Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Spoty w Koszalinie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany,dzis ktos sie pisze?

uprzedzam zeby nie zganiac na pogode, bo tak to do wiosny bedziemy planowac i bedzie kicha.

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 149 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja sie pisze jak na 18, tylko gdzie? i ile osob bedzie?

Opublikowano

mi o 18 tez pasuje.

jak narazie jest nas dwoch :kox: :kox:

ale mysle ze zjedza teraz wszyscy obiad i siada na forum to powinno nas byc wiecej....

jesli chodzi o miejsce to chyba najlepiej gdzies w zadaszonym garazu, a tu pola do popisu nie ma, wchodzi w rachube albo forum albo kosmos....

Opublikowano
  • Autor

witam ja też bym sie pisał na 18 ale do forum nie jade bo tam dzisiaj o tej godzinie bedzie kocioł straszny bo i vw maniacy beda i z klubu bmw i hondziaże też wiec forum odpda.

A jak na nas trochę kropli mżawki spadnie to to chyba sie nie rozpuścimy co? ja proponuję parking przy Makto jet duży a i może zajdziemy miejsce pod daszkiem a jak nie to pod chmurką na 100% bedzie.

Mirek S jak bedziesz na spocie to weź ten czujnik o którym rozmawialiśmy ok dzieki

Opublikowano

Dobra, to o 18 na parkingu przy Makro.

Ulica Syrenki jak by ktos nie wiedzial, wylot w kierunku na Szczecin :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no to do zobaczenia :hi:

Opublikowano
  • Autor

no to jak dzisiaj nic nie robimy tylko w środe??

Opublikowano

ee dziś...o 18 wpadnę wasze Audiole obczaić :D na te Makro :kox:

Opublikowano

a czemu na koncu koszalina chcecie sie spotkac? ja proponuje parking kolo amfiteatru, co Wy na to?

Opublikowano

i znowu się zaczyna....hehe

Opublikowano

ja z chęcią ale na 18 nie dotre do koszałka, więc jakby ktoś w tygodniu miał ochote też to się pisze :)

Opublikowano
:polew: :polew:
Opublikowano

:polew: :polew:

? :blink:

Opublikowano

no nic... ehe po prostu norma :wink4:

Opublikowano

no nic... ehe po prostu norma :wink4:

Z chęcią bym dziś zawitał ale nie każdy jest cały tydzień w koszalinie, niektórzy koledzy też nie mają czasu w weekend więc jakby byli chętni w tygodniu to można by zrobić mini spota :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Panowie ja mam pytanie czy pasowało by wam dzisiaj o 17:30 na makro?? bo nie ukrywam ze jak na 18 bedzie to ja max bede mógł być z 20 min.

A za spotem w tygodniu to i ja jestem za i dopasuje się

Wiec ustalcie dzień i godzine i spotkamy sie.

Opublikowano

moze byc

Opublikowano
  • Autor

no to do zobaczuyska na makro o 17 30

Opublikowano

dzieki, ustawiacie sie na 18, a teraz widze,ze godzine przed zmieniacie godzine, gratuluje spota na koncu koszalina.

Opublikowano
  • Autor

fusse kolego ja zaproponowałem godzine nie musiałes byc na 17 30 mogłeś przyjechać na 18 i nic by sie nie działo a tak bylo nas znowu 3 :kox::confused4:

Widzę że co nie którzy to jak kobieta musi mieć ustalony dzień i godzinę duzo wczesniej bo inaczej ma problem no trudno.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.