Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty w Koszalinie?


e2rdd23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jak nie dali rady go ukrasc, to musieli to byc jakies dzieciaki-amatorka. dla kogos kto wie co robi, to tak stary parch jak b5 jest do odpalenia w pare sekund doslownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Next week myśle że pasuje wszystkim ;) :>

Tomek rozglądasz się za nowym autkiem ? :gwizdanie: bo chyba Cie widziałem dziś na giełdzie na samochodach ;) Ja sprzedawałem matuli Pande :tongue4:

szukałem jakiegoś Bugatti ale kiepsko bo nic nie było :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 25 Październik 2011, 10:29_________________________________________________a tak serio to tak sobie oglądałem te smaczki z korektami liczników :cool1: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystkiego naj, naj na nowej drodze życia i abyś w noc poślubną też poczuł swąt spalonej gumy :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed::naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

chyba że już jest bez gumy :cool1: :cool1: :cool1: :cool1:

co do niedzielnego spocika to jak nie zapiję pały dzisiaj to też jestem :cool1: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak tam jutro spocik czy nie :wallbash: :wallbash: :wallbash:

ja na 99 % jestem :hi: :hi: :hi: :hi:

[br]Dopisany: 29 Październik 2011, 20:05_________________________________________________szkoda że kolega cool506 wcześniej się nie pochwalił się ślubem byśmy mu może jakąś bramę audiczkami zrobili :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś koło 14 wpuszczałem na lewy pas ( 1-go Maja ) srebrnego Avanta na klubowych ramkach. Pozdróweczki.

to bylem ja :decayed: dziekówa i pozdro dla Ciebie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek1974 tomek twoja AUDICZKE :audi: :audi: z daleka wypatrzyłem ale odezwalem sie puzniej bo przecież trzeba bylo pocisnac troszke tych sierot co jechali w strone biesiekierza.

A odnosnie naszej sprawy to podjade do ciebie tak w 2 tygodniu listopada i juz bedziemy konkretnie zamawiali.]

A co do tego ślubu kolegi to popieram Tomka bysmy podjechali i klaksonami odprowadzili pod dom weselny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:tongue4: Panowie To spotkajmy sie o 14:30 ;p nie będe miał dużo czasu ale na godzinke ;) Amfiteatr czy podziemia gdzies kosmos czy forum?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...