Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak więcej kg to mniej powtórzeń.

Serio ? :grin:

Reggi zakurw wiecej kg na sztange mniej powtorzen i tyraj na skosie

ile serii z iloma powtórzeniami ? Jechać z ciężarem w górę czy robić dropy ?

Ja robię ostatnio tak

Płaska 12,10,8,6

Skos hantle 12.10.8.6

Skos rozpietki 12,10,10

Przenoszenie nad glowe 12,10,10

W każdym cwiczeniu dokladam ciezar zeby zrobic tylko tyle powt ale zeby juz nie bylo sily na wiecej oczywiście z poprawna technika i bez rozluźnienia miesni

Gora ostatnio sie uksztaltowala fajnie

To mniej więcej robię to samo tylko bez rozpiętek ( zjebany bark ) i jadę po 3 serie max ciężar 3 powt, 6 i 9 . Później butterfly z seriami/ powtórzeniami w takim samej ilości.

Do tego dokładam bramę, ale linki zjechane od dołu i unoszenie rąk ku górze. 12 powt na każdą łapę i później zrzut ciężaru i 8 powt. obie łapy razem.

Dziś np. robiłem cycka, ale robiłem samymi sztangami..no kurfa nie mogę dopiąć cyca :facepalm: Hantlem lepiej czuję ruch i spięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak więcej kg to mniej powtórzeń.

Serio ? :grin:

To jak wiesz to po co pytasz? :facepalm:

Logiczne, ze jak chcesz przywalić ciężar to robisz mniej powtórzeń. A pytanie ile serii i ile powtórzeń jest bez sensu, bo jeśli chcesz żeby mięsień urósł to robi się typowy trening kulturystyczny na masę czyli 4 serie po 12-10-8-8 powtórzeń. Nic innego tak nie wejdzie.

Tutaj każdy może ci opisać co innego i co zrobisz wszystko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomecz, a czego Ty się tak o wszystko spinasz ? :wink: Jak mi odpisujecie to przesiewam informacje i wyciągam to co mnie interesuje i będzie skuteczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie spinam. Za mało testosteronu :D

Po prostu zadajesz laickie pytanie to laicko odpowiadam. A ty walisz te emoty, które gotują krew w żyłach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kumpla co twierdzil ze moc i sila to meta + strzaly... i dzwonil do mnie kilka dni temu ze poszedl na badania do pracy i jak mu zrobili probe watrobowa to lekarka az usiadla i chciala go do szpitala w trybie natychmiastowym klasc. Nigdy nie widziala takich wynikow mowila ze sa na granicy i ze jest to uszkodzenie chemiczne...

Niestety metka z rosji :) na szczescie z tego co wiem kupil 200tab mety i jakis 20 strzalow ale nie wiemczego. Zdarzyl wziac 40 tab i 8 stzalow... mnie to smieszy i za razem przeraza... w jego rozumowaniu on nie pojmuje ze mozna dobrze wygladac na diecie smieje sie jak mu to mowisz ze to nie mozliwe, wiec ma :)

bo prawdą jest że każdy koks powie :yyy 60% to dieta,reszta ćwiczenia

a prawda jest taka że 60% to żarcie i strzały,który kulturysta jest naturalnie na dietkach zbudowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to oni biora koksy? zalamales moj światopogląd :shock3:

Podzielam twój smutek. Myślałem, że to wszystko natural!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...