Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Granatowe PADŁO


beefrezer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników forum i wasze piękne samochody :hi: dzisiaj postanowiłem pokazać moją niunie :> Moje pierwsze AUDI :tongue4:

P071110_14_340001.jpg

lakier niestety do poprawek lakierniczych :confused4:

P071110_14_350002.jpg

P071110_14_350003.jpg

No i nadszedł czas pokazania tego co w niej zrobiłem, nie jest to wszystko, ale sukcesywnie bede dodawał kolejne zdjęcia z opisami. No więc może zacznę co zdążyłem założyć.

1. Wpadł hid xenon 5000k (wszystko pięknie, tylko niedawno spalił mi sie jeden żarnik :decayed:)

2. Światełka do jazdy dziennej

3 Nowe oponki

4. Boczki od polifta, wczoraj założone ( póki co jest problem z podłączeniem lampek)

5. Nowe tarcze tylne bosh+ klocki hamulcowe

Samochodzik1.jpg

samochodzik2.jpg

6. Wrzuciłem też rozpórkę dolną :naughty::dance: (jazda stała się znacznie przyjemniejsza)

rozp_rka1.jpg

rozp_rka2.jpg

rozp_rka3.jpg

Muszę ją jeszcze dopracować, jakieś malowanko itp :tongue4:

A teraz troszkę nieplanowanych wydatków :(

Pierwsza przejażdżka mojej kobiety :bicz: :bicz3:

rysa.jpg

rysa2.jpg

rysa_3.jpg

rysa_4.jpg :facepalm:

Ból przeszywa mnie na wylot, no ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :kox: będzie lakiernik, polerka całego samochodu, wszystkie niedoskonałości lakieru będą zrobione :naughty:

Najbliższe plany (o ile kasa pozwoli) :cool:

1. Wymiana uszczelki miski olejowej (jest niestety wyciek) - Jednak to rura od odmy :P olej tak ciekł że zalewał miske olejową WYMIENIONE

2. Wymiana rozrządu (profilaktyka dla świętego spokoju)- rozrząd siedzi

3. Turbina AWX

4. Podsufitka od esy :kox: :kox: (niebawem wpadnie, czarne boczki już są)- PODSUFITKA NIE PODESZŁA :( (większy otwór na szyberdach)

5. Czarne siedzenia+ wykładzina podłogi (siedzenia miały być skórzane, ale zmieniłem zdanie :tongue4:)

- SĄ SIEDZENIA GRANATOWE OD POLIFTA+ PODŁOGA CZARNA

6. Program pod turbawke itp :kox:

7. Lampy tył po lifcie

8. Dystanse 15mm tył + 10mm przód

9. Felga 17 (jak wykończe nowe oponki na 16") - Właśnie stałem sie posiadaczem 17" BBS ET 35 :kox:

10. Licznik od polifta z wyświetlaczem temp (jest pełen fis) :)

11. Kierownica trójramienna :naughty:

12. Oświetlenie wnętrza w led (będzie wrzucone wraz z nową podsufitką)

13. Daszek na tylną szybe na wzór eSy

Plany troszkę się rozbódowały, kasy jak zawsze brak, no ale pomału do celu, priorytetem obecnie jest doprowadzenie samochodu do stanu bdb pod względem mechanicznym i wizualnym z zewnątrz.

Kolejne zdjęcia będą wraz ze zmianami :gwizdanie: :kox: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprzedni właściciel (również klubowiowicz) polakierował :kox: a jeśli chodzi o mody to napewno jakaś fajna fela :naughty: :naughty: delikatne spoilery, raczej chciałem podejść pod styl S4, lekki i gustowny tuning optyczny, jakieś xenon najlepiej 8000k, no i chip (140Ps, 320Nm) to jest to :D oczywiście polerka lakieru, felg, no i niklowane relingi :evil::naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakieś xenon najlepiej 8000k

To nie jest lekki i gustowny tuning :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spojlery sobie daruj, xenon 8k nie sprawdza sie :gwizdanie: będziesz sobie latarka droge dodatkowo podświetlał :gwizdanie:

A jeśłi chodzi o chip to powinieneś to zrobić równozędnie z wymianą rozrządu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż mi się łezka w oku zakręciła, jak zobaczyłem moją ex ;(

spojlery sobie daruj, program jak najbardziej no i ksenon tylko 4300 - 5000K :good:

gdzie masz ramkę klubową? Bo smycz wiem, że w komisie odczepili...

bezawaryjnej jazdy życzę :good:

BTW fajki polerował topor :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki zakupu :)

Sprawia wrażenie że pochodzi z dobrej reki, widać już kilka zmian kosmetycznych popularnych na tym forum :naughty:

Ksenon 8000k bym sobie darował, spoilery tez chyba że chcesz przeznaczyć na to więcej gotówki i będzie to ori pakiet S4 :naughty:

Ja bym wolał zacząć od ladnej-większej feli i może obniżenia niuni :kox:

Kolorek chyba taki jak mojej :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko cacy malina znam je troszkę tak że dobrze się stało że taki dopieszczony egzemplarz zostaje w klubie, tylko dbaj o nią jak poprzedni właściciel bo jak nie to :bicz3: :bicz3:

co do lakierku czowiek na ziemie auto ma 14 wiosenek wiec lakierek nawoskuj i ciesz sie jazda

Autko łokej

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakier już nawoskowany :naughty: pieściłem go z 3h :decayed: a jeśli chodzi o spoilery to chodziło mi własnie o s4, nic z wiejskiego tuningu :naughty: co do xenonu to zastanawiałem się nad 8000k, doradził mi go znajomy, no ale skoro nie polecacie go to napewno go nie założę :> Ramka klubowa nie chce się zapiąć na środkowym zatrzasku, nie chce zgubić tablicy ;( ale naprawię ją napewno :> jeśli chodzi o to czy dbam o samochodzik hmm.. możecie wierzyć że taak :wink4: może aż za bardzo :decayed: :decayed: to moje oczko w głowie :cool1: Grzegorzu nie masz się o co martwić :> :> trafiła w dobre ręce i na pewno ją niedługo zobaczysz :tongue4:

aa bym zapomniał, jakie felgi doradzacie? :cool1: Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakier już nawoskowany :naughty: pieściłem go z 3h :decayed: a jeśli chodzi o spoilery to chodziło mi własnie o s4, nic z wiejskiego tuningu :naughty: co do xenonu to zastanawiałem się nad 8000k, doradził mi go znajomy, no ale skoro nie polecacie go to napewno go nie założę :> Ramka klubowa nie chce się zapiąć na środkowym zatrzasku, nie chce zgubić tablicy ;( ale naprawię ją napewno :> jeśli chodzi o to czy dbam o samochodzik hmm.. możecie wierzyć że taak :wink4: może aż za bardzo :decayed: :decayed: to moje oczko w głowie :cool1: Grzegorzu nie masz się o co martwić :> :> trafiła w dobre ręce i na pewno ją niedługo zobaczysz :tongue4:

aa bym zapomniał, jakie felgi doradzacie? :cool1: Pozdr

Fela RS6 do tego gleba i body S4 :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sądzicie o magnetyzerach? Opinie o nich są prawdziwe? :blink:

tak samo jak mikołaje w dzieciństwie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fela jak moja :) 8k xenon sobie daruj, w deszczu nic nie zobaczysz... Bardzo pozytywny Avant :) muszę się w końcu zebrać na pokazanie mojego... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...