Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A u mnie ból stawu barkowego ciąg dalszy. W tym tygodniu trzeba wybrać się do lekarza bo to nie ma co liczyć , że przejdzie samo :facepalm:

bylo brac wino solo?:grin:

Ja się takich rzeczy nie czepiam, nie moja liga :decayed:

Na nadgarstki narzekalem przy kazdym treningu klatki z racji tego ze wyciskam w dosc szerokim rozstawie rak ale rekawiczki ze sciagaczami pomogly ....

Ja rękawiczki z taśmą mam od samego początku wizyt na siłowni, ale zdarłem jeden komplet i ćwiczyłem parę dni bez bo zapomniałem kupić..i nadgarstki zaczęły dawać znaki. Teraz chyba oleję rękawiczki z taśmami i kupię stabilizatory na nadgarstki i krótkie rękawiczki.

Glukozaminy spróbuję :good: w lipcu mam też mobilizację stawów i masaże u fizjoterapeutki więc może coś mi to da :wink:

Ból stawu barkowego jest o tyle wkurzający, że włączę klimę i boli, otworzę okno i boli.

Jak idziesz do fizjoterapeutki to spytaj o plastry/taśmy które przykleja się na bolące miejsca. Może wie o co kaman i potrafiłaby to zrobić.

A jeśli chodzi o rękawiczki z tymi taśmami na nadgarstki to też ich używałem. Gdy ich zapomniałem nie mogłem normalnie ćwiczyć bo mega bolało. Od dwóch miesięcy noszę krótkie plus opaski na nadgarstki ale nie za mocne. I musze powiedzieć że o wiele lepiej się czuję.

W tych rękawiczkach z opaskami niestety ale nadgarstek był odciazony i się nie umacnial i później wyszły tego efekty.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To o czym piszesz na początku czyli oklejanie taśmami to KINESIOTAPING

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Pewnie tak ;)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej kolego ja wcale nie mówiłem o rękawiczkach z taśmami tylko wpisz proszę firmę Thera-Band w Google...To zupełnie inny temat

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Tak tak ja wiem o co Ci chodziło bo mam taką " gumę " w domu :wink:

A u mnie ból stawu barkowego ciąg dalszy. W tym tygodniu trzeba wybrać się do lekarza bo to nie ma co liczyć , że przejdzie samo :facepalm:

bylo brac wino solo?:grin:

Ja się takich rzeczy nie czepiam, nie moja liga :decayed:

Na nadgarstki narzekalem przy kazdym treningu klatki z racji tego ze wyciskam w dosc szerokim rozstawie rak ale rekawiczki ze sciagaczami pomogly ....

Ja rękawiczki z taśmą mam od samego początku wizyt na siłowni, ale zdarłem jeden komplet i ćwiczyłem parę dni bez bo zapomniałem kupić..i nadgarstki zaczęły dawać znaki. Teraz chyba oleję rękawiczki z taśmami i kupię stabilizatory na nadgarstki i krótkie rękawiczki.

Glukozaminy spróbuję :good: w lipcu mam też mobilizację stawów i masaże u fizjoterapeutki więc może coś mi to da :wink:

Ból stawu barkowego jest o tyle wkurzający, że włączę klimę i boli, otworzę okno i boli.

Jak idziesz do fizjoterapeutki to spytaj o plastry/taśmy które przykleja się na bolące miejsca. Może wie o co kaman i potrafiłaby to zrobić.

A jeśli chodzi o rękawiczki z tymi taśmami na nadgarstki to też ich używałem. Gdy ich zapomniałem nie mogłem normalnie ćwiczyć bo mega bolało. Od dwóch miesięcy noszę krótkie plus opaski na nadgarstki ale nie za mocne. I musze powiedzieć że o wiele lepiej się czuję.

W tych rękawiczkach z opaskami niestety ale nadgarstek był odciazony i się nie umacnial i później wyszły tego efekty.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Tam gdzie chodzę jest cały zespół fizjoterapeutów i jeden człeń zajmuje się właśnie przyklejaniem tych taśm. Jak będę to pogadam, ale ponoć nie wolno tego moczyć co już jest ogromnym minusem bo nie wyobrażam sobie kąpieli z reklamówką z Tesco na barku :grin:

Druga kwestia.. macie może jakiś dobry sklep internetowy/ allegro z odżywkami ? Ja zaopatruje się w FBB , ale zaczynają mnie już drażnić bo trochę im się schodzi z zamówieniem, a gratisów żadnych..raz mi dorzucili do paczki ( i to w za różnicę w kwocie między dwoma produktami ). Rozdają jakieś zniżki jednorazowe VIP..gdzie tak na prawdę oszczędzam 10 zł..czyli gówno całe, a jednorazowo zostawiam koło 300 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taśmy można moczyć. Są do tego stworzone. Jednorazowo może utrzymać się na ciele nawet do tygodnia uwzględniając oczywiście prysznic itp. :-)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Taśmy można moczyc.

Co do sklepu z odżywkami to ja kupuje na SFD lub KFD ostatnio. Wysyłka dosyć szybka :wink: Ale gratisow ja przynajmniej nie mialem.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie..zauważyłem, że jak zmniejszyłem ilość treningów ( ze względu na staw barkowy )..to zaczynają mnie boleć mięśnie, od mięśni pleców zaczynając :facepalm: To tak jakbym miał zakwasy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie..zauważyłem, że jak zmniejszyłem ilość treningów ( ze względu na staw barkowy )..to zaczynają mnie boleć mięśnie, od mięśni pleców zaczynając :facepalm: To tak jakbym miał zakwasy..

Podobno zakwas to oznaka dobrze przeprowadzonego treningu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie..zauważyłem, że jak zmniejszyłem ilość treningów ( ze względu na staw barkowy )..to zaczynają mnie boleć mięśnie, od mięśni pleców zaczynając :facepalm: To tak jakbym miał zakwasy..

Podobno zakwas to oznaka dobrze przeprowadzonego treningu :D

+1 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie..zauważyłem, że jak zmniejszyłem ilość treningów ( ze względu na staw barkowy )..to zaczynają mnie boleć mięśnie, od mięśni pleców zaczynając :facepalm: To tak jakbym miał zakwasy..

miałeś kiedykolwiek coś z barkami? jakieś zwyrodnienia, urazy w przeszłości?

biegnij do kumatego ortopedy na początek, który zdiagnozuje co się dzieje z tym barkiem. do tego czasu darowałbym sobie treningi coby sobie przypadkiem większego kłopotu nie narobić.

po glukozaminie w dawkach jakie reklamują to cudów nie ma co oczekiwać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z mięśniem czworobocznym i podgrzebieniowym, ale to raczej ma się nijak do stawu barkowego. Pod opieką ortopedy jestem już jakiś czas własnie ze względu na mięśnie i skrzywienie kręgosłupa. W lipcu mam turnus rehabilitacyjny z mobilizacją stawów więc powinno być git.

Od momenty w którym przestałem smarować bar maścią " IBUM" ból się zmniejszył .. Maść ogólnie z d*py, ale kupię viprosal bo niektórzy chwalą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z mięśniem czworobocznym i podgrzebieniowym, ale to raczej ma się nijak do stawu barkowego. Pod opieką ortopedy jestem już jakiś czas własnie ze względu na mięśnie i skrzywienie kręgosłupa. W lipcu mam turnus rehabilitacyjny z mobilizacją stawów więc powinno być git.

Od momenty w którym przestałem smarować bar maścią " IBUM" ból się zmniejszył .. Maść ogólnie z d*py, ale kupię viprosal bo niektórzy chwalą .

na mięśnie to plastry rozgrzewające przyklejaj :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z mięśniem czworobocznym i podgrzebieniowym, ale to raczej ma się nijak do stawu barkowego. Pod opieką ortopedy jestem już jakiś czas własnie ze względu na mięśnie i skrzywienie kręgosłupa. W lipcu mam turnus rehabilitacyjny z mobilizacją stawów więc powinno być git.

Od momenty w którym przestałem smarować bar maścią " IBUM" ból się zmniejszył .. Maść ogólnie z d*py, ale kupię viprosal bo niektórzy chwalą .

na mięśnie to plastry rozgrzewające przyklejaj :wink:

Nie wszystkie kontuzje i schorzenia wymagają rozgrzewania...czasem jest dokładnie odwrotnie.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z mięśniem czworobocznym i podgrzebieniowym, ale to raczej ma się nijak do stawu barkowego. Pod opieką ortopedy jestem już jakiś czas własnie ze względu na mięśnie i skrzywienie kręgosłupa. W lipcu mam turnus rehabilitacyjny z mobilizacją stawów więc powinno być git.

Od momenty w którym przestałem smarować bar maścią " IBUM" ból się zmniejszył .. Maść ogólnie z d*py, ale kupię viprosal bo niektórzy chwalą .

na mięśnie to plastry rozgrzewające przyklejaj :wink:

Nie wszystkie kontuzje i schorzenia wymagają rozgrzewania...czasem jest dokładnie odwrotnie.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Sam miałem niedawno problem z bolącym kolanem. Okazało się że po prostu je przeciążyłem bieganiem. Ortopeda zalecił mi chłodzenie kompresami i pomogło.

Ogólnie powiedział mi też że jeżeli coś boli to stawy się chłodzi (kompresami na przykład) a mięśnie rozgrzewa (np kompresami lub plastrami rozgrzewającymi) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakie BCAA polecacie?

Activlab,UNS,FA.

wysłane za pomocą tapki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakie BCAA polecacie?

Activlab,UNS,FA.

wysłane za pomocą tapki

FA Antykatabolix ma b.dobry skład. UNS G-Powder ma super smak. Activlaba nigdy nie miałem, bo to chyba firma, która robi dość tanie odżywki?

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UNS 8-1-1 - smak, coz.. wykreca buzie ale skladowo/cenowo tragedii nie ma..

HiTec BCAA TST - smak naprawde jest na poziomie, ale skladowo juz takiego szalu nie ma, ale mysle ze warto sprobowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na mięśnie to plastry rozgrzewające przyklejaj :wink:

Nie mogę bo mnie parzą jak sam skurczysyn :facepalm:

Panowie jakie BCAA polecacie?

Ja brałem ActivLab ( cytryna i pomarańcza ok, wiśnia syf ) , ale teraz kupiłem HiTec..skład prawie 2x takie dawki co ActivLab, a droższy o 5 zł :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...