Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja myślę na całych plecach jebnąć jezusa z szatanem silujacego sie na rękę z napisem w zyciu tylko smierc jest pewna ;) . Ale narazie mnie nie stać :D

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 386,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jeszcze 7tyg masy,mily okres je sie co chce:D

http://postimg.org/image/o145h7d3h/

Ja jebie, ale zwierz :naughty:

Ja to już nie wiem co jest z moim brzuchem..na dole tłuszczu mam nie powiem..ale zjem lekkie śniadanie spoko..wypiję białko, albo lepszy obiad i wy***rdala mi bebol aż koszulka się podnosi..ocb ? :facepalm:

Opublikowano

Pobudz troche przemiane materii ze tak powiem ;)

Opublikowano

Powinna być grubsza i mniej pstrokata

Czcionka oczywiście

Opublikowano

Pobudz troche przemiane materii ze tak powiem ;)

Mówisz, że problem leży ..że tak się wyrażę..w gównie ? ^_^

Opublikowano

o ile tego nie robisz wprowadz sobie płatki owsiane górskie jako główne zródlo ww zamiast ruzów czy makaronu, idzie sie porzygac od nich na dluzsza mete ale co tam


gwarant srania 3 razy na dzien

Opublikowano

Jabłuszkaaaaa :)

Opublikowano

no i wlasnie japka po kazdym posilku

Opublikowano

Albo przed i pielucha :D

Opublikowano

Ja robiłem tatuaż tydzień temu, smarowałem Bepanthenem i wszystko się ładnie zagoiło po 5 dniach :)

Najważniejsze, żeby nie pocić się na początku. No i wiadomo, żeby nie rozwalić stropów ;)

Opublikowano

do strupów po pierwsze nie mozna doprowadzic

wstawiałem pare stron wczesniej swoje tattoo i na takim duzym zrobil mi sie tylko 1 malutki ok 1 cm w zaglebieniu lopatki

ale przemywane mialem plecy 3-4 razy dziennie szarym mydlem i masci nie zalowałem

Opublikowano

Maść najlepsza bo utrzymuje skórę tłustą!

Opublikowano

Nex jakie dwa tygodnie ;) Smaruj Alantanem często, ale cienkie warstwy. Ja po 5 dniach już dygałem na siłce. Napis robiłem sobie na cycku.

Napis szczerze mówiąc za chudą czcionką moim zdaniem ^_^

Tak mówisz? nie no mi się ładnie goi więc myślę że też na dniach pójdę na trening. O tattoo dbam dobrze, 3-4x dziennie przemywam szartm mydłem, osuszam, pozwalam pooddychać i wklepuje cienką warstwę maści alantan plus.

Co do czcionki wcale nie jest chuda - może tak wygląda na foto, mnie się nie podobają oklepane gotyki itp. Zrobiłem taki jaki mi wpadł w oko, a tekst miał być taki jak jest :).

Jest taki jak wzór:

321bd48b.JPG

Opublikowano

A brzuch kiedy na wzór będzie ?

Opublikowano

to jest chudzielec


noooo dzisiaj dobiłem bareczki, wstrzemiężliwość tygodniowa była skuteczna :)

Opublikowano

Ale co masz do chudych ? Laski lecą na chudych

Dla tych co jedzą patki owsiane górskie i maja wrażenie że jedzą make

Spròbujcie płatków owsianych orkiszowych

Smak konsystencja 100 razy lepsza od górskich

Opublikowano

Ale co masz do chudych ? Laski lecą na chudych

nie mam nic :decayed:

Ale co masz do chudych ? Laski lecą na chudych

nie mam nic :decayed:

Można powiedzieć że już się zagoił :)

e9ej3vjg.jpg

Edytowane przez nex

Opublikowano

o ile tego nie robisz wprowadz sobie płatki owsiane górskie jako główne zródlo ww zamiast ruzów czy makaronu, idzie sie porzygac od nich na dluzsza mete ale co tam

gwarant srania 3 razy na dzien

Jem codziennie rano od 2 lat..w pakiecie z jednym bananem i rodzynkami.

Opublikowano

Żadnego białka z rana?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.