Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

U mnie z aptetytem nigdy nie było problemu :D :D Ale za 3 tygodnie idę się porzeźbić trochę więc trzeba będzie zmienic diete

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie niestety rzeźba by się przydała lekko bo 91kg jest :embarrassed:

a ile masz wzrostu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy Twoim wzroście nie powinieneś być ulany, weź jakiegoś spalacza i walcz z tym, ja mam 108kg przy 192cm i tłuszczu jest bardzo mało, a i tak walczę żeby było jeszcze mniej przy tej samej wadze :naughty: dlatego proces jest powolny bo masa mięśniowa musi pozostać, ogranicz węgle a wcinaj dużo białka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Ale ja jestem dosyć podlany...

ja mam 182 wiec niewielka roznica i jak wazylem 102kg to dla mnie bylo juz za duzo...wtedy bylem lekko zalany... Ostatnio zszedłem do 96kg i jest i niebo lepiej :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy Twoim wzroście nie powinieneś być ulany, weź jakiegoś spalacza i walcz z tym, ja mam 108kg przy 192cm i tłuszczu jest bardzo mało, a i tak walczę żeby było jeszcze mniej przy tej samej wadze :naughty: dlatego proces jest powolny bo masa mięśniowa musi pozostać, ogranicz węgle a wcinaj dużo białka

chcialbym miec wlasnie taka wage jak TY :) :) Gratulujeee!!!:) ja mam 188:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale weźcie pod uwagę fakt, że ja z kulturystyką mam do czynienia dopiero od listopada zeszłego roku więc nie wiadomo ile tych mięśni też nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, teraz właśnie skończyłem cykl kreatyny i nie wiem co dalej. Nie chcę się zalać bardziej a już brzuch i tak mi wisi i nie jest zbity tak jak u innych, dlatego nie wiem, rzeźba czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co polecicie zmniejszenie objętości w pasie tak o 10cm stosuje 6W juz 3 tydzień i niby coś tam daje ale to wciąz mało.... reszte mam ok nie ma tłuszczu ale brzuch jak nic nie jem jest ok ale jak zjem duży obiad i wypije na siłce 1,5 l płynu to masakra wywala mnie do przodu ostro.... dodam ze nigdy wcześniej nie robiłem brzucha. moze jakiś spalacz polecicie dobry to jutro zakupie sobie.... i czy mozna łączyć spalacz z kreatyną ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można łączyć spalacz z kreatyną, ja używam tego:

http://www.musclepower.pl/fitness-authority-thyroburn-fat-calliper-120-kaps/spalacze-tluszczu

i jestem zadowolony z efektu, masa zostaje a tłuszcz się "wytapia"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie też by mnie zadowoliło, niekoniecznie trzeba schudnąć ale trochę tłuszcz zgubić w moim przypadku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co polecicie zmniejszenie objętości w pasie tak o 10cm stosuje 6W juz 3 tydzień i niby coś tam daje ale to wciąz mało.... reszte mam ok nie ma tłuszczu ale brzuch jak nic nie jem jest ok ale jak zjem duży obiad i wypije na siłce 1,5 l płynu to masakra wywala mnie do przodu ostro.... dodam ze nigdy wcześniej nie robiłem brzucha. moze jakiś spalacz polecicie dobry to jutro zakupie sobie.... i czy mozna łączyć spalacz z kreatyną ?

tez mam problem z tym jak sie najem i wypije plyny to mi brzuch wywala do prozdu tylko najsmieszniejsze ejst to ze jest do przodu ale kratke widac.... denerwuje mnie to bo wtedy mam bardziej go niz klatke widoczna.... ale mysle ze to od gainera .... i moze sie po cyklu unormuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis kupiłem sobie spalacz, Gość polecił mi na początek ten, stwierdził ze jak na piewrwszy raz to powinien wystarczyć i nie ma sensu pakować najsilniejszego bo późńiej organizm sie przyzwyczai, zacząć od słabszego i zobaczyć jak zadziała tak więc :

http://www.bcaa.pl/odzywki_trec/thermo_fat_burner_90tab_30tab_gratis_vip_28.html

co o nim myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena ok, ja osobiście nie kupuje nic z Trec-a po tym jak się produkcja przeniosła do Polski i zaczęli jakieś gówno sypać do tych odżywek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...