Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie co polecacie (oprócz cardio) na zgubienie fatu?

Oczywiście miche staram się trzymać.

Może jakieś interwały?

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 386,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

foty z dzisiaj

na pompie rzecz jasna bez bicia sie przyznam :decayed:

jade tym programem

waga obecna 71 kg , wciaz chudo wiadomo ale 20 czerwca wazylem 63 :decayed:

5ta8i7vb.jpg

zomc7ns6.jpg

yq6rlqy6.jpg

qwfrwi7j.jpg

na dwóch pierwszych fotach reka nie jest w zadne sposob przycisnieya do ciala

powiem wam ze nigdy tak mi sie tric nie nabijal jak po tym programie z filmiku, ostro fchvj

Opublikowano

Witam!

Pracuje zagranicą często do pozna i pozno jem :), no i na brzuchu zaraz ponad pasem zbiera sie tłuszczyk macie jakies SKUTECZNE cwiczenia na brzuch na spalenie fatu ? W internecie tego pelno ale niewiadomo co wybrac, posiadam tylko taka ławczke do brzuszków skośną...

Opublikowano

Nie da się spalać tłuszczu miejscowo:) Np. ćwicząc brzuch nie spalisz tłuszczu z brzucha. Od tego jest trening aerobowy np. bieganie czy rower no i dieta:)

Opublikowano

70% dieta, jak zapniesz dietę, to po intensywnym treningu siłowym (np 5x15p z przerwą 60s) zrób 20 min bieżni, szybki marsz pod dużym nachyleniem 9%+. Przed bieżnią dobrze jest wziąć jakieś szybko wchłanialne białko żeby spalić tłuszcz a nie bicki :)

Opublikowano

Interwały też będą ok. Podkręcają metabolizm nawet bardziej niż cardio i robią to na dłuższy czas.

Opublikowano

OOo te interwały były by dobre tylko raczej bieganie bo niestety roweru tutaj nie posiadam, jeszcze jakies cwiczenia (czynnosci) mozna na te interwaly wykonwyac ?

Opublikowano

Interwały są o tyle lepsze, że zajmują mniej czasu.

Nie wiem czy tabata by się tutaj sprawdziła ze skip up'em? Bo nie wiem czy nie jest bardziej wytrzymałościowa.

Opublikowano

Obecne 86kg

x7b7spdd.jpg

Basen nawet 5x/tydzień

Opublikowano

Wzrost ?

Opublikowano

183

Opublikowano

ku...a tez bym chciał mieć czas na baseen 5xtydzień

lecisz powoli z tematem,widać zmiany,podcieło trochę :thumbup1:

kiedy masa?suple jakieś planujesz?

Opublikowano

to nie czas a motywacja. Wolę się nie wyspać przed nocką a jadę na basen. Nie myśl że ja nie mam obowiązków, do tego budowa, planujemy z żoną i bejbe przeprowadzić się do siebie na przyszłą zime. Stary uwierz że jak bym chciał narzekać to nie miał bym czasu na nic. Ja na urlopie tyrając u siebie cały dzień na budowie i tak mimo że byłem wyjebny trening odbyłem. Nie ma co narzekać tylko do roboty :)

Opublikowano

Ja nigdy nie śpię przed nockami bo dnia szkoda a w robocie mam silke i dojeżdżam pociągiem 75 km w jedną stronę i tak przyjeżdżam wcześniej żeby przed robota trening zrobić

Teraz od dwóch dni jakiś chory chodzę. Micha zaniedbana bo apetytu brak ale gorączka nie przeszkadzała ćwiczyć

Hard work no excuses

Opublikowano

to nie czas a motywacja. Wolę się nie wyspać przed nocką a jadę na basen. Nie myśl że ja nie mam obowiązków, do tego budowa, planujemy z żoną i bejbe przeprowadzić się do siebie na przyszłą zime. Stary uwierz że jak bym chciał narzekać to nie miał bym czasu na nic. Ja na urlopie tyrając u siebie cały dzień na budowie i tak mimo że byłem wyjebny trening odbyłem. Nie ma co narzekać tylko do roboty :)

Nie zgodzę się z tobą.

Jakby brakowało mi motywacji to już dawno bym się w to nie bawił i zajadal na wieczór słone orzeszki zapijajac kolejnym browarem ;-)

Po prostu nie mam z kim zostawić dzieciaki zeby pojechac na basen,dziadki z jednej jak i drugiej strony pracują a ja ich mam na stanie po pierwszej zmianie i przed drugą :-)

A jak przyjdzie weekend, co drugi żeby było śmieszniej

to chciałbym zobaczyć jak moja zona wygląda i spędzić trochę czasu razem;-)

O spaniu to już nie mowie,

nie pamiętam już kiedy spałem więcej jak 6h,w jednym kawalku.

Opublikowano

Różne są sytuacje, owszem, ale w większości przypadków z jakimi się spotkałem to samemu szukanie sobie wymówek, oczywiście nie mówię że tak też jest akurat u Ciebie.

jiqy6ik6.jpg

Opublikowano

Witam, potrzebuje panowie jakąś dobrą odzyweczke przedtreningowa. Chcę być dobrze pobudzony i skupiony. Co polecicie ?

Opublikowano

Ostatnio testuje stimul 8 firmy finaflex

Jest moc i u mnie skupienie tez. Bo inni narzekają ze ich nosi

Opublikowano

Bartek musisz sam popróbować, bo każdy ma inna tolerancję!

Poza tym im dłużej bierzesz tym bardziej się uodparniasz.

Z mojej strony przestrzegam przed wszystkimi przedtreningówkami z norefedryną lub pochodnymi :/

Geranium też bym odradził ale z tego co wiem to na rynku już nie ma żadnej odżywki z tym składnikiem.

Po prostu uważaj na zdrowie. Mi za mocna przedtreningówka strasznie rozwaliła zołądek i jelita :/

Opublikowano

Witam, potrzebuje panowie jakąś dobrą odzyweczke przedtreningowa. Chcę być dobrze pobudzony i skupiony. Co polecicie ?

musisz potestować..na mnie działa FA PumpCore.. po innych ból brzucha i wkurwienie, kolega np. dostał b.dobrą przedtreningówkę po której niestety miał rozwolnienie. Lepiej kupić parę próbek i przetestować.

Na skupienie to ja sobie słucham na słuchaweczkach tego - https://www.youtube.com/user/TheMiro0r

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.