Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli ktoś będzie robił trening na masę to z supli polecam SizeOn (od Gaspariego) - stak kreatynowy. Mnie przez 2 cykle HST poskładał niesamowicie, masa i siła mega do góry. Jeśli chodzi o smaki to cytrynowy nie najgorszy ale najlepszy winogronowy :decayed:

Podeslij swoj plan HST na PW ;)

wysłane GALAXY S3

jeśli to nie kłopot to jutro podeślę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jeśli ktoś będzie robił trening na masę to z supli polecam SizeOn (od Gaspariego) - stak kreatynowy. Mnie przez 2 cykle HST poskładał niesamowicie, masa i siła mega do góry. Jeśli chodzi o smaki to cytrynowy nie najgorszy ale najlepszy winogronowy :decayed:

Podeslij swoj plan HST na PW ;)

wysłane GALAXY S3

jeśli to nie kłopot to jutro podeślę :wink:

Spoko :wink: Dopiero za 2 miesiące będę potrzebował.

wysłane GALAXY S3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

102,5 pękło na 2 razy :banan:

Może dla innych to nieduży wyczyn ale dla mnie to krok milowy w targaniu ciężarów. Przez ostatni rok nie mogłem przekroczyć 95 kg :facepalm: A tu nagle po 2 miesiącach treningu HIIT i dwóch tygodniach Splitu taka forma :kox:

o widzę metka działa :) haha jak 102 poszło :P

Nie rozumiem? Na razie na czysto :wink: Nie wliczajac tygodnia na jablczanie kreatyny ;)

wysłane GALAXY S3

]

oj żartuje :wink: można? można :decayed:

czyżby miałeś na myśli CM3 ?? dobry jest :wink: co z tego slyszałem

Spoko :wink:

Dokladnie, chodzi o CM3. Mam nadzieje, ze zrobie dobry cykl

wysłane GALAXY S3

każdy chwali CM3 więc coś pójdzie na pewno up xD w proszku czy w caps. ?? bo ja mam plany zrobić sobie cykl CM3 + Nitro II i Creta mono i mass up i jade ostro do wakacji xD trzeba bedzie sie pokazać na plaży :wink::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko kapsułki przyjmuje, bo proch na mnie źle działa :thumbdown: Nad Nitrobolonem też się zastanawiałem ale zniechęcają mnie krótkotrwałe efekty :kwasny: Masówek się nie tykam, bo brzuch już jest i nie chcę go powiększać :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam i przymierzam się na nitro, myślę że od połowy maja wystartuję cykl na nitrobolonie 2 od Trec'a. Z tego co czytałem to działa różnie, niektórzy w ogóle nie widzą efektów, inni piszą, że masakrycznie pompuje, a spadki są nieznaczne. Spróbuję i zobaczę co wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam i przymierzam się na nitro, myślę że od połowy maja wystartuję cykl na nitrobolonie 2 od Trec'a. Z tego co czytałem to działa różnie, niektórzy w ogóle nie widzą efektów, inni piszą, że masakrycznie pompuje, a spadki są nieznaczne. Spróbuję i zobaczę co wyjdzie.

W pompe akurat wierze, bo bralem kiedys aakg i bylo widac. Tylko chodzi mi o to, ze erekt jest tylko podczas treningu i moze z 30 min po. Pozniej pompa schodzi i zostaje flak. Kreatynka dluzej zostawia chyba efekty?

Poza tym cos slabo wychodzi ten nitrobolon bo porcja ma 30g, dziennie trzeba przyjac 3 porcje, czyli pucha 1100g starczy na 10 dni :facepalm: A tanie to to nie jest

wysłane GALAXY S3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko kapsułki przyjmuje, bo proch na mnie źle działa :thumbdown: Nad Nitrobolonem też się zastanawiałem ale zniechęcają mnie krótkotrwałe efekty :kwasny: Masówek się nie tykam, bo brzuch już jest i nie chcę go powiększać :grin:

No właśnie lipa że spadki są po nitro ale dobrze pompuje :P ale kupić nitro 1 miara przed treningiem wystarcza bo jak pisze na opk. 2 miary przed i po to po treningu to nie ma sensu, moim zdaniem na każdym inaczej działa :wink:

no jak mówisz masówek nie tykasz to białeczko i pas wyszczuplający na brzuszek i sandał ziomek :decayed:

Przymierzam i przymierzam się na nitro, myślę że od połowy maja wystartuję cykl na nitrobolonie 2 od Trec'a. Z tego co czytałem to działa różnie, niektórzy w ogóle nie widzą efektów, inni piszą, że masakrycznie pompuje, a spadki są nieznaczne. Spróbuję i zobaczę co wyjdzie.

Z Treck'a najlepsze suple :decayed: moim zdaniem! Dobry pomysł jak od połowy maja żeby na sezon pokazać się z pompowanym he xD no wiesz na każdym inaczej działa inny organizm. Ale jak spróbujesz nie zaszkodzi ja już 3 pudło będę wcinał jak na razie zadowolony jestem :kox:

Przymierzam i przymierzam się na nitro, myślę że od połowy maja wystartuję cykl na nitrobolonie 2 od Trec'a. Z tego co czytałem to działa różnie, niektórzy w ogóle nie widzą efektów, inni piszą, że masakrycznie pompuje, a spadki są nieznaczne. Spróbuję i zobaczę co wyjdzie.

W pompe akurat wierze, bo bralem kiedys aakg i bylo widac. Tylko chodzi mi o to, ze erekt jest tylko podczas treningu i moze z 30 min po. Pozniej pompa schodzi i zostaje flak. Kreatynka dluzej zostawia chyba efekty?

Poza tym cos slabo wychodzi ten nitrobolon bo porcja ma 30g, dziennie trzeba przyjac 3 porcje, czyli pucha 1100g starczy na 10 dni :facepalm: A tanie to to nie jest

wysłane GALAXY S3

A jakiej firmy AAKG brałeś ??? No ale wiesz latasz też z pompowany po tym tylko że Ty po sobie nie widzisz bo ciągle widzisz siebie.Ja Np. powiem Ci tak też tak myślałem ale jak od innych opinie uszłyszałem że latam taki z pompowany to odrazu banan bym na mordzie :naughty: Kreta zalewa dużo ale też jest gitarka! i polecam krete Monohydrate Creatin z vital max za 46zł 500g.

a jadłeś nitro ze tak piszesz :wink: bo jesli tak to widzisz na kazdym inaczej działa, ja brałem po takiej dobrej miarce przed i byłem happy :banan:

w życiu już zjadłem juz troche supli i ja tam jak na razie w koks sie nie pcham wiem że mozna na suplach tez dużo zrobic :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aakg Treca mialem. A nitro jeszcze nie mialem okazji wcinac. Moze przed wakacjami sie sprobuje

wysłane GALAXY S3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Kolego tak masz racje! przyznam Ci wielką racje :decayed: za to mogę Ci oddać talon, każdy ma inne geny i na każdego inaczej działa :wink:

Ale dobrze że mówicie o tych odżywkach bo chociaż wiadomo co to bo dzisiaj to syf niesamowity

WYPOWIEDZIAŁEM SIE BO TO AKURAT WIEM NA 100%PROCENT

A TAK TO SIĘ NIE WYPOWIADAM BO NIE MAM TAKIEJ WIEDZY JAK WY KOLEDZY A WIDAĆ ZE MACIE

jESTEM ZWYKŁY SZARAK ĆWICZE MALYMI KROCZKAMI BO KOCHAM TO CO ROBIE I TYLE ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: koledzy zaczynam trochę ćwiczyć i mam pytanie. Jakie partie ciała ćwiczy się razem ? Słyszałem że nie ćwiczy się nóg i pleców razem, to prawda czy mit ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest w tym dużo prawdy. Są to duże partie mięśniowe.

Najczęściej łączy się dużą partie z małą np klatka z tricepsem ale w zależności od stopnia zaawansowania są różne metody treningowe i zgodnie z tym występują odstępstwa od tej reguly.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to jestem początkujący:decayed: tzn klatka z triceps i z czym jeszcze można ? a nogi z czym można łączyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: koledzy zaczynam trochę ćwiczyć i mam pytanie. Jakie partie ciała ćwiczy się razem ? Słyszałem że nie ćwiczy się nóg i pleców razem, to prawda czy mit ?

Mój trening tygodnia wygląda tak!

Pon: Klata + przedramie

Wtorek: biceps+triceps

Sroda: Nogi + basen dla relaxu

czwartek: Barki + kapturki

piatek: plecki i do tego opuszczanie wolne na klate żeby trochę ruszyć siłe

i moim zdanem możana z plecami robic nogi ja tam robiłem bo co 2 miechy zmieniam plan treningowy żeby mieśnie się nie przyzwyczajały!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak wygląda:

Klatka+biceps,

Plecy+triceps,

Barki+nogi.

Po każdym robie brzuch,a na rozgrzewkę mam bieznie i "stacje" na której rozgrzewam każdą partię po jednym ćwiczeniu po 12-15 powt.

wysłane za pomocą tapki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak wygląda:

Klatka+biceps,

Plecy+triceps,

Barki+nogi.

Po każdym robie brzuch,a na rozgrzewkę mam bieznie i "stacje" na której rozgrzewam każdą partię po jednym ćwiczeniu po 12-15 powt.

wysłane za pomocą tapki

Robie podobnie. Z tym że robie na przemian barki i plecy z nogami. A brzuch robie przed treningiem, bo na końcu to już nie mam siły :decayed:

Na rozgrzewkę robię też drążek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak wygląda:

Klatka+biceps,

Plecy+triceps,

Barki+nogi.

Po każdym robie brzuch,a na rozgrzewkę mam bieznie i "stacje" na której rozgrzewam każdą partię po jednym ćwiczeniu po 12-15 powt.

wysłane za pomocą tapki

Robie podobnie. Z tym że robie na przemian barki i plecy z nogami. A brzuch robie przed treningiem, bo na końcu to już nie mam siły :decayed:

Na rozgrzewkę robię też drążek :wink:

Rozgrzewka obowiązkowa bo kontuzja to przeje**** sprawa :thumbdown:

wiadomo 6 paczek musi być zawsze po treningu przynajmniej 3 cwiczenia na brzuszek i tez bedzie dobrze :decayed:

ale Panowie wiecie że trzeba zmieniać Plan treningowy bo mięśnie się przyzwyczajają i d*pa :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak wygląda:

Klatka+biceps,

Plecy+triceps,

Barki+nogi.

Po każdym robie brzuch,a na rozgrzewkę mam bieznie i "stacje" na której rozgrzewam każdą partię po jednym ćwiczeniu po 12-15 powt.

wysłane za pomocą tapki

i to na każdym treningu? ja zawsze robie full body workout, tylko troche inaczej łącze partie:

klata+góra pleców

barki+triceps

dół pleców+triceps+brzuch

nogi narazie wyłączyłem bo i tak mam wielkie i mocne a jestem na redukcji i 3x w tyg taki trening + bieganie 40 minut a w nietreningowe bieganie godzinę

jutro mam trening to połączę sobie partie tak jak Ty rozpisałeś bo to może być niezłe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...