Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

k**wa wołowina z burgera juz mi sie 5 godzinę odbija ciężka fchvj

wole w stekach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koksy, a co polecacie do kuraka z ryzem ? Bo moge od siebie polecic warzywa na patelnie meksykanskie z lidla i fix do potraw chinskich knorra, natomiast niepolecam warzyw z lidla o smaku orientalnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jem 100gr ryżu polanego połową zawartości słoika sosu słodko kwaśnego z biedronki + około 200gr mięska przeważnie łopatka albo wołowinka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dużo kasy wydajesz jak wołowinka często na talerzu :)

nie taki diabeł straszny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jem 100gr ryżu polanego połową zawartości słoika sosu słodko kwaśnego z biedronki + około 200gr mięska przeważnie łopatka albo wołowinka

Akurat dzis kupilem ten sos i zjadlem z kurakiem. pycha ! Jutro to samo jem jak wroce z silki ;] Tyle ze ja zjadlem 120 g ryzu , polowe sosu i 400 g kuraka ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jem 100gr ryżu polanego połową zawartości słoika sosu słodko kwaśnego z biedronki + około 200gr mięska przeważnie łopatka albo wołowinka

Akurat dzis kupilem ten sos i zjadlem z kurakiem. pycha ! Jutro to samo jem jak wroce z silki ;] Tyle ze ja zjadlem 120 g ryzu , polowe sosu i 400 g kuraka ;]

400g na jedną porcje, nie za dużo? a te sosy to szybko zbrzydną, i jeszcze połowa słoika na porcję :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiłek miał 1000 kcal wiec nie jest zle :) Zjadłem po prostu jedną(połowę podwójnej) pierś z kurczaka. I do kolacji nic nie jadłem :)

Wiem ze zbrzydnie, dlatego jem max 2 razy pod rzad, na inne dni mam ryz i kurak z warzywami z patelni, innym razem z fixem do potraw chinskich :)

Edytowane przez sebul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przez co mogą być takie objawy jak straszny ból-promieniowanie w rękach po wysiłku fizycznym. Wczoraj sprawdzałem zawieszenie w aucie, ruszałem wahaczami góra dół, sprawdzałem czy nie ma luzów. Po takiej operacji przez kilka godzin później mam straszny problem z promieniowaniem rąk, tak mnie drą że mi się płakać chce.

Nie wiem czy jestem przetrenowany czy nieodpowiednio ćwiczę - może za duży wysiłek dla mięśni rąk, bo od jakiegoś czasu trenuję dropsetem ostatnią serie każdego ćwiczenia. Co najlepsze podczas treningu i po nim tych objawów promieniowania nie mam.

Dzisiaj wymieniałem wahacz, musiałem używać siły do odkręcania śrub. Dopiero teraz ból mi mija, a z 3h się męczyłem. Jak bym się z kimś siłował na ręke to później bym się wykończył

Edytowane przez nex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potas magnez kręgosłop i jak u mnie nerwy w łokciach ;). Wracaj do zdrowia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kręgosłup w porządku, ten ból jest tylko w łokciach. Możliwe że brak potasu magnezu bo ostatnio pije sporo kawy i alkoholu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam popierniczone te nerwy w łokciach a przynajmniej tak mi się wydaje . Dretwiały mi na początku małe palce jak miałem zgięte rece za bardzo w łokciach ale tylko jak leżałem . Dziwne że w obu rękach naraz co wskazywało by na kregosłop znowu :) . Teraz drwtwieja mi dłonie ale w sumie przyzwyczaiłem się spać z rekoma zgietymi mniej niż kąt prosty injest git hehehe . Operacja polega na przełozeniu nerwa na zewnatrz łokcia czy jakoś tak ale pier..... to boję się :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty mi tez drętwieja małe palce jak leże z telefonem i mam zgięte ręce nawet juz drętwieja tez drugie licząc od małego

Jest na to rada ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom :) . Operacja albo nie zginanie :) . A tak na powaznie idz do lekarza sportowego bo moja diagnoza jest oparta na doswiadczeniach trenerów ,ludzi po awf i neta to znaczy sam się zdiagnozowałem po info od nich :) . Najdziwniejsze że w obu rękach ale właśnie za te palce odpowiada podobno nerw w łokciu więc raczej kręgosłup odrzucam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to sie zaczęło jak nabrałem kilogramów po powrocie na silke wiec takie dziwne hehe ale fakt wk***ia no śni na tablecie ani na telefonie w spokoju nie mozna polatac bo drętwieja połowa dłoni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jakby przewlekły stan zapalny . Weź może jakimiś maściami smaruj łokcie i daj znać . Ja nie znam zadnych godnych polecenia . Próbowałem odśrodkowo i nic :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kura w Lidlu od 17 do 23 po 11,98 za kg.

Edytowane przez bugi23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bugi23 mnie ubiegł bo miałem właśnie pisać o kurakach w lidlu.

Ostatnio z treningu na trening miałem spore postępy. Natomiast dzisiejsza klata z 20 kg mniej na sztandze i z bólem szło? Why? Za ciężki trening?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...