla audi klubu plus te lampy

http://moto.allegro.pl/item389541330_reflektor_lampa_xenon_audi_a4_a_4_94_98_s4.html

bedzie to jakos w miare dzialac?

Lampy ok, depo daje radę. Rozumiem że nie chcesz ciąć błotników? Bo jeśli Ci to nie przeszkadza, to może lepiej ori zespolone Valeo lub nowe depo, ale zespolone, koszt podobny a wygląd ciut lepszy :wink4:

Opublikowano

czytam i czytam i dalej nie wiem :( ktore hidy mam wybrac 6000 czy 8000 k ?? ktore lepiej bedza sie prezentowac w autku i czy bedzie problem z policja :disgust: pomozcie :notworthy:

Opublikowano

czytam i czytam i dalej nie wiem :( ktore hidy mam wybrac 6000 czy 8000 k ?? ktore lepiej bedza sie prezentowac w autku i czy bedzie problem z policja :disgust: pomozcie :notworthy:

6000K to będzie bardziej białe światło z lekkim błękitem i lepszy zasięg, lepsza widoczność itp. 8000K to większy lans bardziej niebieskawe światło ale krótszy zasięg. Policja się raczej nie czepia, jeśli siedzi to w soczewkach, no ale jeśli mają się do czegoś bardziej przyczepić to do 8000K, ogólnie i 6000K i 8000K nie są legalne, legalne jest chyba max. 5000K (czy coś koło tego), o ile mozna powiedzieć że HID jest legalny :tongue4: jest masa tematów na forum o tym. Poczytaj :szukaj:

Opublikowano

dzieki chlopaki za podpowiedz :) ja sie nie moge zdecydowac pomiedzy 4300 a 6000 :) chce by bylo mega bialo bo blekitna poswiata przy dluzszej jezdzie meczy i czlowiek wpatruje sie tylko w jeden punkt najmocniej oswietlony a potem wszystko dookola wydaje sie dziwnie szare :) no ja mam takie odczucia i kilku moich znajomych to samo :) wiec chyba cos w tym jest :)

Opublikowano

dzieki chlopaki za podpowiedz :) ja sie nie moge zdecydowac pomiedzy 4300 a 6000 :) chce by bylo mega bialo bo blekitna poswiata przy dluzszej jezdzie meczy i czlowiek wpatruje sie tylko w jeden punkt najmocniej oswietlony a potem wszystko dookola wydaje sie dziwnie szare :) no ja mam takie odczucia i kilku moich znajomych to samo :) wiec chyba cos w tym jest :)

Najbliższe bieli jest 5000K ale 6000K wygląda super :cool1: Ja się zdecydowałem na 6000 :kox:

Opublikowano

czytam i czytam i dalej nie wiem :( ktore hidy mam wybrac 6000 czy 8000 k ?? ktore lepiej bedza sie prezentowac w autku i czy bedzie problem z policja :disgust: pomozcie :notworthy:

6000 K

Opublikowano

Ja mam 6000k i jestem bardzo zadowolony więc również polecam.

Opublikowano
  • Autor

ja mam 4300K i jestem bardziej zadowolony. polecam

Opublikowano

6000 k :th:

Opublikowano
:banan:4300k :banan2:
Opublikowano

Też się zastanawiam :mysli:.... Założe jednak 4300 :>.......................

Opublikowano
  • Autor

Też się zastanawiam :mysli:.... Założe jednak 4300 :>.......................

:punk: bardzo dobry wybór

Opublikowano

Porównanie 4300k do 6000k.

xenonbk7.jpg

Może to pomoże Ci podjąć decyzję :)

Opublikowano

No malik to jest konkretw argumentach :th: :thumbup: :oklaski: :oklaski: :oklaski: Chyba wszystko jasne :evil:

Opublikowano

Chyba wszystko jasne

i które wybierasz ?

ps. Malik fotka :th:

Opublikowano

Pytanie nie do mnie bo ja już śmikam od 3 miesięcy na 6000k :kox: A co reszta na to :gwizdanie:

Opublikowano

A moze jakis kompromis między tymi wytypowanymi barwami ->5000k ja mam osobiście i powiem wam też jest poswiata niebieskiego ładnie sie prezentuje noi oczywiscie swieci :>

Opublikowano

A moze jakis kompromis między tymi wytypowanymi barwami ->5000k ja mam osobiście i powiem wam też jest poswiata niebieskiego ładnie sie prezentuje noi oczywiscie swieci :>

5000K jest najbliższe barwie xenonu montowanego ori, m.in. w Audi :wink4: I to jest najlepsza propozycja, bo i przepisy dopuszczają barwę 5000K. :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.