Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

czy wy tez czekaliscie az skonczy ten marsz do konca?:grin:

no :thumbup1:

btw testował ktoś hi tec protein 80 ??? warte to coś:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak forma chłopaki?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

u mnie konkret, nowy rekord na płaskiej, 110 udało mi się szarpnąć wreszcie :decayed: niestety teraz święta, więc będzie wpierdzielane na potęgę, po nowym roku mam operację ryja i przerwa od siłki będzie. ale planuję znowu się redukować, będę próbował "Intermittent Fasting", pochwalę się rezultatami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wy tez czekaliscie az skonczy ten marsz do konca?:grin:

no :thumbup1:

btw testował ktoś hi tec protein 80 ??? warte to coś:naughty:

Warte bierz smialo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak forma chłopaki?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

u mnie konkret, nowy rekord na płaskiej, 110 udało mi się szarpnąć wreszcie :decayed: niestety teraz święta, więc będzie wpierdzielane na potęgę, po nowym roku mam operację ryja i przerwa od siłki będzie. ale planuję znowu się redukować, będę próbował "Intermittent Fasting", pochwalę się rezultatami :wink:

Po nowym roku też będę atakować 110 :decayed::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi siła troszkę spadła i ze 110 kg na 6 razy zeszło do 110 kg na 3 razy :facepalm: A 120 wcześniej 2 razy sam, teraz nie wiem czy bym targnął chociaż raz :/

Za to staram się bardziej spinać mięśnie przy każdym ruchu. Zakwasy nieziemskie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi siła troszkę spadła i ze 110 kg na 6 razy zeszło do 110 kg na 3 razy :facepalm: A 120 wcześniej 2 razy sam, teraz nie wiem czy bym targnął chociaż raz :/

Za to staram się bardziej spinać mięśnie przy każdym ruchu. Zakwasy nieziemskie!!!

Chciałbym szarpać 110 6 razy :grin: ...ale póki co przy mojej mikrej wadze szybkich postępów nie robie :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo trzeba wp***dalac, a nie kanapeczki.

no i wiadomo po mono odblok konieczny

Ty no u mnie dziennie jajecznica, później dwa razy kurczak, później twaróg i znowu białka jaj :jerk: Wiadomo, że jeszcze bardziej mógłbym to dopiąć ale hajsu brakuje na super jedzenie.

Teraz na święta Mikołaj ma przynieść białeczko, więc będzie minimalnie więcej białka dziennie. Ale mimo to 150 g utrzymuje w diecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie chcę :decayed: I węgli rzeczywiście nie mam zbyt dużo w diecie. Do jajecznicy dwie kromki chleba, do jednego obiadu czasami jakiś ryż/makaron, czasami do kolacji też ze dwie kromki chleba.

Ale wracając do sedna. Wolałbym robić suchą masę trochę wolniej niż się zalać i później robić zbędne redukcje. Poza tym nie jestem obecnie chudy i w brzuchu przydałoby się zgubić troszeczkę. Więc dodatkowe węgle tylko go powiększą :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby urosnac musi byc nadwyzka kcal,mame oszukasz ,tate oszukac,ale organizmu na low carb nie oszukasz :decayed: tak ze podbijaj wegle poki mozesz,a pozniej dotniesz na sucharach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko o brzuch się boję.

Reszta i tak spadnie mi na statku.

Także ten tego mówisz żeby dowalić węgli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dopier**l,tylko nie cukrow prostych :decayed:

Właśnie ostatnio mam jakieś jazdy jak baba i dziennie jakiegoś Snickersa szamie :facepalm:

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jem codziennie po 200gr żelków z biedry, dobrze ubijają :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...