Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja nie mowie,ze metka jest slaba ;) ale ja na razie zostaje przy swoich odzyweczkach i na nich bede sie na razie opieral :)

ja p*erdole :shocked: włączyłem sobie stronkę KFD i chciałem poczytać jak brać odżywki, które obecnie mam i łeb mnie rozbolał od mnogości dostępnych odżywek :kox: i teraz h*j wiem co i jak brać :wallbash: może wy podpowiecie :naughty:

ogólnie mam teraz Tribusterona 90 Olipma + ZMA Treca + AAKG Olimpa + Aminokwasy 6800 Treca + Carbo Olimpa

ja biorę to tak: Tribusteron- 2 kaps. rano, 1 kaps. przed snem (i to chyba zostawię, tylko że na KFD pisali, żeby brać po posiłku a na ulotce że na pusty żołądek :mysli: )

ZMA- 3 kaps. przed snem (i tutaj nie wiem, bo na ulotce piszą, że jak się ćwiczy to można te 3 brać przed treningiem :mysli: )

AAKG- 2 kaps. przed treningiem, 1 po treningu, 1 przed snem (tu chyba zostawię jak jest, jedynie co to mogę tą przed snem zamienić i brać przed siłką, żeby pompa większa była :mysli: )

Aminokwasy- 8 kaps. po treningu (to zostawiam jak jest)

Carbo- po treningu (tutaj też nic nie zmieniam)

a wy jak byście to brali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał więcej niż jest zalecane :evil: A tak na marginesie to chyba za dużo sobie tego kupiłeś. Osobiście uważam że należy trzymać się diety (2-3g białka na 1kg masy), 5-6 posiłków dziennie. Z odżywek to Gainer albo białko, bo nie zawsze jesteśmy w stanie zjeść 200g kury czy krowy. ZMA to dobra sprawa, ale jak jesteś na cyklu. W aptece kupujesz sobie Mg i witaminy centrum i jedziesz na tym. Chodzi o to żeby było taniej no i żeby mieć hajs ciągnąć to jak najdłużej, a nie wybulić kasiorę na odżywki a potem jak się skończą to jechać na sucho i bez diety. Carbo przed treningiem czy innych dopalaczy nigdy nie brałem, wolę wypić kawę albo zjeść czekoladę. Podkreślam, że to wszystko moje osobiste zdanie i nie chcę nikogo urazić. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał więcej niż jest zalecane :evil: A tak na marginesie to chyba za dużo sobie tego kupiłeś. Osobiście uważam że należy trzymać się diety (2-3g białka na 1kg masy), 5-6 posiłków dziennie. Z odżywek to Gainer albo białko, bo nie zawsze jesteśmy w stanie zjeść 200g kury czy krowy. ZMA to dobra sprawa, ale jak jesteś na cyklu. W aptece kupujesz sobie Mg i witaminy centrum i jedziesz na tym. Chodzi o to żeby było taniej no i żeby mieć hajs ciągnąć to jak najdłużej, a nie wybulić kasiorę na odżywki a potem jak się skończą to jechać na sucho i bez diety. Carbo przed treningiem czy innych dopalaczy nigdy nie brałem, wolę wypić kawę albo zjeść czekoladę. Podkreślam, że to wszystko moje osobiste zdanie i nie chcę nikogo urazić. Pozdrawiam!

kawa niekorzystnie wplywa na mase miesniowa :tongue4: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siłownia baaaardzo pozytywnie :) ...Może jest ktoś z Wrocka kto chodzi do Spartana? :))[br]Dopisany: 06 Maj 2011, 18:19_________________________________________________A massacra z olimpa to lipa...i to wielka...stosunek ceny do jakości bardzo nie korzystny. No i bardzo dużo węgli w porcji. Zjedzone 2 puchy i nic nie poczułem :) ...ale wiadomo...na każdego działa co innego :)[br]Dopisany: 06 Maj 2011, 18:47_________________________________________________mlody_drog podaj swój staż to może coś doradze dobrze klepiącego :) hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co myślicie o kreatynie Massacra od Olimpa?

scierwo nie odzywka.... zreszta nie wiem ktora odzywka z olimpa jest dobra... cena/ jakos to kazda o kant du py potluc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co myślicie o kreatynie Massacra od Olimpa?

scierwo nie odzywka.... zreszta nie wiem ktora odzywka z olimpa jest dobra... cena/ jakos to kazda o kant du py potluc

ja z białka z olimpu byłem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co myślicie o kreatynie Massacra od Olimpa?

scierwo nie odzywka.... zreszta nie wiem ktora odzywka z olimpa jest dobra... cena/ jakos to kazda o kant du py potluc

ja z białka z olimpu byłem zadowolony

no zapomnialem o bialku ... moze byc.... tak to nic wiecej ceny kosmos jakos srednia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkąd jest na tych produktach pisane dominator to cena wzrosła o 10% :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cwicze i cwicze i caly czas mi sie wydaje ze mam rece jak patyki :wallbash:

mam tak samo :decayed: tym bardziej jak sie napatrze na koksow w dunskiej silowni, ja myslalem ze w polsce koksuja ale tutaj :shocked: kolega z pracy mowil ze na to silownie chodza wszystkie koksy z miasta i tak jest,a doping jest tu zabroniony,podobno czasami wpadaja kontrole na silownie i sprawdzaja,sa tez platakty na silowni-jezeli zauwazysz doping-dzwon na infolinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytalem kiedys na jednym forum fajna rozmowe

:gosc pojechal do stanow,poszedl na silke i patrzy ,a tam takie wielki skur.... i pyta sie jednego,czemu u nas w polsce najwiekszy to jak u was najmniejszy i dostal prosta odpowiedziec, bo u nas jak ktos nie wali min 500mg tescia tyg, to nawet nie idzie na silownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu na silce jest jeden co wedlug mnie wstrzykuje nawet ten olej w lapy bo wieksze ma niz hardorowy koksu :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olimp ma jeszcze dobre mono i w sumie thermo speed chwalony ale na mnie jakoś za dobrze nie działał. Senny się robiłem po nim z nie pobudzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cwicze i cwicze i caly czas mi sie wydaje ze mam rece jak patyki :wallbash:

jest taka choroba :tongue4: :tongue4: ktora ma podobne objawy

podobne aczkolwiek zupełnie w drugą stronę, jeśli Cię to pocieszy, ja mam takie same objawy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...