Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przerwa :

im większe ciężary (program 5x5 na siłę) to ok 3-4 minuty przerwy między seriami

program standardowy na masę to 1,5-2 minuty

program na spalanie 40-60 sekund

Głownie chodzi o to aby złapać trochę oddechu, ale nie na tyle dużo by mięśnie nie ostygły, pompa cały czas musi być :)

Co do kreatyny :

na każdego działa inaczej, zależy jak w żołądku przejdzie.

polecam bardziej stabilne formy tzw matrix'y kreatynowe:

np. Betaboli z Hitec - osobiście nie próbowałem ale skłąd ma fajny (beta-alanina kusi)

Huper fusion HiTec - całkiem nieźle działał

Creatine Xplode Olipm - chociaż dobrze smakuje w proszku i jest niezły cenowo:D

Jak chcesz dużo mocy to cm3 Np. z Trec'a jest bardzo dobry, tylko dużo trzeba łykać caps'ów.

Jak chcesz dużo retencji wody pod skórą to monohydrat (creapure) teraz creatrix z Trec- i od tego się zawsze radzi zaczynać!

Jak lubisz pobiegać to booster azotowy będzie lepszy, nie rozsadzi Ci tak nóg ;)

Na wyższy poziom polecam NO - Xplode, Rage Universal (brać bo niedługo nie bedzie!), Mesomorph i Dorian'a

PS. Filmiki wymiatają, dziwne że sobie koleś kręgów nie połamał..

Jak są zakwasy to wiesz, ze trening był dobry, gorzej jak po treningu ich nie będzie (to jakbyś się napocił na darmo..) :>

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 387,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzisiaj plecy + biceps + przedramię :kox: pewnie jakieś 1,5 h mi to zajmie :mysli:

u was na siłowniach też tylu ludków ćwiczy? bo u mnie to porażka, szczególnie w godzinach 16-18 :wallbash: siłownia jest naprawdę spora a ciężko znaleźć wolną maszynę :thumbdown:

Opublikowano

czemu w pon cala polska robi klatke?

Opublikowano

Ja nie :D Dlatego, ze w poniedzialki zawsze wszystkie lawki zajete :/ wole plecki albo barki zrobic :hi:

Opublikowano

Ja nie :D Dlatego, ze w poniedzialki zawsze wszystkie lawki zajete :/ wole plecki albo barki zrobic :hi:

ja w sobote i nie dlatego ze lawki zajete :decayed:
Opublikowano

jest pompa na sobotni wieczor :decayed: :decayed: :polew:

tak Piotrek? :gwizdanie:

Opublikowano

czemu w pon cala polska robi klatke?

Bo poniedziałek to międzynarodowy dzień robienia klaty i każdy według przykazania pamiętaj abyś dzień święty święcił robi klatę. Amen :kox::polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 15:34_________________________________________________a co do tłoku na siłowni, to denerwują mnie już te postanowienia noworoczne coniektórych, ale trzeba przetrzymać aż im się karnety pokończą, w lutym myślę będzie lepiej, słomiany zapał wtedy mija :gwizdanie:

Opublikowano

ja klate robie we wtorek a w pon wogole nie ide na silke,za duzo napalencow po-weekendowych :gwizdanie: zrobia klate bica a pozniej nie ma ich caly tydz :polew:

Opublikowano

jest pompa na sobotni wieczor :decayed: :decayed: :polew:

tak Piotrek? :gwizdanie:

na pompie przez weekend ehehe :kox:
Opublikowano

czemu w pon cala polska robi klatke?

Bo poniedziałek to międzynarodowy dzień robienia klaty i każdy według przykazania pamiętaj abyś dzień święty święcił robi klatę. Amen :kox::polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 15:34_________________________________________________a co do tłoku na siłowni, to denerwują mnie już te postanowienia noworoczne coniektórych, ale trzeba przetrzymać aż im się karnety pokończą, w lutym myślę będzie lepiej, słomiany zapał wtedy mija :gwizdanie:

Mam podobne zdanie :naughty:

Opublikowano

A ja też mam w wtorki klatę...... :kox:

Opublikowano

czemu w pon cala polska robi klatke?

Bo poniedziałek to międzynarodowy dzień robienia klaty i każdy według przykazania pamiętaj abyś dzień święty święcił robi klatę. Amen :kox::polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 15:34_________________________________________________a co do tłoku na siłowni, to denerwują mnie już te postanowienia noworoczne coniektórych, ale trzeba przetrzymać aż im się karnety pokończą, w lutym myślę będzie lepiej, słomiany zapał wtedy mija :gwizdanie:

Mam podobne zdanie :naughty:

ja rowniez... ale te fale po sylwestrze wkur@!ają :disgust: mam siłownie ponad 300m2 a nie ma gdzie szpilki wcisnąć :disgust: tyle dobrego że Ci sezonowcy więcej gadają i się plątają niż ćwiczą, a pozatym jeszcze kilka dni i wykończą karnety :decayed:
Opublikowano

Spartan_Wroc., miałeś pomyśleć :rolleyes:

Opublikowano

wiem wiem ale sweet fotek w lustrze cykal nie bede :kox: jak cos bede mial to zarzuce :good:

Opublikowano

Spartan_Wroc., miałeś pomyśleć :rolleyes:

ten jaki napalony :kox: :kox:
Opublikowano

Spartan_Wroc., miałeś pomyśleć :rolleyes:

ten jaki napalony :kox: :kox:

;( ;(

:decayed:

Opublikowano

Spartan_Wroc., miałeś pomyśleć :rolleyes:

ten jaki napalony :kox: :kox:

;( ;(

:decayed:

a pozniej :jerk: :jerk: :jerk::polew:
Opublikowano

Spartan_Wroc., miałeś pomyśleć :rolleyes:

ten jaki napalony :kox: :kox:

;( ;(

:decayed:

a pozniej :jerk: :jerk: :jerk::polew:

wychodzę z założenia że jeżeli podaję wymiary to udowodnię to fotką, przy czym można zobaczyć BF, bo wiesz pisząc 50 w witce to zasadnicza różnica mając BF na granicy 15% a 30 :embarrassed:

Opublikowano

15 to graniczna wartość, 30 to już spaślak, takie moje zdanie :gwizdanie:

Opublikowano

kazdy ma inne priorytety,wazne zeby je realizowac

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.