Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

najpierw masa potem rzezba :D

no chce miec ta 100 na rzezbie ;)

teraz troszke zaczolem rzezbic lekko. Ale niebawem znowu masa :D w lapce musi byc te minimum 47 :P

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 387 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wariat :decayed: powodzenia :wink:

Opublikowano

Teraz ciezek bo kasa nie ta :P czasu mniej :P i niema jak trzymac diety :(

a dzieki ostatniej diecie mojej kobiety pizza, kebab, MC bemben poszedl :P

Opublikowano

Po dłuższej przerwie, przez 4 miesiące "treningu" (siłka w domu w weekend, a w tygodniu pompki x2) w łapce 45,5 cm, a na płaskiej 145 kg na raz.

Waga obecnie 105-106 kg. Wzrost 188 cm.

Może byłoby lepiej, ale w tygodniu nie mam dostępu do siłki ze względu na pracę...

Edytowane przez Blachu

Opublikowano

ja nie sprawdzam maxow :D

ale juz ladny wynik.

moze i ja bym cos kolo 130 na raz zlapal:P

Opublikowano

Powiem wam tylko ze jeśli ktoś nie jest trójboista to szkoda stawów na sprawdzanie maksow lepiej ten czas i siłę poświęcić na np doskonalenie techniki bo ciężar to sprawa drugo jak nie trzecio rzedna

Opublikowano

raczej trzecio ;) miska i technika droga do sukcesu ;)

chociaz moj ziomek jak przygotowuje sie do zawodow to potrafi cwiczyc 2-3 razy dziennie hehe ;)

Opublikowano

I jeść z 8 razy

Albo 10

Opublikowano

ale swoje wyniki ma :)

ale niestety nagrody to dnoooo :(

Opublikowano

Ja teraz 87kg. 5 tydzień treningu Max-OT i na klatę 1 seria 97,5- 6 razy, 2 seria 100 kg -6, 3 seria 102,5 kg-5 razy :)

(Dodam że seria ma mieć między 4-6 razy). Przy tym treningu waga w końcu ruszyła, ale łapka dalej chudzinka ;)

Opublikowano

a co robisz na lapke? i jak z miska?

pozatym 4-6 powtorzen to bardziej na sile niz mase

Edytowane przez kodzak0

Opublikowano

Pany przecież nie sprawdzam maksów co tydzień ;) raz na ruski rok dosłownie ;)

No i jak mówicie, dieta najważniejsza... Jak zaczynałem pierwszy raz z siłką to były gainery, białka, kreatyny i inne cuda, ale efekty były co najwyżej średnie... Teraz nie korzystam z tego, poza prostym mono, ale przykładam się do jedzenia i jest różnica. Dieta i progresja ciężaru robi różnicę, jak na mnie ;)

Opublikowano

diete i systematycznosc to podstawa. hmmm mono? dobre ale na poczatek. Potem to juz tylko mieszanki. Pozatym jak jest dobra miska to odzywki typu bialko gainer sa zbedne, wiec pozostaje tylko suplementacja.

maxy sa fajne, raz na jakis czas przydatne ;)

Opublikowano

Np jakie "mieszanki" ? Bo nie jestem aż taki aktualny z suplami? :P

Opublikowano

tez nie jestem aktualny w tym temacie, tak jak kiedys ;)

ale np stacki kreatynowe ( mieszanka kilku kreatyn np mono,jablczanu, kre-alkyn, ta nowa forme con-cret itd ;) )

Polaczenie kreatyny z przedrteningowka ( kiedys polecany schock teraphy + storm ponoc dalej klepie)

Opublikowano

a co robisz na lapke? i jak z miska?

pozatym 4-6 powtorzen to bardziej na sile niz mase

bic

Przemienne unoszenie hantelek stojąc serie 2 powtórzenia 4-6

Unoszenie przedramienia z łokciem opartym o wew. uda serie 2 powtórzenia 4-6

Przemienne unoszenie hantelek na ławce skośnej 1 seria p.4-6

tric

Wyprosty przedramienia ze sztangielką w tył w opadzie tułowia s.2 pow. 4-6

Francuskie wyciskanie sztangielki zza głowy stojąc s2 p. 4-6

Wyprosty przedramion do dołu z drążkiem wyciągu podchwytem s 1 p 4-6

i przedramiona ale już nie bedę tego kopiował

to specyficzny trening i jadę go z magazynu KIF

a z miską? nie jest dopięta na 100% i tu jest lipa- wiem o tym. ale pożeram nieraz 3 obiady w ciągu dnia.

ryże kurczaki, orzechy, ryby, co się da :)

Edytowane przez Zymek1989

Opublikowano

Dieta to 90% sukcesu.... Mi zostało tylko te 10 bo lubię pojeść :)

Wysłane z mojego SM-T235 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Zymek1989

Na moje to masz za małą objętość treningu na ramiona... Ja na biceps robię trzy ćwiczenia, po cztery serie i powtórzenia po 8-10... Ciężar też odpowiedni, by na koniec być styranym. Tak samo to wygląda z tricepsem...

Opublikowano

Akurat biceps i triceps pracuje przy każdym ćwiczeniu i nie ma co przesadzać :)

Wysłane z mojego SM-T235 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Powiem Ci, że zdaję sobie sprawę z tego. Nie czuje żadnej pompy w trakcie ani po treningu. Z tym, że te 4-6 ruchów są na maksymalnym ciężarze, ale takie są założenia treningu Max-OT. Zrobię go do końca jeszcze kilka tygodni zostało i wtedy będzie więcej powtórzeń i po 3-4 serie w ćwiczeniach. Może się mylę, ale przy większej objętości treningu mój metabolizm się rozpędza co u ektomorfika jest niekorzystne przy budowaniu masy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.