Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Kurde no właśnie wjechałbym na coś nowego bo pora zmienić już trening.

Muszę zj***ć dół brzucha bo mi wisi i jak napcham śmietnik to rośnie jak zjebany :kwasny:

Witam w klubie ;) Jak masz już większe doświadczenie z cieżarami i chcesz trochę fatu zrzucić to popatrz też sobie na treningi HIIT ;)

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 387,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ponowie polećcie cos dobrego bo mrowczan nie dziala juz :thumbdown:

Opublikowano

Ktoś wspominał że ziemniaczan nieźle klepie.

Opublikowano

a trzeba robic odblok po tym?

Opublikowano

Nie trzeba, po prostu na koniec cyklu zmniejszasz dawkę przez 2 tyg do 1g/24h i wszystko wraca do normy.

Opublikowano

a dla lepszego efektu z czym polaczyc,hmb sie nada czy zbyt hardkorowo polece?

Opublikowano

Z HMB nie bo serducho może tego nie wytrzymać, ale możesz z ostatnio modnym BCAA + obowiązkowo kolagen w czopkach.

Opublikowano

wiedzialem ze mozna liczyc na was dzieki pozdrufki

Opublikowano

Nie ma sprawy :thumbup1:

Ja już po siłce, 4h i chain dalej trzyma :kox:

Opublikowano

Panowie ile można lecieć na treningu z superseriami? Optymalnie miesiąc będzie ok? Czy krócej? Treningi bardzo intensywne. Dwie minuty przerwy pomiędzy seriami. Dwa ćwiczenia pod rząd. Na partię po 12-16 serii roboczych.

Opublikowano

wszystko zalezy od uzyskiwanych efektow i regeneracji.

mysle ze miesiac to odpowiedni bodziec.

Opublikowano
Panowie ile można lecieć na treningu z superseriami? Optymalnie miesiąc będzie ok? Czy krócej? Treningi bardzo intensywne. Dwie minuty przerwy pomiędzy seriami. Dwa ćwiczenia pod rząd. Na partię po 12-16 serii roboczych.

Zalezy w jakim cyklu cwiczeniowym czy dopiero zaczales teningi i jestes jaka suplementacje stosujesz

Opublikowano

Nie bardzo czaję sformułowania "cykl ćwiczeniowy"? I co oznacza czy dopiero zacząłem treningi? Ćwiczę około 3 lata. Bez suplementacji.

Opublikowano
? Ćwiczę około 3 lata. Bez suplementacji.

ale hardkorowiec jestes

Opublikowano

A jak :D

Oczywiście kiedyś się suplementowałem. Obecnie jestem czysty :D

Opublikowano
Nie bardzo czaję sformułowania "cykl ćwiczeniowy"? I co oznacza czy dopiero zacząłem treningi? Ćwiczę około 3 lata. Bez suplementacji.

Jesli na samej diecie regularnie cwiczycz to pozazdroscic jak tu kolega pisal. Co do tych okreslen to chodzilo mi o to czy wrociles do cwiczen po przerwie czy ogolnie zaczales cwiczyc dopiero. Co do cyklow to sa rozne cwiczenia na mase sile i rzezbe. Przynajmniej jak siedzialem w tym gleboko to oprocz regolarnego cwiczenia dobrej diety odpowiedniej suplementacji dobieralem odpowiednie cwicczenia samo wyciskanie sztangi i dzwiganie mega ciezarow nie da Ci zadnych rezultatow.

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
Nie bardzo czaję sformułowania "cykl ćwiczeniowy"? I co oznacza czy dopiero zacząłem treningi? Ćwiczę około 3 lata. Bez suplementacji.

Jesli na samej diecie regularnie cwiczycz to pozazdroscic jak tu kolega pisal. Co do tych okreslen to chodzilo mi o to czy wrociles do cwiczen po przerwie czy ogolnie zaczales cwiczyc dopiero. Co do cyklow to sa rozne cwiczenia na mase sile i rzezbe. Przynajmniej jak siedzialem w tym gleboko to oprocz regolarnego cwiczenia dobrej diety odpowiedniej suplementacji dobieralem odpowiednie cwicczenia samo wyciskanie sztangi i dzwiganie mega ciezarow nie da Ci zadnych rezultatow.

Ja pier**le :facepalm:

Rozjaśniłeś mi umysł!!! Dzięki

Opublikowano
Nie bardzo czaję sformułowania "cykl ćwiczeniowy"? I co oznacza czy dopiero zacząłem treningi? Ćwiczę około 3 lata. Bez suplementacji.

Jesli na samej diecie regularnie cwiczycz to pozazdroscic jak tu kolega pisal. Co do tych okreslen to chodzilo mi o to czy wrociles do cwiczen po przerwie czy ogolnie zaczales cwiczyc dopiero. Co do cyklow to sa rozne cwiczenia na mase sile i rzezbe. Przynajmniej jak siedzialem w tym gleboko to oprocz regolarnego cwiczenia dobrej diety odpowiedniej suplementacji dobieralem odpowiednie cwicczenia samo wyciskanie sztangi i dzwiganie mega ciezarow nie da Ci zadnych rezultatow.

Ja pier**le :facepalm:

Rozjaśniłeś mi umysł!!! Dzięki

Bo zadajesz takie pytania jak bys wczoraj zapisal sie na silownie.

Nie bylo tematu.

Pozdrawiam.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.