Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak ktoś siedzi na sfd to zna

Chudzi mogą iść na ryby

vhaf3t5h.jpg

Bling dzik

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 386,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

456_22_42_26.jpg

Ja to ten nie opalony, nie mowie że jest igła ale mam na to całą zimę, z boku kumpel szczypiornista :)

misiek :wink:

Darek masa jest ,jak to wytniesz bedzie mega

i zostanie 44 z 9 :wink:

Opublikowano

Bling to kawał matoła nad którym wszyscy ubolewają bo jest kaleką a stał się nim na swoje życzenie bo kozaczył, kilka lat wstecz nawet w jego temacie którymś na sfd się z nim kłóciłem. O jego formie na wątróbce już mi się nawet pisać nie chce. Dla mnie to kupa gówna która zeżarła wagon koksu, skokszony kozak. znam jego historie od początku do końca

Edytowane przez nex

Opublikowano

A mnie to kim byl i jaki był pier**li

I dobrze wiem za co wylapal i dlaczego a nawet od kogo i co ? I nic

Istota jest to ze każdy inny pierdolnal by się na lince i tyle

Nie znalem go osobiście przed pobiciem , tylko po ale zanim został znany w środowisku

Ważne ze wielu ludzi motywuje do pracy a ile zzarl koksu ? Mam na to wyjebane

Opublikowano

Każdy ma swoje zdanie i finito. Dla Ciebie to bohater a dla mnie zwykłe 0.

Opublikowano

Nie bohater a człowiek z zapałem a to różnica

Opublikowano

A Tobie brakuje zapału? Bo mi nie. I nie broń go chorobą, różnisz się czymś od niego??


TV zrobiła z niego celebrytę bo bidula się pożalił że 15 osób go skopało no i nie poddał się waleczny duch, jak bym słyszał taki wywiad też było by mi go żal i bym był pełen podziwu. I nie rozumiem jak możesz mieć na to wyjebane ile zżarł koksu skoro wszędzie żali się że dostaje 400zł zasiłku i wpierdala wątróbkę zamiast kurczaka bo go nie stać. Idę spać, nie chce się wdawać w dyskusje o tym człowieku bo mnie nerwy biorą. Dobranoc

Opublikowano

Widzisz dyskusja na dłuższą metę, w sumie nie warta bo ja cię nie przekonam ani ty mnie do swoich racji

Zapału mi nie brakuje tym bardziej ze dziś znów na wadze + 1 kg dla mnie jak wąskie cenny

Ale czy miałbym taki zapał mając trudności z poruszaniem się? Nie wiem i obym ani ja ani ty się nigdy o tym nie przekonał

Opublikowano

Podziw to mam dla kolegi _PoweR_ i jego może być mi żal, że mimo takiego talentu nie ma sponsorów, z takimi ludźmi powinni robić wywiady, a nie z marginesem społecznym.

Dobranoc

Opublikowano

Rudy tak moze byc kilka cm w dol,bo 15kg to tam jest do zrzucenia

Opublikowano

no takie odnoszę wrażenie po tym zdjęciu,jest tam spora warstwa zgrabnie rozłożonego tłuszczyku.

Dlatego obstawiam ze po pozadanej redu spadnie parę centli ;-) nie zmiena faktu ze i tak zostanie kawał lapska :-P

Edytowane przez rrrudy25

Opublikowano

Myśle ze po redukcji to 46-47 zostanie. Akurat łapy nie mam zaopatrzone mocno w tłuszcz :) prędzej okolice brzucha itp.

15kg sporo ja na początek z mojej wagi 97kg chciałbym zrobic 90kg i zobaczyć jak to bedzie :)

Opublikowano

Spodnie nowe będziesz musial kupić

Opublikowano

7kg to nawet nie bedziesz wiedzial kiedy zleci ,a roznica bedzie niewielka :decayed:

Opublikowano

Jak sprobuje to podziele sie wrazeniami :) spodnie trzeba na lato kupic na gumce :decayed:

Edytowane przez darek995

Opublikowano

dokładnie,przynajmniej drugie tyle wek ;)

jak się tu teraz foty dodaje?daje załącz plik i przekierowuje mnie na directupload :mellow: ?

Opublikowano

Tak i tam zalaczasz i wrzucasz link drugi od góry po lewej stronie

Opublikowano

oczywiscie mowie o takim sensownym bf <10% to 15kg jak nic

Opublikowano

nie widac

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.