Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

a co sądzisz bsn-nitrix

ja tam przedtreningówek żadnych nie biorę i tylko jak jestem mega padnięty to zapodam Napalma i latam :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

racja napalm rozwala!! ale ja to sie przymierzam do cyklu storm+shock+ napalm w czasie treningu popijac he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niesłodziż razem sie pisze :decayed:

A bo w pośpiechu wyprałem słownik razem z dresem.Dżjenki za ówagie.

---------- Post dopisany at 18:21 ---------- Poprzedni post napisany at 18:20 ----------

ówagię

---------- Post dopisany at 18:21 ---------- Poprzedni post napisany at 18:21 ----------

ówagię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja napalm rozwala!! ale ja to sie przymierzam do cyklu storm+shock+ napalm w czasie treningu popijac he

a piłeś tego skondensowanego napalma w małych buteleczkach? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy chodzi o to http://allegro.pl/fa-napalm-240-kaps-fitness-authority-wysylka-0zl-i2292368311.html do tego co można dorzucić by były lepsze efekty i czy na serio to jest taka rewelacja ...................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, mi chodzi o to ale w buteleczkach http://allegro.pl/fitness-authority-napalm-12-x-60ml-nowosc-i2310285019.html

na mnie i większość znajomych z silowni działa mega dobrze, niektórzy wręcz (a są to duże chłopaki) mówili mi, że więcej tego nie wezmą, bo dla nich za mocne :naughty:

i oczywiście mówimy tutaj tylko o pobudzeniu

a tak z innej beczki, Ci kolesie z filmiku to na syntholu chyba są?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to sa chlopcy syntholowcy wydaje mi sie ze to mexyki albo tam na poludnie z ameryki a wlasnie u nich ten cud preparat jest niezwykle popularny a igf-1 albo zwykly hormon wzrostu mozna kupic w aptece z usa ludzie jezdza do mexow po sterydy he

a tu paru amatorow syntholu

a tu valentino dzieki niemu swiat sie dowiedzial ze synthol to lipa i jakie sa jego skutki uboczne

i jeszcze jeden

podobno synthol sie bierze normalnie w kulturystyce zawodowej z tym ze z umiarem niewiele sobie tego wstrzykuja zeby nie bylo dysproporcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba miec nasrane zeby brac to gówno..... nieproporcjonalnie sie wygląda i wręcz obrzydliwie, przedramie chudziutkie i nagle biceps nienaturalny, nie mówiąc o tricepsie zdeformatowanym na maxa ....... beznadzieja .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn to jest fajne jak sie delikatnie to daje tam 2centy a nie 20 pozatym w polsce niedoostepny jest trzeba sprowadzac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy prowadzący sklep z odżywkami opowiadał mi o gościu który go naprawdę zdziwił.Pokupił jakiś ojdżywki i pokazał się znowu po miesiącu,ale z łapami 2 razy większymi.Pochwalił się swoim patentem,a wstrzykiwał sobie olej kujawski w mięśnie.Także synthol-polo istnieje,nawet niedrogie jest.Nie polecam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mojej pracy też przyjeżdżał kurier, który miał w łapie z 60 cm ale zero mięsa, tylko taki balon :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekonałeś mnie, idę do sklepu po kujawski :decayed:

:polew:

Po kujawskim to co najwyżej panie z zespołu Jarzębiny ściągną gacie :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekonałeś mnie, idę do sklepu po kujawski :decayed:

:polew:

Po kujawskim to co najwyżej panie z zespołu Jarzębiny ściągną gacie :banan:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekonałeś mnie, idę do sklepu po kujawski :decayed:

:polew:

Po kujawskim to co najwyżej panie z zespołu Jarzębiny ściągną gacie :banan:

Przez głowę ściągają.

---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:17 ----------

;))

---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:17 ----------

;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...