Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jaki alkohol, :decayed: tym się popija teścia i metę :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego akurat nie polecam :decayed: :decayed:

oj tam oj tam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem,ze kretka bedzie moim numerem uno jesli chodzi o odzywki :) teraz przetestuje jeszcze zma i tribulusa ale nie oczekuje cudow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem,ze kretka bedzie moim numerem uno jesli chodzi o odzywki :) teraz przetestuje jeszcze zma i tribulusa ale nie oczekuje cudow

tribulus jest fajny ale... czasami przez niego było stresowo :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko jest dla ludzi ale jak juz coś w siebie wrzucać to kuracje z wyższej półki, a nie najtańszy syf, osobiście mam większą satysfakcje jak przyrasta po ćwiczeniach na sucho.

a młodzież nie mająca kasy ładuje najtańsze środki nie zdając sobie sprawy z konsekwencji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a młodzież nie mająca kasy ładuje najtańsze środki nie zdając sobie sprawy z konsekwencji

popieram.... :good:

ogólnie kulturystyka to nie tani sport...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś właśnie myślałem ile to bym miał pieniędzy gdyby nie kulturystyka. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a młodzież nie mająca kasy ładuje najtańsze środki nie zdając sobie sprawy z konsekwencji

popieram.... :good:

ogólnie kulturystyka to nie tani sport...

no na diete i odzywki troche hajsu miesiecznie idzie;) ale tak patrzac z perspektywy czasu to weicej sie wydawalo na melanze kiedys....

no jak niema kolo 1500zl albo i wiecej niema co zaczynac cyklu:))) a mlodiez kupi 200 mety i laduje a o oslonkach odbloku itp zaden nie ma pojecia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osłonki i odblok to akurat nie takie drogie rzeczy. :] Gorzej u nich właśnie z dietą i utrzymaniem masy po cyklu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja kupuję tylko odżyweczki, żeby wspomóc dietę i jest ok :good:

dopiero za parę lat przyjdzie czas na większe wydawanie kasy na ten sport :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osłonki i odblok to akurat nie takie drogie rzeczy. :] Gorzej u nich właśnie z dietą i utrzymaniem masy po cyklu.

ja wiem ze nie drogie ale duzo osob nawet niema pojecia co to jest:) he

no wlasnie na uj bic soki jak diety zero? niektorzy mysla ze zezra 200 metki i miesien im urwa z powietrza urosnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osłonki i odblok to akurat nie takie drogie rzeczy. :] Gorzej u nich właśnie z dietą i utrzymaniem masy po cyklu.

ja wiem ze nie drogie ale duzo osob nawet niema pojecia co to jest:) he

no wlasnie na uj bic soki jak diety zero? niektorzy mysla ze zezra 200 metki i miesien im urwa z powietrza urosnie

dokładnie :good: a najlepiej to po siłce na obiadek od razu jechać, a przed i po wypić trochę carbo i powinno być dobrze :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po treningu to najlepiej dużo węgli w siebie wpakować czyli gainera, lub jak ktoś się nie redukuje to można szaleć do woli :kox:

Co do tematu SAA to zawsze latem nad jeziorem widać wielu tzw "sezonowców" na cyklu z metki albo omki. W raz z odejściem cieplejszych dni, odchodzi ich wakacyjny potencjał i zostaje metr w pasie a na łapce po 30cm :decayed:

Nie wiem czy było, polecam wpisać sobie w googlu: Greg Valentino i Synthol :tongue4:

211greg-comedycentral.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Valentino to chory jest i synthol tez dla debili raczej :) a metka to tylko metabolizm poprawia i nic wiecej,wiec jak ktos rozsadnie jej uzywa to jest wg mnie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...