Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy nowe nokie to padło??


Rekomendowane odpowiedzi

ja tam nic nie mam do nokiiprzerabiałem modele od 3210-3310-6310i-6230-6230i-6233(bardzo fajny telefonik)-N82(nic nie moge mu zarzucić, system złamany żadnych problemów przez prawie 3,5roku) - N8(kazdy na niego tak krzyczał że syf itp od stycznia dosłownie raz sie zawiesił :gwizdanie: )

Teraz czekam do 20 sierpnia i zobacze co moge wziąść(N8 zgubiłem :facepalm: )

Spróbuj kiedyś Androida lub iOS'a to nowy wymiar smartfonów :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli komuś nie zależy na aplikacjach to mysle ze nie odczuje duzej róznicy, ja nie gram w gry na kompie to co dopiero w telefonie, u mnie główną zaleta telefonu ma być aparat, a z tego co wiem porównujac samemu fotki z telefonów, N8 najlepiej wyszło pod wzgledem jakości fotek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dzięki tym zmianom będą robić jeszcze lepsze telefony, czyli tylko na plus dla klientów :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO i stalo sie co musialo sie stac:

Microsoft kupił Nokię!

R.I.P. Nokio

"O ile Motorola pozostaje odrębnym bytem, tak Nokia po prostu zniknie z rynku mobilnego. Wszystkie kolejne smartfony z Windows Phone będą już opatrzone logo Microsoftu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nokia kupiona przez Microsoft – to koniec pewnej epoki… - Pejcz

Tutaj jeszcze inne info dodali.

Szkoda..

---------- Post dopisany at 15:31 ---------- Poprzedni post napisany at 15:03 ----------

Tak samo jest z BlackBerry na dniach ktoś ich wykupi, zaspali rynek smartfonów i tyle.

Chodzą ploty że facebook może wykupić BB :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nokie wykończyło Meego.... wg. mnie najlepszy system na smartphona jaki powstał..... niestety cn. dwa lata za późno żeby mógł coś zawojować :facepalm: Szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gates do sekretarki:zgubiłem telefon,kup mi Nokię.

Po kilku h melduje: Nokia kupiona.

– Jaki model? – pyta Gates.

– Jak to, model?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam nigdy innego telefonu jak Nokia to nie miałem. Od 10-ciu lat stale jakaś Nokia jest w moich rękach. Przy czym zawsze jest to jakiś prostszy telefon więc ryzyko problemów mniejsze. Chyba najbardziej wypaśna w moich rękach to była 5530 Xpress music. Teraz mam jakiś śmieszny model 112 bo zależało mi na dual sim i kompletnym braku gadżetów. Bateria trzyma ponad tydzień i starczy. Nokia ma tudzież miała do tej pory kilka serii tańszych, prostszych modeli znajdujących swoich klientów. Ja osobiście należę to tej kategorii ludzi, który cała ta zabawa w smartfony po prostu śmieszy. Jeśli chodzi o nowe telefony ( i nie tylko) to w zasadzie wszystko jest jedym wielkim padłem, jedno daleko od drugiego nie stoi. Szczególnie, że czasy kiedy marka coś znaczyła i coś za nią szło już minęły. Wszystko jest robione na sztukę, często z tych samych komponentów i tylko inne znaczki się przykleja bo jeden się lepiej sprzedaje od drugiego. Robienie wody z mózgu i nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ten watek pokazuje anatomie upadku firmy na przestrzeni 4 lat prawie. Kres byl nieublagalny.

A ja nigdy Nokii nie mialem i jakos nie żałuję. :D

Wysłane z prodiża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy tekst sprzed kilku miesięcy odnośnie największych upadków w branży mobilnej. Najszerzej opisany przypadek Nokii... Tekst długi, aczkolwiek ciekawy :wink:

http://czytelnia.ubuntu.pl/index.php/2013/03/05/siedem-najwiekszych-katastrof-w-historii-przemyslu-mobilnego/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze byłem zwolennikiem NOKII, ale dla mnie Nokia z Windowsem to porażka .... mam N8, żona E7 i to ostatnie tel raczej z pod marki NOKII....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli komuś nie zależy na aplikacjach to mysle ze nie odczuje duzej róznicy, ja nie gram w gry na kompie to co dopiero w telefonie, u mnie główną zaleta telefonu ma być aparat, a z tego co wiem porównujac samemu fotki z telefonów, N8 najlepiej wyszło pod wzgledem jakości fotek

Obecnie Nokia model 1020 Lumia ma najlepszy aparat :shock3: nie 8 , 13 , 18 tylko 41 Megapixel camera :decayed:

Jak komus zalezy glownie na aparacie to chyba lepszedgo tel. ni ma.

ps. mam Note II i dalej N8 :decayed: N8 bije konkurencyjne firmy pod wzgledem zdjec wliczajac w to nowego samsunga S4 :whistling:

Jak wyglada przy Sony Xperia Z1 nie wiem :decayed: bo nie widzialem naocznie :wink:

N8 - 12Megapixel ale z boska optyka Carl Zeiss :whistling:... ten telefon ma juz chyba 3 lata :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się... :whistling: Nabyłem niedawno nową Lumię 920 i jak dla mnie wszystko jest na plus :thumbup: sam system również :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej R.I.P. smartfonów Nokii... Bo sama firma Nokia nadal istnieje, pozostałe jej oddziały... https://wpworld.pl/37709/obecna-nokia-chce-wrocic-do-produkcji-smartfonow/

Swoją drogą nie wiem czemu tak wszyscy hejtują system Windows Phone?? Najnowsze mobilne wydanie 8.1 jest ok... Natomiast zbliżający się Windows 10 ma być taki sam na komputerach, tabletach i smartfonach :naughty:

Edytowane przez Blachu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam lumie z 8.1 i jedyny minus tego systemu to przeglądarka IE. W WP 8.0 przeglądarka była o niebo lepsza.

Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na necie możecie znaleźć info, że Microsoft porzucił używanie logo NOKIA na swoich fonach

Więc marki NOKIA, praktycznie już nie ma :decayed:

http://komorkomania.pl/29478,umarla-nokia-lumia-niech-zyje-microsoft-lumia-juz-oficjalnie

Tak panowie... dla fanów NOKII, to już nie ta bajka nie te czasy...

NOKIA to była ale przynajmniej 10 lat temu :kwasny:

U mnie jeszcze ojciec używa swojej E52

Edytowane przez cabanmat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E52?

Ja nadal rozmawiam przez 6310i i nie mam zamiaru na nic innego zmieniać. Faktem jest, że telefon służy mi tylko i wyłącznie do rozmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...