Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ragga wybierz sie na masaz i pomoze:)) rozbija CI miesnie nie beda spiete i wszystko wroci do normy... dawno nie uzywane chyba byly i sie buntuja

ewentualnie jak z masazem ciezko to woda... bicze wodne jacuzzi ..

No fakt dawno nie używane :gwizdanie:

Jak wrócę do kraju to zaczynam na ostro z basenem i delikatnie z cwiczeniami w domowym zakątku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ragga wybierz sie na masaz i pomoze:)) rozbija CI miesnie nie beda spiete i wszystko wroci do normy... dawno nie uzywane chyba byly i sie buntuja

ewentualnie jak z masazem ciezko to woda... bicze wodne jacuzzi ..

również polecam dobry masaż, z dużym naciskiem na słowo dobry, bo zły masażysta może nawet pogorszyć sprawę ;)

wiem co mówię, bo miałem bardzo dobrego znajomego, który był jednym z lepszych masażystów w swojej miejscowości :good: na dodatek jest niewidomy, więc można powiedzieć, że u niego zmysł dotyku jest jeszcze bardziej wyostrzony niż u normalnych ludzi a jego masaż dosłownie potrafił zdziałać cuda :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jest jeden problem..aktualnie jestem w DE..i w po pracy wszystko jest pozamykane, a jedyne otwarty masaż to masaż erotyczny ..a ugniatanie kobiecymi sutkami raczej mi nie pomoże :decayed:

Jak wrócę do PL to się będę regenerował :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jest jeden problem..aktualnie jestem w DE..i w po pracy wszystko jest pozamykane, a jedyne otwarty masaż to masaż erotyczny ..a ugniatanie kobiecymi sutkami raczej mi nie pomoże :decayed:

Jak wrócę do PL to się będę regenerował :kox:

a wiadomo moze pomoze :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jest jeden problem..aktualnie jestem w DE..i w po pracy wszystko jest pozamykane, a jedyne otwarty masaż to masaż erotyczny ..a ugniatanie kobiecymi sutkami raczej mi nie pomoże :decayed:

Jak wrócę do PL to się będę regenerował :kox:

a wiadomo moze pomoze :polew: :polew:

Na rozłąkę z żoną ..:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ragga jak niemasz dostepu nawet do basenu na bicze czy jacuzzi .. a masz prysznic :decayed: to odkrec wode zeby cisnienie bylo dosc mocne i ruchem okreznym*(mam nadzieje ze bedziesz wiedzial o co chodzi) zeby w jednym miejscu tego nie robic masuj sobie okolice bolu i cale zrodlo raz zimna raz ciepla woda jak niema wyjscia innego to powinno torche pomuc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ragga jak niemasz dostepu nawet do basenu na bicze czy jacuzzi .. a masz prysznic :decayed: to odkrec wode zeby cisnienie bylo dosc mocne i ruchem okreznym*(mam nadzieje ze bedziesz wiedzial o co chodzi) zeby w jednym miejscu tego nie robic masuj sobie okolice bolu i cale zrodlo raz zimna raz ciepla woda jak niema wyjscia innego to powinno torche pomuc :hi:

Kwestie z prysznicem mam oblataną :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze same koxy :naughty:

zima wiec kazdy za siebie sie wział :gwizdanie:

wyglad daje duzo sam widze,jak wychodze do klubu malinowe spojrzenia dupeczek i zazdrosne kolesi.

nieraz goscie podchodza i pytaja sie rozne rzeczy... to mowie ze robie pompki w domu i ze sie juz taki urodzilem decayed

nie gadaj bo ostatnio gosc Ci powiedził ze za duzy jestes i nie mozesz tu stac :naughty:

ja wlasnie testuje stacki przedtreningowe Pimpblast

działa działa, mega mnie pobudza

Wiec po namowach kolegi Piotra98igo, tez sie wziałem za siebie.

dla niedowiarków potwierdzma ze jest ,,wielki''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze same koxy :naughty:

zima wiec kazdy za siebie sie wział :gwizdanie:

wyglad daje duzo sam widze,jak wychodze do klubu malinowe spojrzenia dupeczek i zazdrosne kolesi.

nieraz goscie podchodza i pytaja sie rozne rzeczy... to mowie ze robie pompki w domu i ze sie juz taki urodzilem decayed

nie gadaj bo ostatnio gosc Ci powiedził ze za duzy jestes i nie mozesz tu stac :naughty:

ja wlasnie testuje stacki przedtreningowe Pimpblast

działa działa, mega mnie pobudza

Wiec po namowach kolegi Piotra98igo, tez sie wziałem za siebie.

dla niedowiarków potwierdzma ze jest ,,wielki''

Piotrek jest mniejszy od aktora De Vito czy jak mu tam :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek jest mniejszy od aktora De Vito czy jak mu tam

:polew: :polew:

no co taka prawda :wink4: zreszta jak tu przyjdzie to sam potwierdzi :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...