Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Myślę o tym clenie i myślę. :decayed:

hahah.. no jakby niebylo to nie jest steryd... a wycinke zorbi konkretna... dorzuc do tego tabletki coffeiny i bedzie gicior;) dawid jak mozesz napisz priva w jakiej cenie u siebie to masz;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę o tym clenie i myślę. :decayed:

hahah.. no jakby niebylo to nie jest steryd... a wycinke zorbi konkretna... dorzuc do tego tabletki coffeiny i bedzie gicior;) dawid jak mozesz napisz priva w jakiej cenie u siebie to masz;>

a co to w ogóle jest?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

clenbuteroll ale czy to legalne to bym sie spierał :mysli: podwyższa temerature ciała przez co powoduje przyspieszenie przemiany materii i szybsze spalanie tkanki tłuszowej, rzeźbi bardzo ładnie bo widziałem znajomego po tym ale słyszałem ze to nie do końca legal[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 07:05_________________________________________________on dostawał po tym jakis drgawek łapy mu sie trzęsły jakby pił miesiąc, brał to w tabletkach[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 07:06_________________________________________________http://bigpaker.net/clenbuterol.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na clenie to właśnie skurcze mięśni są wyraźnie odczuwalne. Legalnie tego nie dostaniemy. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

clean typowy koks wiec nawet nie wiem skad ktos wpadl na pomysl ze to moze byc legalny.... moze mial na mysli cleanburexin :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

clean typowy koks wiec nawet nie wiem skad ktos wpadl na pomysl ze to moze byc legalny.... moze mial na mysli cleanburexin :polew: :polew: :polew: :polew:

a nie wiesz ze jest to lek dla asmatykow;> wiec da sie go ogarnac legalnie z apteki... kolega napisal ze nie dostaniemy tego legalnie a nie ze to legalny srodek.... a w aptece jak sie kupuje NIELEGALNIE??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki hardcorowy :decayed: Harkorowy to jest koksu, a my ewentualnie jestesmy PRAWIE hardcorowi :kox:

panowie a powiedzcie mi, bo wcześniej nikt mi chyba nie odpowiedział, jeśli mam teraz cykl kreatyny, który będę kończył za 2 tygodnie, to teoretycznie powinienm później zrobić 4 tyg. przerwy :mysli: i tak sie zastanawiam czy jest sens brać wtedy Xpanda? bo on w większości ma kreatynę :disgust: i czy jak będę go ewentualnie brał to czy po tych 4 tygodniach będzie sens brać kreatynę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie napier.... klata. Po dwóch tygodniach przerwy skatowałem się do bólu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez sensu....

na silowni niczego zabardzo nie przyspieszysz:) no chyba ze sokami... trzymac miche ciezko pracowac efekty musza byc:)!!!

to zostawię sobie Xpanda na później :good:

dzięki za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmija to najwidoczniej nie doczytalem (zwracam honor). Jesli chodzi o legalny dostep to nie ma problemu faktycznie z tym.

Zreszta jesli chodzi o jakies sprawy to tabletki nie daja efektu... Czytalem ze ten clen jest tez w postaci syropu :shocked: a takie syropki to prawie jak sok gumijagod ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie teraz jakos końcówka 3 tygodnia jest lub początek 4 :mysli:

mam jednak nadzieję, że jeszcze coś pójdzie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...