Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przy tej KETOZIE trzeba cwiczyc z tego co czytałem;/

Stary nie oszukujmy się cobyś nie brał to i tak musisz ćwiczyć..samo się nie spali :wink:

Ja rozumiem, że jak się jest kierowcą zawodowym to nie ma czasu..ale kupcie sobie skakankę bokserską na łożyskach..robicie sobie pauzę to przed jedzeniem 30 minut poskakać to zrobi Ci dobrze i na spalenie tłuszczu i nogi będą trochę w ruchu :wink:

Jak nie skakanka to ketlebell wozić albo 10 metrów liny marynarskiej, zaczepiasz o koło, słup i napierdalasz :decayed: Wszystko się da..wystarczy chcieć..

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 386,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no lina skakanka i kettla i masz full serwis...jeżeli chodzi Ci tylko o redukcje.. kulturystą byc nie chcesz ale możesz wyrobic kondycje niczym wojownik mma ;d;d przeciez a tak nawiasem to jeszcze kółko do ćwiczeń do kompletu mocno katuje brzuch,... ;d:wink:

Opublikowano
Zadne suple nie dadza nic to po 1, a l-karnityna to kosmetyk jak puder do twarzy.Liczy sie zarcie i ruch.

zamiast l karnityny lepiej rzucic oxe i wino ;> ?

Opublikowano
Zadne suple nie dadza nic to po 1, a l-karnityna to kosmetyk jak puder do twarzy.Liczy sie zarcie i ruch.

zamiast l karnityny lepiej rzucic oxe i wino ;> ?

oxa to jakas herbata?bo wino to znam pije nawet duzo :decayed:

Opublikowano

tak ... zielona

pewnie tez ja piles ;)

;)

Opublikowano

skoro zielona to pewnie tak,lubie wszystko co zdrowe :kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

zawiesiliście się na 10 dni??

Opublikowano

ja zaczynam zaraz mase :decayed:

Opublikowano
Gdzie tam ja tłukę :decayed:

dobry kanał Pany - https://www.youtube.com/channel/UC0ASolYU_Yh3yShLFQC0stg

Dobry kolo,widać że kondycyjnie jest mega mocny. Dobry jest ten pomysł stanie do ściany plecami i odbijanie piłki na sznurku:wink:

Opublikowano

Nikt juz nic nie pisze, bo jak zobaczyli jaka im forma wyszla na lato to zwatpili i wzieli sie za picie browarkow.

Opublikowano

Ja już 3 tygodnie bez siłki masakra urlopowo wyjazdowa . Tylko melanże dookoła . Jedynie pompeczki , podciąganie na gałęzi , bicek walizką żony i czasem taka siłka na dworzu łasnym cieżarem ciała . Ale ogólnie czuję się okropnie i to nie mówie o kacu :) .

Opublikowano

Ja tam chodze 4 x w tygodniu i tak zajelem sie treningiem ze zapomialem posta napisac ;d

Opublikowano

Dodam że za rok w maju triatlon mnie czeka :) trzymajcie kciuki bo dla mnie 100m przepłynąć to suoces :) połapałem już dobrego nauczyciela więc może dam radę . 10 miechów to sporo czasu :) . Ale od jutra itak walne sobie mase na kreatynce hahahah.

Opublikowano

Ja napieram cały czas :decayed:

Opublikowano

ja też nakurwiam siłka, basen 2-3x w tyg, rower 1x. Basen to jest coś zajebistego, nawet nie wiedziałem że tak mnie wciągnie :)

Opublikowano

A ja spowrotem mam 90kg zrzucilem na 86kg juz ale tu jakis grill pozniej imieniny do tego piwko na szczescie nie widac zebym sie oblal wiecej ;)

A i tak w takie upaly nie chce sie tyle jesc ...

Opublikowano

No....idzie jak krew z nosa

Piwka,grilki,kfc,LODY

k**wa w zeszłym roku bardziej się przykladalem :-S

Nex ebnij jakaś fotę będzie mobilizacja ;-)

Opublikowano

A i tak w takie upaly nie chce sie tyle jesc ...

Bez kitu też to odczuwam. Tylko mnie gniecie cały czas na słodkości :kwasny:

Sieciówka Pure to jednak gówno...będę teraz dwa dni w Warszawie i mogę skorzystać jedynie z dwóch placówek w całej stolicy :facepalm:

Opublikowano

Polecam pięterko alpejskiego mleczka na kolacje hahahaha

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.