Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

U nas w zakładzie byli Ci od tych kart multisport i kto chciał to się zapisywał. Moja siłka tego nie obejmowała więc nie skorzystałem. Zobaczę może ktoś ma jakieś namiary na nich.

no własnie te karty sa imienne, tu jest problem, bo powinienes byc pracownikiem zakładu w którym są wydawane, w sezonie letnim kolega przez jakiś tam ziomeczków to załatwiał, ale teraz jest d*pa, a karnety kosztują, u mnie w miescie na benefit wejde na 2x siłownie, sauny, czy basen

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 386,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jakiejs wagi na plus ...

zacznij jesc tzn żrec :wink:

Nowosci nie powiedziales :-) mam diete ale tez szybka przemiane materi dlatego wspomagam sie tymi dwoma odzywkami zeby nie brac gainerow ...

Opublikowano

bo tu nowości z kolorowych gazet i opakowań produktu przyciągającego wzrok nie trzeba!

jesz ponad zapotrzebowanie przybierasz na wadze i na odwrót

Opublikowano

bo tu nowości z kolorowych gazet i opakowań produktu przyciągającego wzrok nie trzeba!

jesz ponad zapotrzebowanie przybierasz na wadze i na odwrót

:thumbup1:

Opublikowano

gadasz jak typowy gośc za komputera ... zeby moje zapotrzebowanie przebić to musiał bym nie pracować tylko siedziec w kuchni gotować i jesc ...

Opublikowano

To ty gadasz jak typowy gość zza komputera

Wrzucaj cały swój jadłospis , szybko policzymy ile jesz i czy przdewszystkim proporcjonalnie i czy mozna cos dołożyć bo tak naprawdę wystarczy plus 300-500 kcal zeby masowa dieta dawała efekt oczywiście przy założeniu ze nie walisz w c**ja na siłowni i odpowiednio sie pobudzasz

Bo najłatwiej powiedziec jem tyle ile trzeba a nie idzie

Edytowane przez bediks

Opublikowano

pytanie było proste jak oceniasz odzywke, oczywiscie pobąc pod uwage diete i cwiczenia a odpowiedz to jedz :]

Opublikowano

Krzysiek nam chodzi o to zebys nie wydawal bez sensu kasy na proch.Tak naprawde wszystko co nam potrzebne to mamy pod reka.

Opublikowano

panie ja zliczam moje pisiłki gdzie mieso czesto wolowina i nadal braknie duzo dlatego zdecydowalem sie na to bialko

Opublikowano

A jak z tłuszczami stoisz w diecie ? Ograniczasz czy wiesz ile trzeba i tyle lykasz ? Bo to najbardziej zaniedbywana kwestia a 1 g tłuszczy to 9 kcal - przypominać chyba nie musze

Opublikowano

Az tak scislej diety nie jestem w stanie utrzymac ale rok temu robilem taki cykl z fast gain i poszlo 8 kg teraz chce bardziej sie przylozyc i podobny efekt uzyskac :-)

Opublikowano

panie ja zliczam moje pisiłki gdzie mieso czesto wolowina i nadal braknie duzo dlatego zdecydowalem sie na to bialko

"panie"coś mi się wydaje że ty cheba nie wiesz jak "JESC" :wink:

dawaj info(waga,wzrost) ile czego wcinasz to ci pomożemy :wink:

Opublikowano

gadasz jak typowy gośc za komputera ... zeby moje zapotrzebowanie przebić to musiał bym nie pracować tylko siedziec w kuchni gotować i jesc ...

To jakie jest twoje zapotrzebowanie ??

Naprawde nie Trzeba duzo jesc zeby rosnac wystarczy systematycznie i z glowa..

Jaka waga wzrost ?? Staz?

Opublikowano

gadasz jak typowy gośc za komputera ... zeby moje zapotrzebowanie przebić to musiał bym nie pracować tylko siedziec w kuchni gotować i jesc ...

To jakie jest twoje zapotrzebowanie ??

Naprawde nie Trzeba duzo jesc zeby rosnac wystarczy systematycznie i z glowa..

Jaka waga wzrost ?? Staz?

swir to jest kaffar :decayed:

Opublikowano

Panowie, co o tym sądzicie? chce kupić suwnice smitha i do niej ławeczkę

http://allegro.pl/marbo-maszyna-suwnica-smitha-ms-u005-i4863075720.html

http://allegro.pl/marbo-lawka-regulowana-mh-l115-i4862651643.html

Jest to coś warte? Najlepiej było by kupić suwnice lepszą, ale nie chce wydawać 3 tyś póki co.


Czy lepiej darować sobie smitha i kupić taki zestaw:

http://allegro.pl/marbo-zestaw-mh24-lawka-regulowana-stojaki-i4862930575.html

Opublikowano

Kurna fajny ten stojak :) . Muszę sobie zrobić :).

Opublikowano

Ja bym darował suwnice, ten zestaw z ostatniego linku wygląda spoko [emoji41]

by Note2

Opublikowano

No właśnie wezmę chyba ten ostatni zestaw bo chodzi mi głównie o nogi i barki żeby mi się łatwiej trenowało. Dziś chyba to zamówię

Opublikowano

Chce Ci się nogi robić ?[emoji1]

Opublikowano

Dokładnie, zestaw dwa;-)

Mam podobną ławeczkę z marbo i spisuje się rewelacyjnie!

Można prasę do nóg zamontować i ma pochył na -

Wyciąg do niej to raczej lipa,lepiej zainwestować w przykrecany do ściany lub jak ktoś ma miejsce stacjonarny ;-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.