Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, moglibyscie polecić jakieś dobre rękawiczki na siłownie? Najlepiej coś z allegro, bo moje obecne są już w agonalnym stanie po niecałych 2 miesiącach ćwiczeń i chciałbym zmienić na coś lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, moglibyscie polecić jakieś dobre rękawiczki na siłownie? Najlepiej coś z allegro, bo moje obecne są już w agonalnym stanie po niecałych 2 miesiącach ćwiczeń i chciałbym zmienić na coś lepszego.

http://allegro.pl/strong-rekawice-rekawiczki-treningowe-trec-l-m-xl-i2006016945.html

niedawno takie kupiłem i jestem zadowolony jeśli dobrze dobierzesz rozmiar to naprawde fajne rękawiczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, moglibyscie polecić jakieś dobre rękawiczki na siłownie? Najlepiej coś z allegro, bo moje obecne są już w agonalnym stanie po niecałych 2 miesiącach ćwiczeń i chciałbym zmienić na coś lepszego.

Ja polecam te, niedrogie a zarazem dobre, sam używam

http://www.sfd.pl/sklep/Olimp_R%C4%99kawice_treningowe_COMPETITION_GLOVES-opis2488.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, moglibyscie polecić jakieś dobre rękawiczki na siłownie? Najlepiej coś z allegro, bo moje obecne są już w agonalnym stanie po niecałych 2 miesiącach ćwiczeń i chciałbym zmienić na coś lepszego.

polecam te:

http://allegro.pl/power-system-rekawice-power-grip-l-gratis-i2008433200.html

drogie, ale warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tony84

5dych to jeszcze nie tragedia, a te co pokazałeś chyba najbardziej do mnie przemawiają. Dzięki wszystkim za rady :good:

@Spartan_Wroc.

Nie wiem czy to moje przyrządy czy technika uchwytu ale bez rękawiczek odciski bym miał takie że mógłbym gołą ręką gwoździe wbijać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tony84

5dych to jeszcze nie tragedia, a te co pokazałeś chyba najbardziej do mnie przemawiają. Dzięki wszystkim za rady :good:

@Spartan_Wroc.

Nie wiem czy to moje przyrządy czy technika uchwytu ale bez rękawiczek odciski bym miał takie że mógłbym gołą ręką gwoździe wbijać :wink4:

Odciski normalna sprawa :wink4: ...też mam tylko mi rękawiczki nic nie pomogą bo mam taką prace że rękawiczek używać nie mogę i tak czy tak odciski są :disgust:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dostałem rękawice od Mikołaja :naughty:

zobaczymy jak się spiszą :decayed:

gdzie znajdę jakieś tanie białko z w miarę normalnym smakiem?

jadł to ktoś??

http://allegro.pl/hitec-protein-80-2-3kg-1kg-bialko-wpc-gratisy-i2004955657.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wcianalem UNS WPC 80 Econo i bylo naprawde okej. Teraz PEAK Delicious Whey Protein i jestem mega zadowolony, rozpuszcza sie o wiele lepiej i smak mniam... podwojna czekolada, wczesniej z UNS-a banan. Składowo Peak wychodzi lepiej ale nie ukrywam ze cenowo wiecej, i rowniez nie ukrywam ze moze przejde na cos tanszego z czasem, bo im smaczniejsze bialko to wiecej wcinam.. he he he.. po nowym roku zaczne sie ciac :( wiec bialko mi potrzebne. Kolega szama HITEC PROTEIN 80 i mowil ze moj pekak jest bardzo podobny. Patrz na cene i na sklady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten hitec skład ma raczej ok :mysli: dużo białka i to najważniejsze :decayed: a nie chce wywalać niewiadomo ile na białko 90% lub więcej :thumbdown:

kupię to i zobaczymy jak będzie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz zjesz z pol puchy to daj znac :) . OT.- na kfd taniej Tobie wyjdzie z tym bialkiem. nie robie tu zbytnio reklamy bo rozne mialem przygody z tym portalem ale ogolnie jest ok. Raz zwracali mi pieniadze bo juz okazalo sie ze nie maja produktu a ostatnio czekalem na bialko ponad tydzien.. ale cena mniejsza :kox: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie możecie mi powiedzieć czy te bitumiczne powlekane odważniki śmierdzą coś w tylu lepik?? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie możecie mi powiedzieć czy te bitumiczne powlekane odważniki śmierdzą coś w tylu lepik?? :decayed:

niczym nie śmierdzą, mam 90 kg takiego obciążenia, po prostu objętościowo są dużo większe i grbsze, przez co zajmują więcej miejsca na sztandze- np 2.5 kg bitumiczne wygląda jak 5 żeliwo a nawet więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupić łamany gryf czy prosty 120cm?

ćwiczenia głównie bicepsa, przedramion, barków, grzbieta

myślałem o łamanym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie łamany,ten co ma środek w kształcie U.Nie ten lekko łamany z środkiem w kształcie V.Ten drugi jest wybitnie do bisiora,a na tym pierwszym wygodnie triko sie robi i podciąganie do brody np.A bisiora oczywiście tysz.Plecy to raczej jeśli jesteś niewysoki,bo 120cm gryfu byś musiał na końcach gwintu łapać :decayed:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...