Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Xenony - problem nagłaśniany


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

no ale nie odpowiedzieliscie mi na pytanie, jak beda czyste klosze z soczewka, to jaki to da efekt???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da efekt taki, jak powinien świecić Xenon. w światłach normalnych powierzchnia szkła reflektora spełnia zadanie rozpraszania swiatła tak, żeby widoczne było równomiernie i oświetlało określone pole przed nami. w reflektorach Xenonowych dodatkowe rozpraszanie światła nie pomaga a może działać odwrotnie - kierować światło tam, gdzie nie jest ono potrzebne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli mowisz ze zakladajac lampy po lifcie na HIDach powinno byc,dobrze tzn lepiej niz na zwyklych valeo 95?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyk a co myslisz o takich http://moto.allegro.pl/item283662111_reflektor_lampa_xenon_audi_a4_a_4_94_98_s4.html bo na ori raczej mnie nie bedzie stac, tylko zastanawiam sie jeszcze czy takie jak na tej aukcji czy zespolone???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie mysle o zrobieniu turne po pobliskich szrotach i poszukaniu takich lamp, jeszcze tylko jedno pytanko bo chyba odbieglem od tematu, pod HIDy musza byc reflektory przystosowane pod D2S czy moga byc zwykle H7??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz zwykle lampy pod H7 i wkladasz w nie H.I.Dy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz H4 to nie wejda pod H7 - trzeba bedzie wymienic. Lampy poliftowe byly tylko pod H7 lub D2S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te po I lifcie czyli Bosche były na H7 ale tam tez nie radze wsadzać jakichkolwiek xenonów. Ostatnio widziałem Corse Combo B z HIDami :polew:. Prawde mowiąc nie sie z czego śmiać. Waliła tymi niebieskimi światełkami po oczach niczym mała elektrownia. Xenon tylko do soczewki (z oznaczeniem D2S oczywiście)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie ma jakiejs przejsciowki z H7 tak zeby mozna bylo zalozyc HIDy H4 albo z D2S na H4???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok wiec sie nie odzywam,dziki for all ;)

wiem wiem ale to wszystko tzryma kasa pasowalo by jakos zaoszczedzic,a mozesz mi powiedziec czemu tak nie robia??? jest gorszy efekt czy co??? jestem kompletnym laikiem w tym temacie :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8000 K jakoś tak wypadły mało intersująco pod względem lansu :decayed:

One [8000K] faktycznie mało tak z niebieskiej poświaty mają czy to efekt foty ?? Bo twoje to chyba te 14000 K ? :kox:

Kurde to juz namieszkałeś mi tymi zdjęciami :mysli: Mi potrzeba ciut niebieskawe pod kolor auta , a te 8000 K wygladaja strasznie biało :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8000 K jakoś tak wypadły mało intersująco pod względem lansu :decayed:

One [8000K] faktycznie mało tak z niebieskiej poświaty mają czy to efekt foty ?? Bo twoje to chyba te 14000 K ? :kox:

Kurde to juz namieszkałeś mi tymi zdjęciami :mysli: Mi potrzeba ciut niebieskawe pod kolor auta , a te 8000 K wygladaja strasznie biało :gwizdanie:

proponuje Ci zakup 6000 K , nie sa niebieskie dają tylko delikatną taka poświatę. Jak dla mnie najlepsza barwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje Ci zakup 6000 K , nie sa niebieskie dają tylko delikatną taka poświatę. Jak dla mnie najlepsza barwa...

Hmm... sam juz nie wiem ..upierałem sie cały czas przy 8000 K i no chyba juz tak zostanie . Ze zdjęć Keżora widać ze nie sa one aż tak niebieskie jak myślałem . A chciałem by były choć troszke :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...