Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Spoty w Koszalinie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No Wam powiem, że dzisiaj pod Forum to odpada, bo właśnie wracam z stamtąd i nie ma opcji, żeby gdzieś stanąć razem. poza tym, dopiero co z pracy wróciłem i do kościoła się wybieram, więc nie wiem czy na 19 się wyrobię :/

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 148,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W takim razie Wesołych Świąt i szampańskiej zabawy w Sylwestra :banan3:;) Do zobaczenia za rok :acute:

Opublikowano

też myslę że spocik dopiero w 2012 , więc do siego i Wszystkiego Naj .

I nie spić się za mocno w święta :drinks: :drinks:

Opublikowano

W takim razie trudno. Innym razem może się zgadamy.

Opublikowano

Panowie, czy nikt przypadkiem nie ma na zbyciu czołowej szyby do B5 ? ;(

Opublikowano

Panowie, czy nikt przypadkiem nie ma na zbyciu czołowej szyby do B5 ? ;(

a ile chcesz przeznaczyć

mój brat pracuje w szybiarni

może bało by się coś zrobić

Opublikowano

Święta idą , więc najlepiej jak najmniej. Jak możesz to podpytaj ile kosztuje nowa szyba.

Opublikowano

Panowie, czy nikt przypadkiem nie ma na zbyciu czołowej szyby do B5 ? ;(

A co się stało, że pękła ?

Opublikowano

Święta idą , więc najlepiej jak najmniej. Jak możesz to podpytaj ile kosztuje nowa szyba.

jak coś to dopiero po Świętach bo ma urlop

a to pilna sprawa czy możesz poczekać

Opublikowano

Mogę poczekać. Dziś wstępnie się rozeznałem na rynku lokalnym i koleś wstawia szyby Pelingtona na Bojażelińskiego za 380 zł . A tak dla porównania, na szrocie szyba ori używana 200 pln.

Opublikowano

Mogę poczekać. Dziś wstępnie się rozeznałem na rynku lokalnym i koleś wstawia szyby Pelingtona na Bojażelińskiego za 380 zł . A tak dla porównania, na szrocie szyba ori używana 200 pln.

dam znać po wolnym ale myślę że za 200 byś miał nówkę

Opublikowano

Panowie gdzie w najlepszych pieniądzach można kupić akumulator w Koszalinie ? :hi:

Opublikowano
  • Autor

stanfex ja bralem tam i mozna sie potargowac :hi: :hi:

Opublikowano

stanfex ja bralem tam i mozna sie potargowac :hi: :hi:

:good: a nie wiesz czy jak się odda stary to jakiś rabat jest czy cuś ? :)

Opublikowano

Na morskiej 60 w tym takim małym budynku gdzie pralnia chemiczna jest bądź była. Wejście z boku. Ja kupiłem do audi jakoś taniej o 50zł niz gdzie indziej a stary aku osobno tata zawiózł do sprzedania do skupu i tez dostał nie wem 40 zł czy ile tam nie pamiętam... :wink4:

Opublikowano

Na morskiej 60 w tym takim małym budynku gdzie pralnia chemiczna jest bądź była. Wejście z boku. Ja kupiłem do audi jakoś taniej o 50zł niz gdzie indziej a stary aku osobno tata zawiózł do sprzedania do skupu i tez dostał nie wem 40 zł czy ile tam nie pamiętam... :wink4:

I ile dałeś za aku i jaki ? :)

Opublikowano

O to to właśnie taki bym potrzebował :)

Opublikowano

podjedź pogadaj może coś opuszczą :cool1: a swój opchniesz gdzieś w skupie i wszystko wyjdzie w całkiem przystępnej cenie :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.