[ALL] Spoty w Koszalinie?

e2rdd23

• Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ori aluski 16" w komplecie z oponami,teraz mam je drugi sezon ContiWinter 205/60 lub 65 niepamietam.

19ego grudnia bede juz w kraju to podjade na spocik to sobie oblukasz.

Witam

Zapraszamy do zamawiania kalendarzy klubowych na rok 2012 :good: Wszystkie informacje są tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=232338.0

Przyklejone :kox: :kox:[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 13:58_________________________________________________BTW Daniel .. jak nie sprzedasz to pogadamy po nowym roku :gwizdanie:

Nie, w tym tygodniu nie było nic, co za dużo to nie zdrowo :polew: Kurcze, szkoda, że nie dasz rady wpadać... A w tygodniu jak to u Ciebie wygląda?

Panowie, ma ktos z was moze reflektometr do strojenia anteny cb ? albo moze wiecie gdzie w koszalinie tanio i dobrze to zrobia?

Ja przed wakacjami stroiłem antenę na Bohaterów Warszawy , budynek sąsiadujący z Orlenem, po schodkach, II piętro. Płaciłem bodaj 10 zł . Do tej pory jestem zadowolony więc polecam.

Panowie jakie byście polecili wahacze? Z własnych doświadczeń waszych .. ja dwa lata temu wymieniałem komplet ale niestety już zdechły i teraz się zastanawiam jakie wybrać :wink4:

osobiscie jade na najtanszych z allegro. dachstainy jakies czy jakos tak. po 25tysiacach dopiero gorne sie wysypaly. godzinka czasu i wymienione na kolejne dachstainy ;)

dzieki za ifno odnosnie cb. ktos juz mi mowil o nich, podjade w tygodniu tam i wystroje ;) pozdrawiam!

dokładnie, jakie wahacze byś nie kupił to po naszych drogach i tak ci się rozsypią, więc kup sobie najtańsze z allegro, załóż i śmigaj :good: wydasz 400zł, a za takie lepsze trzeba dać 1400zł, a starczą na może pół roku dłużej :hi: mogę się mylić co do tych obliczeń, bo nie wiem jak często jeździsz i ile km robisz w roku, ale w każdym razie na nasze drogi nie opłaca się inwestować w zawieszenie bo i tak się rozsypie, więc lepiej kupić tańsze :wink4:

ja ogolnie wychodze z zalozenia,ze jesli jest sie w stanie wymienic samemu zawieszenie, to lepiej wymienic sobie nawet dwa razy zawieche niz kupowanie za 1,5kafla lemforderow ktore i tak nie wiadomo do konca czy sa oryginalami (czytaj, pelno przypadkow ze wysypaly sie po 20-40kkm. )

co innego jesli ktos oddaje do mechanika i buli za wymiany, tu juz przestaje sie kalkulować.

zawieszenie w audi jest tak fajne i proste,ze mozna samemu wymieniac;) nawet zbierznosci nie trzeba robic.

Za rada Krystiana zdecyduje się na Master Sporty raczej kolega tom77 z forum ma za 580 zeta komplet :wink4: Ja teraz nie wiem w sumie nawet jakie miałem bo mechanik mi wymieniał ale nie byłem z nich zadowolony były to jakieś szity raczej :thumbdown: padly po 3 miesiącach dwa górne ale zrobili na gwarancji także ok aż do teraz :P... jeden mi się jeszcze ostał ORI audi z niemiec ;p ale już tez kaput :wink4: Ale wcale mało za nie nie dałem choć wtedy jeszcze za bardzo się nie znałem na tym :decayed: Przebiegi raczej małe robie ~15 tys rocznie, ale 17 koła też robią swoje

Bardzo dobra decyzja. Stosunek ceny do jakości bardzo fajny, jak dla mnie jedyne sensowne zawieszenie z tych budżetowych. A z drugiej strony ładować Lemfordera na nasze polskie drogi to strata kasy jak dla mnie. Zatem zakładaj kolego :good:

Poważnie nie trzeba robić zbieżności ? A jak końcówki drążków wymieniasz z zestawu ?

Nie no zbieżność trzeba ustawiać, jakoś nie wyobrażam sobie zmiany całej zawiechy (łącznie z końcówki) bez ustawiania geometrii... :gwizdanie:

jak zmienia sie koncowki drazka kierowniczego to powinno sie robic zbierznosc.

ale przy wymianie zawiechy bez koncowek to nie ma potrzeby.jakbyscie choc raz zdemontowali to byscie zrozumieli ze tam nawet nie ma regulacji. jedyna regulacja to koncowki drazka i przy dzwonie ewenetualna regulacja na srubach sanek silnika. to nie mcperson ze ma fasolki i kąty