Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRE] Akcja serwisowa 26D9


frontside

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie a ja się qrna zastanawiałem czy ze mnie do bani kierowca :mysli:. Bo zdarzało mi się że czasami przy ruszaniu auto zgaśnie (na początku) teraz to już troche opanowałem :angry:

Więc jak jest z tą akcją? Aktualna jeszcze? I czy auta importowe też obejmuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem pare testow aut z tyl silnikiem na TVN Turbo z udzialem Adama Kornackiego.Za kazdym razem twierdzil on ze te silnik ma slaby dol ze ciężko sie nim rusza.Czy ten nowy soft cos zmienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienia jedynkę - silnik mocniej ciągnie do ok 2k obr, a potem jakby odpuszczenie gazu (takie wrażenie jak nie deptać).

No i jakby twardziej pracuje na jałowym - pewnie cała różnica to przymknięcie egra na jałowym, tak jak napisał Pre.

Jeszcze do aktualnośi akcji - poprzednim razem (w lipcu) jeszcze akcji nie było, teraz dopiero jest dostępna. Przy przeglądach jest obowiązkowa (albo utrata gwarancji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was Panowie. Stary temat ale dalej aktualny więc piszę tutaj. :naughty:

Jeśli chodzi o akcję to jest aktualna. Dzisiaj byłem w serwisie umówić się na przegląd i Pan zaskoczył mnie mówiąc mi właśnie o tej akcji, że jest dalej dostępna. I wynika z tego, że przeprowadzana jest nie tylko w silnikach BRE jak pisał kolega frontside

Słyszał ktoś coś o akcji serwisowej 26D9? (Zmiana softu w BRE).

W związku z tym proszę moderatorów bądź samego autora wątku o zmianę prefiksu. :good:

W serwisie mówią, że nie wiedzą z czym jest związana :bicz2:.

Niestety muszę to potwierdzić! Pan nie był w stanie mi powiedzieć na czym ta akcja polega bo niby nie mógł się zalogować do systemu! :disgust: Dowiem się w przyszłym tygodniu i dam znać. Ale z tego co tutaj piszecie to ja nie mam problemu z ruszaniem... :mysli:

Akcja oczywiście jest wykonywana na koszt ASO Audi. :good: Więc może warto się udać do ASO i spytać czy czasem akcja nie dotyczy Waszego furacza... :decayed:[br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 13:44_________________________________________________I odebrałem właśnie autko z serwisu i jestem już po akcji 26D9. Chciałem aby Pan mi udostępnił opis akcji ale niestety jes poufny... :mysli::disgust: Mogłem tylko przeczytać. Generalnie chodzi o odciążenie (ochronę) sprzęgła na pierwszym biegu. Jak było tam ładnie napisane: "klient może czuć subiektywne pogorszenie mocy... Czy czuję jakąś różnicę? Tak jakby sprzęgło było twardsze. Nic poza tym. Co prawda ruszałem tylko kila razy po drodze z ASO do domu ale jakiejś diamtralnej różnicy nie ma.

Pozdrawiam

akjam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego akjam w BLB miałeś ta akcje serwisową ?

napisz coś więcej o "subiektywnych odczuciach" , jak pojeździsz parę dni ?:)

pozdrawiam

Kuba

Tak kolego. Miałem tą akcję w BLB i szczerze Ci powiem, że po paru dniach jazdy nie widzę różnicy... Na początku wydawało mi się, że sprzęgło twardsze a teraz już się do tego przyzwyczaiem. No ale jak magicy z :audi: twierdzą, że sprzęgło będzie odciążone no to to zrobiłem na ich koszt. :kox: Myślę, że warto wpaść i może Twój samochód też powinien przejść taką akcję? Nie masz wpisu w książce?

Mi zrobili przy okazji przeglądu, za free, oczywiście trzeba podpisać papiery, że nie ma chipa.

[...]

Ja też miałem przy okazji przeglądu ale żadnych papierów nie podpisywałem tylko Pan grzecznie mnie spytał czy jest jakiś chip tuning? Odpowiedziałem grzecznie, że jeszcze nie... :evil:

Gdyby był jakiś chip można zniszczyć moduł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem w BLB tą akcje przeprowadzaną i musiałem podpisać papiery że w aucie nie ma chipa, teraz auto od miechów jest po chipie i śmiga aż miło :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26D9 jest przede wszystkim do BRE i faktycznie chodzi o slabosc przy ruszaniu z miejsca

Zmienione jest ustawienie EGR przy naciskaniu sprzegla, moment obrotowy w zakresie 1000-1800RPM wzrosta o 30%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akjam, a przy multi tez były niby takie problemy?

Szczerze Ci powiem, że nie wiem... :mysli: Będę w przyszłym tygodniu w ASO to się dopytam. :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy wiecie, czy można zapisać się na samą akcję, bez dodatkowego przeglądu?

jezeli dotyczy Twojego auta to tak, ja sie umówiłem i tylko oddałem auto na akcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy wiecie, czy można zapisać się na samą akcję, bez dodatkowego przeglądu?

Podjedź do ASO, podaj nr nadwozia i sprawdzą czy Twoje autko jest w "tej puli" i wtedy umówisz się na termin i po sprawie. :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się jeszcze, czy jest taka potrzeba, bo autko dobrze jeździ, choć faktycznie jedynka jest dość słaba.

Kiedyś u taty w peugocie też była akcja serwisowa dotycząca tarcz i klocków ham., wszystko byłoby ok gdyby nie to że po wymianie na nowy komplet wystarczył na 40 tyś km, a przed wymianą było ponad 60tyś km przejechane i nawet nie było widać zużycia, więc chyba wymieniali bo były za dobre :), ciekawe jak tu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to nie zauwazyłem nic na + ani na - ale przed akcją jak dawałem auto komus kto nim perwszy raz jechał to faktycznie tak jakby wprawy nie mieli i auto gasło przy ruszaniu, ja juz byłem wprawiony co i jak ale po tej akcji to nawet mojej żonie nie gaśnie przy ruszaniu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to nie zauwazyłem nic na + ani na - ale przed akcją jak dawałem auto komus kto nim perwszy raz jechał to faktycznie tak jakby wprawy nie mieli i auto gasło przy ruszaniu, ja juz byłem wprawiony co i jak ale po tej akcji to nawet mojej żonie nie gaśnie przy ruszaniu :polew:

Dokładnie tak jak mówi MAJKI. :good: Dla mnie też różnicy nie było bo już byłem przyzwyczajony do tego. :gwizdanie: Myślę, że warto jednak podjechać i sprawdzić czy jest się w tej puli do akcji bo jak robią coś za darmo to czemu nie. :good::kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...