Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty w Koszalinie?


e2rdd23

Rekomendowane odpowiedzi

Pany, kiedy ustawiamy się na jakiś spocik? Nowy Rok się zaczął, trzeba by przywitać go w zacnym gronie Audiczek :naughty: Kupiłem nowy interfejs (w weekend testuję), gdyby ktoś chciał sobie podpiąć B6 czy B7 to nie ma problemu. Stary do B5 też oczywiście dostępny. To jak, kiedy Wam pasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, mam pytanko, czy ma ktos z was moze zawór n75 z TDI? ten co steruję turbem na kwadratową wtyczkę. czarna obudowa. biała główka. nie wiem czy sie moj sypie czy nie, a szkoda kupować. chcialbym choc na chwile pożyczyć ewentualnie kupic. pożyczyć oczywiscie nie za darmo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś gdzie w Koszalinie można zrobić renowacje felg aluminiowych i za jaką cenę?

Najpewniej w Kamieniu Pomorskim....Jest jakiś mały warsztacik w Koszalinie...ale nie bardzo wiedzą, o co chodzi ... Sądzę, że musisz wydać ok. 150-200 od sztuki ..minimum ...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś gdzie w Koszalinie można zrobić renowacje felg aluminiowych i za jaką cenę?

Kolega malował na Wenedów nr 507 140 660 piaskowanie 120 zł. za 4 szt. malowanie trzeba się dogadać. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co powiecie na dzisiejszego spota na 13tą,ładna pogoda trzeba zacząć w nowym roku :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu,że musiałem być w koszałkowie to spot był jednoosobowy :D Za tydzień niedam rady :confused4: za dwa to tak :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 zostawiłem chwilowo ojcu, taka przejściowa sytuacja rodzinna, że kasę trzeba było na co innego wyłożyć. A że potrzebne dwa auta, to kupiłem sobie do latania coś tańszego. Mam nadzieję, że niebawem A4 wróci w moje ręce. Grill RS4 zostaje :naughty:

Fota B4:

b4.jpg

Nie ma ktoś może przypadkiem jednego ori kołpaka luzem? Bo te co wrzuciłem są w sumie na sprzedaż, ori stała na takich bardziej popularnych, ale jeden był bez logo, to zmieniłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupowałem swoje a4 w Berlinie to dałem 2600 E a obok stała taka ładna B-4 za 5000 E. To były bardzo dobre bryczki. :good: Benzyna czy Rudolf Diesel ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok 93, zetor, ogólnie stan prawie idealny - na serio, byłem na diagnostyce i nie mam nic do roboty przy aucie Jedynie filtr paliwa zmienić i to wsio :) Oczywiście parę rzeczy do rezania, ale poza tym wóz idealny. I podstawa - nie był malowany ani uderzony, wszystko sprawdzałem. Serwis miał do 163 tysięcy, teraz ma 222... Niebawem będzie temat w dziale Moja Audi, to więcej Wam powiem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...