Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie mialem dwa tyg przerwy od barkow i nadal ten sam problem :/ Ewidentnie czuc jakies wiezadla czy przyczepy miesni. Bo to nie jest bol miesni.

W sumie odkad pamietam to lewy bark zawsze byl jakis taki slabszy i zawsze byl jakis bol. Ale teraz to padaka straszna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zacznij moze wbijac w barki?:naughty:

---------- Post dopisany at 16:59 ---------- Poprzedni post napisany at 16:58 ----------

ja od kad zaczalem ladowac kujawki po barach ,bardzo ladnie pracuja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie mialem dwa tyg przerwy od barkow i nadal ten sam problem :/ Ewidentnie czuc jakies wiezadla czy przyczepy miesni. Bo to nie jest bol miesni.

W sumie odkad pamietam to lewy bark zawsze byl jakis taki slabszy i zawsze byl jakis bol. Ale teraz to padaka straszna

Też tak miałem. Kinesiotaping na bark..5 dni i 2 miesiąc bez bólu. A wcześniej klata na skosie była dramatem.

Na rehabilitację musiałbym czekać 6 miechów na uszkodzenie kaletki podbarkowej. Ból najbardziej dokuczliwy na lawce leżąc, na rozpiętkach.. później nawet chłód mu przeszkadzał i napierdala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały wydatek..więcej wydasz na maści :wink:

Ja kleiłem takie plastry rozgrzewające, maści i uja to dało. Teraz cisnę barki i nie wnikam. Raz ja jakiś czas strzyknie, ale minuta i przechodzi :good:

Kurfa Panowie ja mam chyba coś z jelitami..bo czasami jak coś zjem to mi brzuch wy***rdoli i wyglądam jak słonica w 20 miesiącu ciąży :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hormon wzrostu, k**wa nie udawaj aniolka koksiarzu :grin:

łaahaha :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od wczoraj betaalanina z kreatyną activlaba :) włos się jeży już przed treningiem :) naprawdę polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ponad dwóch miesiącach przerwy spowodowanej podwichnięciem barku powrót na siłke i rozczarowanie :facepalm: Bark dalej yebie, ale tylko na siłowni - w pracy też noszę dużo większe ciężary na barku i tak nie boli a na siłowni czuje blokade.. Przy innych cwiczeniach raczej bezproblemu,ale bary..:facepalm: Ponboczku, kiedy to minie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plecy dojebane :D

Zrobiłem ciekawe ćwiczenie (wielką serię) proponowane przez dr Jim'a Stoppani. Mianowicie ściąganie szerokiego drążka w siadzie połączone z trzech ćwiczeń. Najpierw nachwytem najszerzej do karku, następnie troszkę wężej nachwytem do klatki, a na koniec wąsko na szerokość barków podchwytem do klatki. Dobra pompa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie drążek zawsze rządził ;) 10 kg na pasie a w ostatniej serii 6 powtórzeń i dobicie czterema po zdjęciu obciążenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście podciąganie nachwytem szeroko jest na sam poczatek. Najpierw dwie serie rozgrzewkowe bez obciążenia. Później dwie serie z 5 kg. Później dwie serie z 10 kg. I po jednej z 15 kg i 20 kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobij w połowie ostatniej bez obciążenia . Niech ktoś ci zdejmie zobaczysz jaka pompa :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobij w połowie ostatniej bez obciążenia . Niech ktoś ci zdejmie zobaczysz jaka pompa :) .

Spróbuję na pewno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...