Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

Ha, paka przyszla :D I co najlesze to pisze na opakowaniu ze dawka dzienna to 4 kapsy czyli 5 g :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

co kreta to inna dawka, u mnie na opakowaniu 10g dziennie bez zbędnego kombinowania :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja prdl wybaczcie panowie ale spuszczacie sie nad ta kreatyna jakby to jakis steryd byl. Niech bierze nawet i 20g dziennie. To tylko suplement! I skonczcie juz blagam to ile kto bierze bo robi sie z tego brazylijski tasiemiec :facepalm:

A co do efedryny to tez niszczy organizm. Raz mialem przedtreningowke z suple.us i niezle rozwalilo jelita :/

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj robiłem podciagniecia na drążku chwytem młotkowym bardzo wąsko . Naprawdę bicek pracuje na maxa , ale trzeba bardzo technicznie, powoli robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja prdl wybaczcie panowie ale spuszczacie sie nad ta kreatyna jakby to jakis steryd byl. Niech bierze nawet i 20g dziennie. To tylko suplement! I skonczcie juz blagam to ile kto bierze bo robi sie z tego brazylijski tasiemiec :facepalm:

A co do efedryny to tez niszczy organizm. Raz mialem przedtreningowke z suple.us i niezle rozwalilo jelita :/

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Jeśli to od cybera to miałem kiedyś ten jego słynny spalacz z efedryna, robił robotę, ale jak widać każdemu służy co innego ;)

A co do krety to jeszcze parę lat temu był mit, że nerki rozwala przy większej dawce niż normalna (20-30g) i niektórym to zostało w głowie. Dawkę dopasowałbym do wagi, 30g to za dużo dla 70kg, a 10g to za mało dla 100kg ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie od cybera :D

Trzepalo nieziemsko az caly czerwony bylem na mordzie :D Ale zostawilo spustoszenie w organizmie i teraz same problemy :/

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myslicie o tym bym bral 3 tabsy przed treningiem , 3 po , a w dzien nietreningowy 3 tabsy ? 1 ma 1250mg

Edytowane przez sebul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał 4 przed 4 po a dnt tylko 4.

Zrobisz jak zechcesz.

I tak to wszystko na końcu idzie do sieci wodnościekowej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w jakim czasie przed i po ? przed 30 min i po od razu czy tez 30 min ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu zaczyna się problem.... Przed siłownia trzeba zjeść żeby mieć siłę a potem wziąć suple na pusty żołądek :)

Brak bym 30 minut przed i zaraz po :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam na rano do roboty to wracam, jem obiad, odpoczywam i lece na silke, czasem jeszcze zjem przed bananka. Zas jak mam na popoludnie to wstaje, jem sniadanie , chwile na kompie i ide na trening. I zastanawiam sie jak brac.

W dni nietreningowe zamierzam brac bcaa na czczo i popoludniu kreatyne

Edytowane przez sebul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie bierzcie suple jak macie zastój w progresie a nie bo szybsze dojście do tego momentu :) wtedy można dojść do tych ,, rekordów " co są z d*py ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie od cybera :D

Trzepalo nieziemsko az caly czerwony bylem na mordzie :D Ale zostawilo spustoszenie w organizmie i teraz same problemy :/

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

chain reaction

najmocniejszy stack przedtreningowy jaki brałem

miałeś wersje z flushem dlatego byłeś cały czerwony, jak by cały dzień na pełnym słońcu, jest wersja bez i też mocno kopie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie to :)

I wlasnie po tym specyfiku zaczely sie problemy z jelitami, ktore trwaja juz pare lat :/

Dlatego od teraz moja przedtreningowka jest kawa, beta, larginina i mono

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie bierzcie suple jak macie zastój w progresie a nie bo szybsze dojście do tego momentu :) wtedy można dojść do tych ,, rekordów " co są z d*py ;).

Jak tak wlasnie mam, juz progres byl coraz to wolniejszy, wiec wzialem sie za krete i bcaa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na publicznej, mam karte benefit wiec moge isc na kazda :) Ogolnie sam, choc czasem i ktos znajomy sie pojawi i jak cos zle bym robil to powie, albo sam zapytam. Jesli mam watpliwosci co do czegos, to pytam, bo chodza tam i pracuja osoby zajmujace sie dietami, treningami etc :) Plan treningowy ogarniam sam z podpowiedziami znajomych, jak juz dluzej robie ten sam, zastepuje dane cwiczenie innym.

Edytowane przez sebul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolem jak masz wolny hajs to wykup sobie godzine lub wiecej z trenerem. Oprocz poprawiania techniki pojedynczych cwiczen warto raz na jakis czas pocwiczyc z kims, chocby zeby zobaczyc jakim tempem inni cwicza, czasem nam sie wydaje, ze robimy dobre tempo, albo dobra rozgrzewke, a potem sie widzi jak ktos przed seria wyciskania na lawie (krolowa cwiczen xD) robi jedna serie rozgrzewkowa I potem dopier**la mase swojego ciala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja macham lapami i pozniej pykam samym gryfem na rozgrzewke, ostatnio ziomek mi pokazywal jak rozciagac dobrze nogi, co by zakwasow nie bylo. Zawsze robie seryjke na rozgrzewke mniejszym ciezarem i powoli, a poznije juz lece z normalnym. Ja np sztange to wyciskam na skosnej, pozniej lece na plaskiej hantlami, pozniej rozpiety na bramie i na koniec na lawce skosnej hantlami :) I to robie w piatek, a w poniedzialek jak robilem same barki tak teraz dorzcuilem tez klatke w wersji lifght, czyli skosna 3 serie , laweczka plaska 3 serie i skosna hantle 3 serie :) A normalnie robie po 4 .Po barkach klata troche ciezka do zrobienia, ale chcialbym ja zwlaszcza powiekszyc stad pomysl zeby ja robic 2 raz yw tygodniu :)

A co do cwiczenia z kims ...jednak wole, sam, bo zrobie cos szybciej, a tak to czekam az ktos zrobi dane cwiczenie bo zazwcyzaj duzo ludzi i nie ma szans zeby nabrac pelno hanrli czy innych ciezarow :)

Edytowane przez sebul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do cwiczenia z kims to mialem na mysli oplacic trenera zeby zrobil z toba jeden lub dwa treningi raz na jakis czas np pol roku-rok. Napewno duzo wiecej podpowie, szczegolnie jak posmarujesz niz jak normalnie sie zapytasz typa, co tam na silce zatrudniony jest. Ogolem kiedys sam cwiczylem z kumplami, pozniej przez pare lat zmienilem sport, powracajacc na silke widzialem, ze wtedy roslame slabo, bo sie opierdalalem po prostu ;) np robilem za dlugie przerwy albo za malo serii, bo wszyscy wtedy w necie pisali o katabolizmie I jakie to jest zle zjawisko bla bla ;) to niekorzystne zjawisko to fakt, ale trzeba niezle za***rdalac zeby je osiagnac. A po takim treningu z trenerem bedziesz wiedzial czy do tej pory dobrze cwiczyles, czy zle, kolejny trening mozesz wziac tam powiedzmy za pol roku z innym trenerem, zeby poznac inny punkt widzenia, bo jednak kazdy troche inaczej cwiczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...