Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty w Koszalinie?


e2rdd23

Rekomendowane odpowiedzi

Murdzi, masz może dalej kabel do VAG-a ? Przez przypadek znalazłem fajną instrukcję jak można przekodować swój moduł komfort . Np na opcję , że po przekroczeniu 15km/h automtycznie ryglują się drzwi, albo , że przy zamknięciu pilotem zamków, automatycznie zamykają się szyby.

http://www.e-warsztat.eu/2010/01/jak-ustawic-opcje-komfortu-w-swoim-samochodzie-vag/

Zastanawiam się czy to zadziała. Nie chciałbyś się spotkać i popróbować ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

OIL możesz skasować sobie bez podpinania do kompa.

1. Wcisnąć i przytrzymać przycisk A,

2. Włączyć zapłon,

3. W polu wyświetlacza licznika kilometrów pojawią się litery „Service OIL”,

4. Zwolnić przycisk A,

5. Wyciągnąć przycisk B i przytrzymać aż na wyświetlaczu pojawi się „Service – - -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy zamknięciu pilotem zamków, automatycznie zamykają się szyby.

W moim z pilota mogę zamknąć wszystkie szyby ale możliwości otwierania nie mam. Tak sobie myślę, że latem byłoby fajnie przed wejściem do samochodu opuścić szybki i go trochę przewentylować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murdzi, masz może dalej kabel do VAG-a ? Przez przypadek znalazłem fajną instrukcję jak można przekodować swój moduł komfort . Np na opcję , że po przekroczeniu 15km/h automtycznie ryglują się drzwi, albo , że przy zamknięciu pilotem zamków, automatycznie zamykają się szyby.

http://www.e-warsztat.eu/2010/01/jak-ustawic-opcje-komfortu-w-swoim-samochodzie-vag/

Zastanawiam się czy to zadziała. Nie chciałbyś się spotkać i popróbować ? :)

jak wam się uda poustawiać te cudeńka to dajcie sygnał

fajnie by było aby zamki się zamykały po przekroczeniu 15 km bo się wozi dzieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie w audi zamykają własnie po przekroczeniu 15 i jak znajde dobry kabel który połączy mi sie z komfortem to wyłącze to ...... Kiedy z kim nie jade to każdy zapomina o tym i jak się zatrzymam to szarpie po klamkach, aż już zaczynają luźno latać.. Poza tym przy drugim pociągnięciu klamki i tak sie drzwi otwierają... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie zaglądałem, wybaczcie, że tak późno odpisuję. Kabel mam, mało tego, kupiłem nowy i ten łączy się nawet z B6 na CANie :D Także VCDS już nawet na nim bangla, dajcie tylko znać kiedy robimy spota i możemy się pobawić. Ja aktualnie zajmuje się rezaniem swojego nowego cudeńka, tutaj mam tylko moduł ABSu i silnika :polew:

A co do tego antynapadu, to to jest strasznie irytująca rzecz jak dla mnie, ojciec miał to w BMW i szlag mnie jasny trafiał z tych cholerstwem. Bardziej mi się podoba opcja domykania szyb z kluczyka, niby też można zakodować... Będziemy próbowali :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie by było aby zamki się zamykały po przekroczeniu 15 km bo się wozi dzieci

Dzieci to chyba lepiej zabezpieczyć przesuwając ten dzyndzel przy zamku w pozycję w której można otwierać tylko z zewnątrz. Tak jak napisał kolega mario z antynapadem dzieci poradzą sobie pociągając dwa razy za klamkę. U mnie drzwi blokowały się po przekręceniu stacyjki ale to wyłączyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję kupić nowe opony 17', 225/45... Ktoś może mi doradzić gdzie i co mam kupić żeby nie przepłacić, a żeby były jak najtrwalsze i jak najcichsze?.... Pozdro

PS. W wątku o oponach odpowiedziało mi echo ;) Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję kupić nowe opony 17', 225/45... Ktoś może mi doradzić gdzie i co mam kupić żeby nie przepłacić, a żeby były jak najtrwalsze i jak najcichsze?.... Pozdro

PS. W wątku o oponach odpowiedziało mi echo ;) Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję kupić nowe opony 17', 225/45... Ktoś może mi doradzić gdzie i co mam kupić żeby nie przepłacić, a żeby były jak najtrwalsze i jak najcichsze?.... Pozdro

PS. W wątku o oponach odpowiedziało mi echo ;) Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy nowe forum

No i może w końcu zaczniemy nowe spoty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ale dziwnie po tej przeprowadzce

---------- Post added at 13:41 ---------- Previous post was at 13:34 ----------

ale lipa nic nie mogę znależdż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już drugi dzień przed kompem i jeszcze jestem w lesie żeby to wszystko sobie poukładać tak jak było przed,ale już z górki.

To Pany kiedy spot?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...