Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

proste klasyczne cwiczenia+ intuicyjne,cwicze na 100% mozliwosci az do bolu, nie dokladam ciezaru w seriach tylko zmniejszam.cwicze sam wiec zawsze przy wyciskaniu na lawce musze zachowac 1powtorzenie w rezerwie.

ale dzisiaj chu...trening jakos tak bez sil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wszystko zależy w jakim tempie rośniesz i jak rozciągliwą masz skórę, mnie się kiedyś zrobiły jak szybko rosłem, teraz nowe się już nie tworzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się porobiły kiedyś od rozpiętek spore rozstępy przy barkach i na klatce.

wszystko zależy od tego jaką kto ma skórę, jeden będzie ostro walił kox i rósł jak na drożdżach bez rozstępów, a innemu porobią się już przy małych przyrostach.

PS: po wczorajszym wprowadzającym treningu FBW po przerwie mam wszędzie cholerne zakwasy, ale trzeba się przemęczyć i będzie znowu powrót do formy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy który będzie ćwiczył to po czasie będzie miał rozstępy bo skóra się rozszerza ....

:kox: :kox: :kox: ciekawa teoria, ale niestety błędna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy który będzie ćwiczył to po czasie będzie miał rozstępy bo skóra się rozszerza ....

to tak jakby zakładać że każdy jeżdżąc dieslem będzie miał problemy z turbiną :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy który będzie ćwiczył to po czasie będzie miał rozstępy bo skóra się rozszerza ....

chyba chciałeś napisać, każdy kto będzie "szybciej rósł" niż normalnie to bedzie miał rozstepy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy który będzie ćwiczył to po czasie będzie miał rozstępy bo skóra się rozszerza ....

chyba chciałeś napisać, każdy kto będzie "szybciej rósł" niż normalnie to bedzie miał rozstepy :wink4:

Gówno prawda... Stereotyp, że rozstępy tylko po koksach to wsadź do szuflady i zasyp komiksami...

Jak zaczynałem ćwiczyć to przez jakiś rok nawet grama zwykłego mono nie ruszyłem, a po 2-3msc byłem poszarpany rozstępami...

Wszystko jest uwarunkowane genetycznie, jaką masz skórę, ile w niej kolagenu czy jakoś tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie ja po pierwszej w życiu kreatynie + gainer przybrałem 1,5cm w obwodzie bicepsu, no nie było siły musiało popruć łapę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek98igo, pokaż foto jak wyglądasz

ja to ten szerszy

rozbawiłes mnie z tym foto :naughty:

ja po roku znowu zaczynam od zera...

na razie po 5 treningach, na sucho, diety tez na razie nie planuje, cwicze zeby sie nie nudzic.

jedyne co sie zmieniło to waga w porównaniu do zeszłego roku. wazyłem 84 kg teraz 87

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...