Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

456_22_42_26.jpg

Ja to ten nie opalony, nie mowie że jest igła ale mam na to całą zimę, z boku kumpel szczypiornista :)

misiek :wink:

Darek masa jest ,jak to wytniesz bedzie mega

i zostanie 44 z 9 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bling to kawał matoła nad którym wszyscy ubolewają bo jest kaleką a stał się nim na swoje życzenie bo kozaczył, kilka lat wstecz nawet w jego temacie którymś na sfd się z nim kłóciłem. O jego formie na wątróbce już mi się nawet pisać nie chce. Dla mnie to kupa gówna która zeżarła wagon koksu, skokszony kozak. znam jego historie od początku do końca

Edytowane przez nex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie to kim byl i jaki był pier**li

I dobrze wiem za co wylapal i dlaczego a nawet od kogo i co ? I nic

Istota jest to ze każdy inny pierdolnal by się na lince i tyle

Nie znalem go osobiście przed pobiciem , tylko po ale zanim został znany w środowisku

Ważne ze wielu ludzi motywuje do pracy a ile zzarl koksu ? Mam na to wyjebane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Tobie brakuje zapału? Bo mi nie. I nie broń go chorobą, różnisz się czymś od niego??


TV zrobiła z niego celebrytę bo bidula się pożalił że 15 osób go skopało no i nie poddał się waleczny duch, jak bym słyszał taki wywiad też było by mi go żal i bym był pełen podziwu. I nie rozumiem jak możesz mieć na to wyjebane ile zżarł koksu skoro wszędzie żali się że dostaje 400zł zasiłku i wpierdala wątróbkę zamiast kurczaka bo go nie stać. Idę spać, nie chce się wdawać w dyskusje o tym człowieku bo mnie nerwy biorą. Dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz dyskusja na dłuższą metę, w sumie nie warta bo ja cię nie przekonam ani ty mnie do swoich racji

Zapału mi nie brakuje tym bardziej ze dziś znów na wadze + 1 kg dla mnie jak wąskie cenny

Ale czy miałbym taki zapał mając trudności z poruszaniem się? Nie wiem i obym ani ja ani ty się nigdy o tym nie przekonał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziw to mam dla kolegi _PoweR_ i jego może być mi żal, że mimo takiego talentu nie ma sponsorów, z takimi ludźmi powinni robić wywiady, a nie z marginesem społecznym.

Dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no takie odnoszę wrażenie po tym zdjęciu,jest tam spora warstwa zgrabnie rozłożonego tłuszczyku.

Dlatego obstawiam ze po pozadanej redu spadnie parę centli ;-) nie zmiena faktu ze i tak zostanie kawał lapska :-P

Edytowane przez rrrudy25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze po redukcji to 46-47 zostanie. Akurat łapy nie mam zaopatrzone mocno w tłuszcz :) prędzej okolice brzucha itp.

15kg sporo ja na początek z mojej wagi 97kg chciałbym zrobic 90kg i zobaczyć jak to bedzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sprobuje to podziele sie wrazeniami :) spodnie trzeba na lato kupic na gumce :decayed:

Edytowane przez darek995
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie,przynajmniej drugie tyle wek ;)

jak się tu teraz foty dodaje?daje załącz plik i przekierowuje mnie na directupload :mellow: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...