Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cwicze i cwicze i caly czas mi sie wydaje ze mam rece jak patyki :wallbash:

Jeśli ramiona stoją w miejscu (tzw. stagnacja)...zapodaj nowy plan treningowy skupiony glownie na tych partiach miesniowych... polecam trening ARMAGEDON :) pobudza łapy zdrowo :)
  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 386,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

cwicze i cwicze i caly czas mi sie wydaje ze mam rece jak patyki :wallbash:

Jeśli ramiona stoją w miejscu (tzw. stagnacja)...zapodaj nowy plan treningowy skupiony glownie na tych partiach miesniowych... polecam trening ARMAGEDON :) pobudza łapy zdrowo :)

hehe ,sadze ze pobudzic by mnie moglo juz jedynie 20ml tescia z deka :decayed:
Opublikowano

cwicze i cwicze i caly czas mi sie wydaje ze mam rece jak patyki :wallbash:

Jeśli ramiona stoją w miejscu (tzw. stagnacja)...zapodaj nowy plan treningowy skupiony glownie na tych partiach miesniowych... polecam trening ARMAGEDON :) pobudza łapy zdrowo :)

hehe ,sadze ze pobudzic by mnie moglo juz jedynie 20ml tescia z deka :decayed:

Wrzuć fotę łapy :D

Opublikowano

cwicze i cwicze i caly czas mi sie wydaje ze mam rece jak patyki :wallbash:

Jeśli ramiona stoją w miejscu (tzw. stagnacja)...zapodaj nowy plan treningowy skupiony glownie na tych partiach miesniowych... polecam trening ARMAGEDON :) pobudza łapy zdrowo :)

hehe ,sadze ze pobudzic by mnie moglo juz jedynie 20ml tescia z deka :decayed:

A chyba że tak :> hehe
Opublikowano

to ciekawe jak oni rosna :) w domu sie kluja i tyle, duze miesnie same nie rosna a na kurczaku nie zrobi sie mulow jak u pudziana :P

Opublikowano

HGH i insa... i sie rosnieee :decayed: :decayed:

Opublikowano

Mi łapy w pewnym momencie przestały rosnąć, więc zastosowałem super serie oraz tzw. 21 (dwudziestki jedynki) samym gryfem bez obciążenia. Mięśnie dostały nowy impuls i od razu zacząłem widzieć wyniki. Bicepsa robimy raz w tygodniu, max 12 powtórzeń. Wielu początkujących adeptów po prostu pali ten mięsień. Tutaj nie trzeba dużo, tu trzeba dokładnie ;)

Opublikowano

wg mnie bicepsa jak i inne male partie mozna robic 2-3 razy w tygodniu, mowi sie ze male partie potrzebuja 24-48 godzin odpoczynku a duze 72

Opublikowano
Opublikowano
wg mnie bicepsa jak i inne male partie mozna robic 2-3 razy w tygodniu, mowi sie ze male partie potrzebuja 24-48 godzin odpoczynku a duze 72

Dwa razy to maksimum. Jak robisz klatę, barki czy plecy to zawsze ten biceps lekko pracuje. Moj dobry znajomy kulturysta sam polecił mi zrezygnować z 2 treningów tygodniowo na rzecz super serii. Poczytaj zresztą na necie o treningu bicepsa i myślę że zmienisz zdanie.

Opublikowano
wg mnie bicepsa jak i inne male partie mozna robic 2-3 razy w tygodniu, mowi sie ze male partie potrzebuja 24-48 godzin odpoczynku a duze 72

Dwa razy to maksimum. Jak robisz klatę, barki czy plecy to zawsze ten biceps lekko pracuje. Moj dobry znajomy kulturysta sam polecił mi zrezygnować z 2 treningów tygodniowo na rzecz super serii. Poczytaj zresztą na necie o treningu bicepsa i myślę że zmienisz zdanie.

ale że jak :mysli: jeden normalny trening i później drugi na samych super seriach? czy jak :mysli:

mi tam biceps rośnie, bo ćwiczę stosunkowo niedługo :wink4:

Opublikowano

jeden trening na biceps w superseriach:))

Opublikowano

Ch**owy kamerzysta bo w ogóle nóg nie pokazuje a z tego co widzę, to łydki ma jak moja głowa... :kox:

Opublikowano

ale dlaczego kazdy kulturysta nie potrafi zdania skleić i nie chodzi mi tutaj o jego braki w języku polskim :wallbash: fajnie wygląda(to znaczy jak na kulturyste) bo osobiście nigdy bym nie chciał sie z nim zamienić za dużo mięsni do normalnego życia.... ale czy to az taki wyczyn życiowy , nie wydaje mi się. mam troche inne zdanie na ten temat.

Opublikowano

...każdy ma inną pasję, jeżeli wkłada w to wszystko, a przedewszystkim serce, to trzeba to szanować bez względu na jego wymowę w języku polskim czy na kolor majtek...

Opublikowano

ale dlaczego kazdy kulturysta nie potrafi zdania skleić i nie chodzi mi tutaj o jego braki w języku polskim :wallbash: fajnie wygląda(to znaczy jak na kulturyste) bo osobiście nigdy bym nie chciał sie z nim zamienić za dużo mięsni do normalnego życia.... ale czy to az taki wyczyn życiowy , nie wydaje mi się. mam troche inne zdanie na ten temat.

pamietaj ze TY np. pracujesz i zarabiasz na zycie.... on zarabia na zycie wlasnie dzieki temu ze jest duzy:)) i ma kupe miesni:) mysle ze dlaniego to tez pasja a od dawna wiadomo ze najlepsze co moze byc to robic co ise lubi i miec z tego hajsss;))

Opublikowano

mnie chodzi tylko o ten stereotyp że każdy mięsniak to prostak i szukam kogoś kto odstępuje od tej reguły :mysli:

dla mnie wpakowanie w siebie całej apteki i szczycenie sie kupą mięsni nie robi wrażenia.[br]Dopisany: 10 Maj 2011, 00:01_________________________________________________co nie zmienia faktu ze dalej będę ćwiczył na siłowni :decayed:

Opublikowano

ronnie jest bardzo inteligentnym facetem:P

Opublikowano

ronnie jest bardzo inteligentnym facetem:P

tak tez wygląda :wink4:

Opublikowano

Sami Al-Haddad jest wg mnie normalnie mądry :good: nie jest Einsteinem ale sądzę, że wielu z nas tu piszących nie wie za dużo o fizyce kwantowej :tongue4: a porozmawiać z nim mozna było normalnie :cool1: potrafił skleić zdanie i to w dobrym języku angielskim :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.