Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I jak sam powiedział a ja bym dodał totalnie nie miarodajne

Różne kawałki jak sam stwierdził a tyle samo się smażyły

Pewnie były z różną data przydatności

Trzeba by testy laboratoryjne składu zrobić a nie takie amatorskie smażenie

Ale co trzeba przyznać jak dłużej po smażę cycka z biedry na papirusie to fchyj wody się wydostaje

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 386,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Żadnego białka z rana?

Rozumiem, że owsianka białka nie zawiera (?) :huh:

Białka nie dopijam na śniadaniu..piję po przyjechaniu do pracy czyli z godzinę od śniadania.



Co do piersi z kurczaka. Ja je tylko i wyłącznie grilluje i kupuję w Kaufland.. z jednej partii praktycznie nie ma wody, a z innej cała miseczka. Z burgerów wołowych to tłuszczu od zajebania.

Opublikowano

Chodziło mi o białko zwierzęce no chyba ze z mlekiem je ciśniesz to sorry nie pomyślałem bo ja je lekko zalewam wrzątkiem jako zamiast ryżu do posiłków

Je ktoś burgery wołowe z beef master? Z biedronki?

Opublikowano

Ja dzisiaj burgery z mielonego antrykota robiłem.

Mięso oczywiście mielone przy mnie a nie gotowiec :)

A co do owsianki to raczej sama w sobie ma bardzo mało białka. Mleko praktycznie białka nie ma (więcej tłuszczu i wody). A płatki to w większości węgle.

Opublikowano

Chodziło mi o białko zwierzęce no chyba ze z mlekiem je ciśniesz to sorry nie pomyślałem bo ja je lekko zalewam wrzątkiem jako zamiast ryżu do posiłków

Je ktoś burgery wołowe z beef master? Z biedronki?

Rano zalewam wrzątkiem, dodaję banana, rodzynki i trochę mleka żebym się nie zatarł.

Burgery wołowe jadłem z Lidla..spoko na grilla bo wytapia się masa tłuszczu. 95 % wołowiny, ale nie jest napisane z której części więc pewnie odpady :huh::naughty:

Opublikowano

jesli burgery to tylko własnoręcznie mielone , przynajmniej wiadomo ze nie ma tam byczego fiuta , krowich cycków czy innych wynalazków...

Opublikowano

Ototo... tylko trzeba trafić sklep gdzie można na wagę i przy okazji zmielą :D

Opublikowano

Ragga możesz posiekać jak nie masz maszynki , połowe zostawić na tatarka... :jerk:

Opublikowano

U mnie na hebzi miela w każdym małym mięsnym

Opublikowano

Pany jakie mata obwody na bicku ? pucować się ;)

Opublikowano

Ja teraz na ostrej redukcji i przygotowaniach do jeba....... triathlonu 39 ;(

Opublikowano

Pany jakie mata obwody na bicku ? pucować się ;)

43

Opublikowano

49cm :)

Opublikowano

h*j z obwodami

Lepiej kto ile na drążku się podciagnie , odsiejemy siusmajtkow od prawdziwych kozaków

Opublikowano

Powiem wam że 20 siekam bez obciązenia w pierwszej serii :D

Opublikowano

Ja po ponad godzinnej sesji na plecy na koniec na luzie jeszcze 12-15 razy daje rade a tak na początku na Maksa muszę sprawdzić

Opublikowano

Heh to nieźle :)

Ja zaczynam od podciagania zaraz po orbitreku .

Opublikowano

No tyle ze drążek u mnie to podstawa a 90 % ćwiczących unika go jak ognia

Opublikowano

Bo robią 5 powtórzeń ;)

Opublikowano

Można przyjąć że 20 to takie minimum jakie szanujący się koksiarz powinien zrobić

A albo 3 i to z c**jowa technika

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.