Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, co polecicie na drętwienie rąk? Najgorzej jest z rana jak się obudze, ale nie raz ból budzi mnie w nocy. Drętwieją palce a ból ciągnie się aż do łokcia. Poza tym dziś zauważyłem czerwone plamki na bicepsie :kwasny: Magnez styknie - przeczekać to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam, co polecicie na drętwienie rąk? Najgorzej jest z rana jak się obudze, ale nie raz ból budzi mnie w nocy. Drętwieją palce a ból ciągnie się aż do łokcia. Poza tym dziś zauważyłem czerwone plamki na bicepsie :kwasny: Magnez styknie - przeczekać to?

Mam to samo... tyle, że bez plamek. Ale zauważyłem, że drętwienie się pojawia jak np. podrałuje na rowerku z 90min albo pobiegam. Magnez niweluje skurcze ale czy drętwienie też...nie wiem i chętnie się dowiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, co polecicie na drętwienie rąk? Najgorzej jest z rana jak się obudze, ale nie raz ból budzi mnie w nocy. Drętwieją palce a ból ciągnie się aż do łokcia. Poza tym dziś zauważyłem czerwone plamki na bicepsie :kwasny: Magnez styknie - przeczekać to?

Kup chela mag b6 :) Do tego zaopatrz się w witaminy jakieś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, co polecicie na drętwienie rąk? Najgorzej jest z rana jak się obudze, ale nie raz ból budzi mnie w nocy. Drętwieją palce a ból ciągnie się aż do łokcia. Poza tym dziś zauważyłem czerwone plamki na bicepsie :kwasny: Magnez styknie - przeczekać to?

Idź do masażysty! :decayed: I ja sobie nie robię jaj. Miałem to samo w prawej ręce drętwiały mi palce, byłem u lekarza, myśleli, że to może jakiś brak witamin etc, porobili testy krwi, wyszły dobrze, jakieś sprawdzanie czucia wszystko ok, więc okazało się, że to górna część kręgosłupa. Kręgosłup na odcinku klatki piersiowej dostawał w d*pę, przez ćwiczenia i ciężary i taki jest efekt ręce zaczynają drętwieć od palców do łokcia. Wizyta u dobrego masażysty/kręglarza i wraca wszystko do normy. :wink:

---------- Post dopisany at 14:07 ---------- Poprzedni post napisany at 14:06 ----------

A i po takim masażu samopoczucie lepsze. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój sposób na wredny kręgosłup (195cm) to ćwiczenie w większości "oburącz",żadnych niesymetrycznych uchwytów jedną ręką.Działa zajebi*cie.Do tego już od dawna przeprosiłem rozgrzewki,takie 15 min robią robotę.

A winne nie jest ćwiczenie na siłowni,tylko TECHNIKA,lub zbyt długie klepanie tego samego zestawu ćwiczeń.

Przyóważcie jak siedzicie przed TV lub przy kompie godzinami,jakie esy łapie kręgosłup,a potem wine zwalajcie na siłownie 1.5 godzinki dziennie.Mnie uświadomił ostatnio kręgaż i powiedział ćwicz,tylko odpuść serie po 5 powtórzeń i mniej,bo ciężary za mocne i się kontruje i krzywi niepotrzebnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam teraz cel zrzucenia brzucha ale tak qrewsko nie chce mi się robic tych aerobów, że normalnie nie wiem co mam zrobić. Od przyszłego miesiąca chcę się zapisać na BJJ, więc może już nie będę musiał ich robić, bo pewnie na treningach się nieźle wypocę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam teraz cel zrzucenia brzucha ale tak qrewsko nie chce mi się robic tych aerobów, że normalnie nie wiem co mam zrobić. Od przyszłego miesiąca chcę się zapisać na BJJ, więc może już nie będę musiał ich robić, bo pewnie na treningach się nieźle wypocę :wink:

Żeby zrzucić brzucha nawet bez aerobów, po prostu wejdź na minus kaloryczny, poczytaj na temat IF/Leangains ;).

Dobrze robi również przewalanie dużych ciężarów na siłowni :) tam palimy sporo kcal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na minusie kalorycznym ogólnie się chyba spalę? Nie tylko z tłuszczu? Ogólnie ciężko u mnie z utrzymaniem diety :thumbdown: Mam nadzieję, że BJJ (i nie chodzi tu o Blow Job Job :decayed:) trochę pobudzi organizm do palenia tłuszczu. W sumie będą to swego rodzaju aeroby, bo ćwiczeń siłowych na treningu raczej nie ma. Tylko przytulanie się z innymi kolesiami :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie od parę dni mnie natchnęło i zacząłem ćwiczyć pompki, brzuszki itp.

teraz zastanawiam się nad zakupem mini siłowni tzn. ławeczkę z obciążeniem i gryf prosty i łamany starczy mi to na ćwiczenia, jakie proponujecie do tego ćwiczenia, czas popracować nad swoją sylwetką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ławeczkę najlepiej z regulowaną wysokością oparcia i najlepiej żeby się też opuszczało oparcie poniżej poziomego ustawienia. Ćwiczeń na ten zestaw jest mnóstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ucichło na temat HI TEC Creasteron ( Createston ) 3400g + 85kaps (2927311486) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Niech ktoś doświadczony się wypowie czy naprawdę jedna porcja po treningu wystarczy na zahamowanie procesów katabolicznych? Czy i tak trzeba zjeść pełnowartościowy posiłek? Czasami też wracam z siłowni ok 21 i nie bardzo jeść dużo na noc. Wtedy tylko porcje Creasteronu+kostke twarogu na noc i lulu. Może przyjmowanie tego jednego produktu załatwi kilka innych supli (np kreatyna, białko itd)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ucichło na temat HI TEC Creasteron ( Createston ) 3400g + 85kaps (2927311486) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Niech ktoś doświadczony się wypowie czy naprawdę jedna porcja po treningu wystarczy na zahamowanie procesów katabolicznych? Czy i tak trzeba zjeść pełnowartościowy posiłek? Czasami też wracam z siłowni ok 21 i nie bardzo jeść dużo na noc. Wtedy tylko porcje Creasteronu+kostke twarogu na noc i lulu. Może przyjmowanie tego jednego produktu załatwi kilka innych supli (np kreatyna, białko itd)

Kupiłem i zobaczymy co z tego będzie. Wszędzie ma dobre opinie więc jest szansa że pieniądze nie będą wyrzucone w błoto :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ucichło na temat HI TEC Creasteron ( Createston ) 3400g + 85kaps (2927311486) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Niech ktoś doświadczony się wypowie czy naprawdę jedna porcja po treningu wystarczy na zahamowanie procesów katabolicznych? Czy i tak trzeba zjeść pełnowartościowy posiłek? Czasami też wracam z siłowni ok 21 i nie bardzo jeść dużo na noc. Wtedy tylko porcje Creasteronu+kostke twarogu na noc i lulu. Może przyjmowanie tego jednego produktu załatwi kilka innych supli (np kreatyna, białko itd)

Nic nie zastąpi posiłku :wink: Po 21 nie musisz przecież jeść ziemniaków? Wystarczy kurczak, tuńczyk czy inna ryba, lub twaróg chudy + do tego odżywka białkowa minimum 30 min przed snem. Jesli chodzi o same procesy kataboliczne to ta odżywka na pewno je zahamuje, bo w składzie jest dużo BCAA ale do tego przydałoby się białko lub właśnie posiłek z białkiem, bo z czegoś mięśnie trzeba zbudować. Nie wystarczy zahamować katabolizmu przecież :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ucichło na temat HI TEC Creasteron ( Createston ) 3400g + 85kaps (2927311486) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Niech ktoś doświadczony się wypowie czy naprawdę jedna porcja po treningu wystarczy na zahamowanie procesów katabolicznych? Czy i tak trzeba zjeść pełnowartościowy posiłek? Czasami też wracam z siłowni ok 21 i nie bardzo jeść dużo na noc. Wtedy tylko porcje Creasteronu+kostke twarogu na noc i lulu. Może przyjmowanie tego jednego produktu załatwi kilka innych supli (np kreatyna, białko itd)

Nic nie zastąpi posiłku :wink: Po 21 nie musisz przecież jeść ziemniaków? Wystarczy kurczak, tuńczyk czy inna ryba, lub twaróg chudy + do tego odżywka białkowa minimum 30 min przed snem. Jesli chodzi o same procesy kataboliczne to ta odżywka na pewno je zahamuje, bo w składzie jest dużo BCAA ale do tego przydałoby się białko lub właśnie posiłek z białkiem, bo z czegoś mięśnie trzeba zbudować. Nie wystarczy zahamować katabolizmu przecież :wink:

Bardzo cenna wypowiedz.Na noc proponuję też wrzucić jakieś zdrowe tłuszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie od parę dni mnie natchnęło i zacząłem ćwiczyć pompki, brzuszki itp.

teraz zastanawiam się nad zakupem mini siłowni tzn. ławeczkę z obciążeniem i gryf prosty i łamany starczy mi to na ćwiczenia, jakie proponujecie do tego ćwiczenia, czas popracować nad swoją sylwetką :)

Możesz zacząć od kupienia samego drążka i hantli.A w trakcie rozkręcania się sam powoli załapiesz co by ci się jeszcze przydało. Ja bym kupował: ławę ze skosami bez stojaków + dwa osobne stojaki,i wyciąg górny+dolny,sztangę + żelazo.

Ćwiczenia wielostawowe(przysiady,martwy ciąg,wiosłowania,wyciskania,podciąganie do brody,ściąganie wyciągu górnego lub drążek,ściąganie wyc.dolnego siedząc i cała reszta co mi umknęło:decayed:)

Treningi po godzinie 3-4 razy w tygodniu,jeśli będzie to split to proponuje zacząć od 3 ćwiczeń na grupę mięśniową,po 3 serie,po około 10-8 powtórzeń w serii.

Bierz się puki zima i wchodzi,to mobilizuje i może nie zostaniesz "sezonowcem":grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat diety ktoś ogarnia? Mogę komuś podrzucić na priv do oceny? Dieta na Mase, mam mnóstwo pytań wiec potrzebuje kogoś kumatego do rozmowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...