Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

jak ktoś mało je tak jak ja i nie ma apetytu to polecam citropepsin czy jakoś tak :naughty:

no ku*** jak mnie 15 minut po zarzyciu zaczęło ssać w żołądku to jeszcze sobie dokładke wziąłem co jest u mnie czymś wyjątkowym :kox:

a jaki dobry w smaku ten syropek :kox:

będę musiał spróbować :kox: bo u mnie z apetytem też słabo :thumbdown: odzywka białkowa 4 razy dziennie + kanapeczki + obiad + jakieś słodkie przekąski

tylko, że u mnie jest ten jeden problem, że palę szlugi :confused4: i to jest główny powód mojego mniejszego apetytu :wallbash:

nie szkoda ci kasy na ta odzwyke 4 razy dziennie?sporo miesa bys upolowal za to miesiecznie

16zł :gwizdanie: jakoś przeżyje :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

fajki ciężko rzucić :thumbdown: ale ciągle się staram :rolleyes:

a ożyweczka kosztowała mnie 160 ziko za 4 kg, więc nie tak źle :wink4:

jak skończę cykl odżywkowy to zrobię sobie tydzień przerwy na siłce, zmienię dietę, postaram się rzucić fajki lub znacznie je ograniczyć i ruszamy z aerobami, żeby brzuch zgubić :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajki ciężko rzucić :thumbdown: ale ciągle się staram :rolleyes:

a ożyweczka kosztowała mnie 160 ziko za 4 kg, więc nie tak źle :wink4:

jak skończę cykl odżywkowy to zrobię sobie tydzień przerwy na siłce, zmienię dietę, postaram się rzucić fajki lub znacznie je ograniczyć i ruszamy z aerobami, żeby brzuch zgubić :naughty:

Nie jaram już parę lat,a paliłem przez 15.Daj se spokuj z ograniczaniem,bo to takie pielęgnowanie nałogu.Jak przestać to od jednego razu,i ani fajeczki.Jak się złamiesz w ciągu kilkunastu miesięcy i zapalisz to zaczniesz kopcić spowrotem.

A na brak apetytu zamiast chemii proponuje herbatkę z pokrzywy.Działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ma ktoś z Was jak takie pojęcie o dietach dla tych co chodzą na siłownię żeby zmniejszyć swój brzuch ?

Próbuję zmienić swoje nawyki żywieniowe i chciałbym się trochę poradzić :gwizdanie: bo moja niewiedza mnie demotywuje :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zaczynam redukcję.

Generalnie to mniej węgli, więcej białek. Zjedz sobie węgle rano, jakieś musli z mlekiem czy coś, potem na obiad ew. trochę brązowego ryżu a później już same białka. Żeby to zliczyć dokładnie to trzeba czasu :P

Tu masz tabele kalorii:

http://www.dobradieta.pl/tabele.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę jeszcze doczytać w czym te białka są, bo za nabiałem nie przepadam.

Ale dzięki Młody_Drog za linka do tabeli, jest bardzo pomocna :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Główne źródła białka to mięso jak kurczak, wołowina, do tego nabiał ale jak mówisz, że nie lubisz to chyba dobrze wspomóc się odżywkami wysokobiałkowymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba dobrze wspomóc się odżywkami wysokobiałkowymi

może faktycznie dobrze byłoby pomyśleć o odżywkach, bo chyba poza nabiałem nigdzie nie ma, chociaż w rybach też jest sporo ( tak wynika z tabeli ) :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aa no o rybach zapomniałem, oczywiście też jest dużo. W rybach też jest dużo potrzebnego kwasu tłuszczowego omega 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuję jeść więcej ryb, do tego gotowane jajka, na obiad mięso z brązowym ryżem i warzywa i zobaczymy co po miesiącu będzie :gwizdanie: , aha i zaczynam gotowanie na parze zamiast smażenia, bo to podobno też ważne jest :)

chyba najcięższe jest te ogarnięcie węglowodanów bo są prawie wszędzie :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety redukcja nie jest łatwa :( Ja teraz na przykład robię lasagne pełną sera i sosu ale wmawiam sobie, że dużo mięsa w niej jest = białko :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja te wmawianie to najczęściej praktykuje żłopiąc piwo. Bo i na nerki zdrowe i w ogóle na trawienie i ten tego :decayed:

Ale ostatnio na prawdę powiedziałem koniec i jak na razie kilka dni wytrzymuję :> Jak już mam wypić to wódka bo tłumaczę sobie, że od niej brzuch nie urośnie (ale to też okazjonalnie ) :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wodka ma wiecej kalori niz piwo:P

zależy czy przeliczać na ilość, bo jak browar ma 0,5l, to jest około 400kcal, a kieliszek wódki ma ok. 100kcal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W alkoholu-wódzie są estry czy coś w tym rodzaju,które przerabiają testosteron na estrogen czy coś w tym stylu.Z tąd miomo tylu kalorii po przechlaniu i tak pipa na treningach,a z mułów się robią szmaty na jakiś czas.

Swoją drogą też w weekenda pogazowałem konkret :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie teraz kwas straszny bo od tygodnia zmieniłem ćwiczenia ale fajne uczucie hehe no i cardio zacząłem robić bo tak to nigdy nie robiłem hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może opisalibyśmy swoje treningi? każdy na pewno szuka złotego środka dla siebie, więc chyba każdemu by to pomogło :mysli:

ja np. teraz nawalam po 3-4 serie na mniejsze grupy mięśniowe i 4-5 serii na większe, ilość powtórzeń 12-10-10-8-6

cardio jeszcze nie robię ale od marca również wprowadzam je do treningów, na początek 3 razy w tyg. po 20-30 min

jeśli chodzi o ciężary o podnoszę tyle ile daję radę, przy założeniu że przy każdej serii dokładam więcej oprócz ostatniej, gdzie ciężar jest taki sam jak w przedostatniej

przerwy to 1,5-2 min

preferuję ćwiczenia na maszynach, ponieważ ćwiczę sam i nie mam partnera treningowego, który mógłby mi pomagać :thumbdown: ale jak najczęściej staram się używać wolnych ciężarów :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...