Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam dokładnie taką jak w linku + modlitewnik, chciałbym kiedykolwiek ćwiczyć takimi ciężarami żeby ją połamać :decayed: :decayed:

co prawda to rozwiązanie jest bez sensu, bo trzebaby za każdym razem odkręcać dwie śruby, ale reszta ławki jest ok - toporna i prosta

HL3_5.jpg

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 386,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No dokupię jeszcze ten modlitewnik HZ1, a obciążenie jakie polecasz koniecznie żeliwne ?

Opublikowano

najtańsze :wink4:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2012, 17:58_________________________________________________

No dokupię jeszcze ten modlitewnik HZ1

połamałem kiedyś taki :decayed:

ale po drobnej przeróbce służy do dzisiaj

Opublikowano

Spartan_Wroc. Wszystko jest uwarunkowane genetycznie, jaką masz skórę, ile w niej kolagenu czy jakoś tak...

JESTEM ZA TWOJĄ WYPOWIEDZIĄ ZGADZA SIĘ 100%

Opublikowano

wrzucam to tu bo sam nie ogarniam

Omen - nawala bajcepsy i boksuje !! (2012) Nowość.

w końcówce włączyło mu się ADHD :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Jaką kreatynę polecacie...Wiem że kiedyś była dobra w tabletkach ale już nie produkują.... :wallbash::kox:

Opublikowano

Jaką kreatynę polecacie...Wiem że kiedyś była dobra w tabletkach ale już nie produkują.... :wallbash::kox:

to pytanie bylo kilka stron temu.

universal ,revange :good:

Opublikowano

A to sorry ale dzięki za nazwy... :hi:

Opublikowano

wrzucam to tu bo sam nie ogarniam

ja też się zastanawiam jak komuś się może lepiej robić klatę bez stabilnego podparcia[br]Dopisany: 23 Styczeń 2012, 15:12_________________________________________________

a co trzeba robić żeby mieć takie bicki jak on?? :gwizdanie:

poza tym na początku filmiku piękne ćwiczenie na kręgosłup :wink4::polew:

Opublikowano

no to na siłownie marsz :) pozdro

Opublikowano

Koledzy jakiego universala polecacie :kox: :kox:

Opublikowano

Koledzy jakiego universala polecacie :kox: :kox:

:facepalm:
Opublikowano

Koledzy jakiego universala polecacie :kox: :kox:

:facepalm:

hehe dokładnie pytanie pada co 5 minut i nawet na tych samych stronach

Opublikowano

i to od tej samej osoby :decayed:

Opublikowano

Koledzy jakiego universala polecacie :kox: :kox:

:facepalm:

hehe dokładnie pytanie pada co 5 minut i nawet na tych samych stronach

ręce opadają...
Opublikowano

Jaką kreatynę polecacie...Wiem że kiedyś była dobra w tabletkach ale już nie produkują.... :wallbash::kox:

CM3

Opublikowano

Ręce to mi po treningu opadają :polew:.....

Dzięki za radę miszcz_kierownicy :hi:

Opublikowano

Ręce to mi po treningu opadają :polew:.....

Dzięki za radę miszcz_kierownicy :hi:

nieźle :slina:

Koledzy jakiego universala polecacie :kox: :kox:

a o co dokładnie chodzi? bo jak o kreatynę to dostałeś odpowiedź :wallbash: a jeśli o inną odżywkę to się troszkę bardziej sprecyzuj :wink4:

ja w poniedziałek zrobiłem klatę i dobrze weszła, bo zakwasy niemiłosierne :kox:

Panowie ile robicie przerwy pomiędzy seriami w treningach na masę :mysli: bo na jednych forach piszą 1-2 minuty, na innych 3 min i w sumie to sam nie wiem :wallbash: ja osobiście zmieniam na każdym treningu długość przerwy, raz robię 2 minuty, raz 1,5 min, a raz minutę, tylko że wytrzymałościowo jest ciężko :thumbdown:

Opublikowano

Ręce to mi po treningu opadają :polew:.....

Dzięki za radę miszcz_kierownicy :hi:

nieźle :slina:

Koledzy jakiego universala polecacie :kox: :kox:

a o co dokładnie chodzi? bo jak o kreatynę to dostałeś odpowiedź :wallbash: a jeśli o inną odżywkę to się troszkę bardziej sprecyzuj :wink4:

ja w poniedziałek zrobiłem klatę i dobrze weszła, bo zakwasy niemiłosierne :kox:

Panowie ile robicie przerwy pomiędzy seriami w treningach na masę :mysli: bo na jednych forach piszą 1-2 minuty, na innych 3 min i w sumie to sam nie wiem :wallbash: ja osobiście zmieniam na każdym treningu długość przerwy, raz robię 2 minuty, raz 1,5 min, a raz minutę, tylko że wytrzymałościowo jest ciężko :thumbdown:

ja robię przerwy dwumiesięczne :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.