Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

3 słabe kawy rozpuszczalne z mlekiem w ciągu dnia - ostatnia koło 18.00

żadnych prochów.

myślałem że mnie szlag trafi, zasnąłem po 4.00 a o 6.00 musiałem wstać :kwasny:

Normalnie ćwiczę albo rano (koło 10.00) na siłowni albo w domu koło 18.00 i nigdy nie miałem takiej jazdy w nocy :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 słabe kawy rozpuszczalne z mlekiem w ciągu dnia - ostatnia koło 18.00

żadnych prochów.

myślałem że mnie szlag trafi, zasnąłem po 4.00 a o 6.00 musiałem wstać :kwasny:

Normalnie ćwiczę albo rano (koło 10.00) na siłowni albo w domu koło 18.00 i nigdy nie miałem takiej jazdy w nocy :doh:

Raczej nie jest to związane z treningiem o tej porze, ja jak późno trenuję to padam spać jak zabity. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ćwiczę minimum 3x w tygodniu po 60-90 minut :eusathink:

---------- Post dopisany at 19:39 ---------- Poprzedni post napisany at 19:36 ----------

może po prostu taki dzień miałem .

wyczytałem że raczej to nie wysyłek fizyczny jest przyczyną bezsenności :

"Nie ważne czy trenujesz rano czy wieczorem, ćwiczenie fizyczne pomogą Ci łatwiej zasnąć. Naukowcy uważają, że ćwiczenia poprawiają sen, ponieważ powodują wzrost temperatury ciała, której następuje spadek kilka godzin później. Ten spadek temperatury, sprawia najwyraźniej, że ​​jesteśmy senni. Tak więc najlepiej wykonać ostatnie treningi 3 do 4 godzin przed snem aby ciało mogło spokojnie ostygnąć a tym samym unikniemy trudności z zasypianiem."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ćwiczę minimum 3x w tygodniu po 60-90 minut :eusathink:

---------- Post dopisany at 19:39 ---------- Poprzedni post napisany at 19:36 ----------

może po prostu taki dzień miałem .

wyczytałem że raczej to nie wysyłek fizyczny jest przyczyną bezsenności :

"Nie ważne czy trenujesz rano czy wieczorem, ćwiczenie fizyczne pomogą Ci łatwiej zasnąć. Naukowcy uważają, że ćwiczenia poprawiają sen, ponieważ powodują wzrost temperatury ciała, której następuje spadek kilka godzin później. Ten spadek temperatury, sprawia najwyraźniej, że ​​jesteśmy senni. Tak więc najlepiej wykonać ostatnie treningi 3 do 4 godzin przed snem aby ciało mogło spokojnie ostygnąć a tym samym unikniemy trudności z zasypianiem."

To tylko zwykły przypadek ;)

---------- Post dopisany at 19:54 ---------- Poprzedni post napisany at 19:51 ----------

Witam chce sobie ułożyć trening ma ktoś lub zna strony gdzie są gotowe treningi na 3 dni wy tyg

Podaj jakieś info o sobie.Waga,wzrost,staż,dieta,poprzedni plan

Co do brzucha to jak koleżanka wspomniała musi być odpowiedni Bf% aby krata była widoczna w miarę.Po za tym brzuszki to mało.Trzeba cisnąć też jakieś ćwiczenie na dolne mięśnie brzucha i skośne :)

KOLEGA! Nie koleżanka. :whistling:

Co do twojego treningu, to jest on bardzo nie ogarnięty.Biceps sam we wtorek, a w czwartek jakaś "ogólnorozwojówka"? :facepalm: Co do treningów, to plan się sprawdza na jakieś 2 miesiące, potem mięśnie przyzwyczajają się do ruchów i przestają rosnąć. No i żeby trochę spalić, przydałby się jakieś aeroby, typu bieganie czy rower.

---------- Post dopisany at 15:19 ---------- Poprzedni post napisany at 15:17 ----------

188 wzrostu i 130kg,a ile smalcu w tym.Bo można różnie to pojmować.Ps kiedy planujesz zawał?

---------- Post dopisany at 13:10 ---------- Poprzedni post napisany at 13:08 ----------

Prawdę o ćwiczącym mówią centymetry W PASIE.:wink:

W jakim sensie centymetry mówią o efektach treningu?

Nie chwaląc się mam 180cm wzrostu, 82kg i BF 10,5%, a w pasie 82 chyba. :decayed:

Cofnij sobie stronę i zobacz ,że wypowiadała się kobieta :)

Centymetry są nieważne jeden może mieć i 50cm w łapie i zle wygładać ,bo bf wysoki a drugi 45cm z bf8% i wizualnie go zamiecie ,oczywiście jak bd mieli podobny wzrost.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś strony z przepisami na dania dietetyczne? Czas się chyba wziąć za siebie bo się nazbierało tego niepotrzebnego:facepalm::facepalm: Nie wiem tylko czy na siłownie się zapisać czy przeprosić się z rowerem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ścisłości,chodziło mi o cm w pasie i tyle.Jak masz kałdun to cała reszta ginie pod sadłem-nieprawda?Jast bebech jest sadło wszędzie,proste.

Od kiedy ektomorficy mają predyspozycje do budowania masy wogóle,a w szczególe mięśniowej?Hello!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla endo właśnie w szczególności sporo zarośniętych proponuje poczytać o dobroczynnych tłuszczach w diecie i przereklamowanych w tym przypadku węglowodanach:wink:. Nie mam czasu szukać linków z przed roku,ale hasła t.j: olej lniany,tran,awokado,oliwa, połączenia węglowodanów i tłuszczy,omega 3 i omega 6 i zależności między nimi,diety tłuszczowe na odchudzanie,uzależnienie od cukru,

Patrząc przez pryzmat endo oczywiście.

A takrze warto zerknąć na sposoby przyspieszenia przemiany materii,czyli odstępy w jedzeniu i wielkość posiłków,oraz wpływ warzyw i płatków na przemianę i oczyszczenie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś strony z przepisami na dania dietetyczne? Czas się chyba wziąć za siebie bo się nazbierało tego niepotrzebnego:facepalm::facepalm: Nie wiem tylko czy na siłownie się zapisać czy przeprosić się z rowerem

jedno i drugie :decayed:

poniedziałek, sroda , piatek - siłownia

wtorek, czwartek - rowerek

sobota - nic a niedziela lajtowy basen , sauna i jacuzzi :kox:

ja tak robie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś strony z przepisami na dania dietetyczne? Czas się chyba wziąć za siebie bo się nazbierało tego niepotrzebnego:facepalm::facepalm: Nie wiem tylko czy na siłownie się zapisać czy przeprosić się z rowerem

jedno i drugie :decayed:

poniedziałek, sroda , piatek - siłownia

wtorek, czwartek - rowerek

sobota - nic a niedziela lajtowy basen , sauna i jacuzzi :kox:

ja tak robie :naughty:

Lepszę bd aeroby lub bieganie :)

kozak_patryk Pisz na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś strony z przepisami na dania dietetyczne? Czas się chyba wziąć za siebie bo się nazbierało tego niepotrzebnego:facepalm::facepalm: Nie wiem tylko czy na siłownie się zapisać czy przeprosić się z rowerem

jedno i drugie :decayed:

poniedziałek, sroda , piatek - siłownia

wtorek, czwartek - rowerek

sobota - nic a niedziela lajtowy basen , sauna i jacuzzi :kox:

ja tak robie :naughty:

Lepszę bd aeroby lub bieganie :)

kozak_patryk Pisz na PW

dzięki

już tyle czasu ćwiczę sam w domu a dzisiaj pojechał na prywatną siłkę i jednak jest za***iście ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt że dla odmiany fajnie poćwiczyć na "dużej" siłowni.Jak byłem w święta w kraju to też dwa tygodnie śmigałem między ludzmi.A że celowo wybrałem raczej małą pakernię to dużo podpatrzyłem po tych kilku razach:wink:.Młodzieży jak na lekarstwo,lasencji ani jednej,90% ludzi serio ćwiczących.Choć sprzęt dawał wiele do życzenia,sporo patentów powykminianych przez samych trenujących. I bardzo zaskoczyła mnie dobra atmosfera tej siłowni,bez kpienia,cwaniactwa,każdy przed treningiem wita się z całą resztą.Szacun dla "Herkulesa" we Włocławku.

Teraz napewno będę co jakiś czas odwiedzał publiczną siłownię w celach edukacyjnych:wink:.

A wogóle to od mikołaja dostałem książkę: ANATOMIA W KULTURYSTYCE Nicka Evansa. Fajna polecam,bardzo konkretne opisy ćwiczeń na poszczególne partie z uwzględnieniem ćwiczonego rejonu mięśnia,mięśni współćwiczących,uchwytu,zakresu ruchu,uwagi o kontuzjach,i czytelne ilustracje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt że dla odmiany fajnie poćwiczyć na "dużej" siłowni.Jak byłem w święta w kraju to też dwa tygodnie śmigałem między ludzmi.A że celowo wybrałem raczej małą pakernię to dużo podpatrzyłem po tych kilku razach:wink:.Młodzieży jak na lekarstwo,lasencji ani jednej,90% ludzi serio ćwiczących.Choć sprzęt dawał wiele do życzenia,sporo patentów powykminianych przez samych trenujących. I bardzo zaskoczyła mnie dobra atmosfera tej siłowni,bez kpienia,cwaniactwa,każdy przed treningiem wita się z całą resztą.Szacun dla "Herkulesa" we Włocławku.

Teraz napewno będę co jakiś czas odwiedzał publiczną siłownię w celach edukacyjnych:wink:.

A wogóle to od mikołaja dostałem książkę: ANATOMIA W KULTURYSTYCE Nicka Evansa. Fajna polecam,bardzo konkretne opisy ćwiczeń na poszczególne partie z uwzględnieniem ćwiczonego rejonu mięśnia,mięśni współćwiczących,uchwytu,zakresu ruchu,uwagi o kontuzjach,i czytelne ilustracje.

Dokładnie atmosfery na małych siłowniach są jak najbardziej na +. Sam chodziłem do małej siłowni i fakt, że gdy przeniesiono ją pojawiło się kilka dziewczyn, było paru "sezonowców", ale ogólnie dużo osób które poważnie to traktowały i były już dosyć napakowane. Każdy się przywitał gdy wszedł, nic nie gadał, a zawsze wpadło kilku chłopaków, którzy jak coś powiedzieli to cała siłownia miała bekę. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt że dla odmiany fajnie poćwiczyć na "dużej" siłowni.Jak byłem w święta w kraju to też dwa tygodnie śmigałem między ludzmi.A że celowo wybrałem raczej małą pakernię to dużo podpatrzyłem po tych kilku razach:wink:.Młodzieży jak na lekarstwo,lasencji ani jednej,90% ludzi serio ćwiczących.Choć sprzęt dawał wiele do życzenia,sporo patentów powykminianych przez samych trenujących. I bardzo zaskoczyła mnie dobra atmosfera tej siłowni,bez kpienia,cwaniactwa,każdy przed treningiem wita się z całą resztą.Szacun dla "Herkulesa" we Włocławku.

Teraz napewno będę co jakiś czas odwiedzał publiczną siłownię w celach edukacyjnych:wink:.

A wogóle to od mikołaja dostałem książkę: ANATOMIA W KULTURYSTYCE Nicka Evansa. Fajna polecam,bardzo konkretne opisy ćwiczeń na poszczególne partie z uwzględnieniem ćwiczonego rejonu mięśnia,mięśni współćwiczących,uchwytu,zakresu ruchu,uwagi o kontuzjach,i czytelne ilustracje.

Dokładnie atmosfery na małych siłowniach są jak najbardziej na +. Sam chodziłem do małej siłowni i fakt, że gdy przeniesiono ją pojawiło się kilka dziewczyn, było paru "sezonowców", ale ogólnie dużo osób które poważnie to traktowały i były już dosyć napakowane. Każdy się przywitał gdy wszedł, nic nie gadał, a zawsze wpadło kilku chłopaków, którzy jak coś powiedzieli to cała siłownia miała bekę. :decayed:

Mordownia musi mieć klimat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chodzę na dużą siłkę i też mi się podoba, szczególnie że teraz przeszedłem na strone Fitness i duuużo lasek tam jest :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chodzę na dużą siłkę i też mi się podoba, szczególnie że teraz przeszedłem na strone Fitness i duuużo lasek tam jest :decayed:

słuchajcie mam pytanie czy klatkę można łączyć z bicepsem .....

---------- Post dopisany at 18:30 ---------- Poprzedni post napisany at 18:27 ----------

a powiecie mi jeszcze jedno czy ma to jakieś znaczenie co pierwsze robię np . klata biceps czy biceps klata ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chodzę na dużą siłkę i też mi się podoba, szczególnie że teraz przeszedłem na strone Fitness i duuużo lasek tam jest :decayed:

słuchajcie mam pytanie czy klatkę można łączyć z bicepsem .....

---------- Post dopisany at 18:30 ---------- Poprzedni post napisany at 18:27 ----------

a powiecie mi jeszcze jedno czy ma to jakieś znaczenie co pierwsze robię np . klata biceps czy biceps klata ...

Ja tak łaczę i jest super:wink: Plecy+triceps,barki+nogi.Po jakimś czasie można przejść na trening mięśni przeciwstawnych,np.Klatka+plecy.Zaczynam od klatki a na końcu biceps.Mówią,żeby zaczynać od dużych mięśni trening.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...