Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Niezadowolony nabywca Audi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

było już nie raz...

Opublikowano

brakuje oleju :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Ja to widzę pierwszy raz,nie dziwiło by mnie jak by butował BMW wtedy jego zachowanie było by jakoś wytłumaczalne,ale że nap... po Audi?,chociaż sprawia wrażenie typowego karka więc pewnie sufit w dzieciństwie spadł mu na łeb.

Opublikowano

to jest potwierdzeniem pewnego tematu ze audi zaczyna być marka dla dresiarzy :wallbash:

Opublikowano

ale debil... :wallbash: :wallbash:

taki cwaniak to czemu tym łysym łbem nie napie.....alał bo blachach??

Opublikowano

Biedne autko ;(

Opublikowano

pajacuje, ciekawe czemu nie kopie np po szybach albo po lusterkach :cool1:

pusty łeb... pewnie jakiś handlarz :gwizdanie:

Opublikowano

żal.pl :wallbash:

Opublikowano

Ale sie spocil... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Przygarnął bym tą S8 :decayed:. Ostatnio zauważyłem, że dresy przesiadły się na Audi A4 B5 i też na A6 czy A8 ;( :confused4:. Ceny roczników 1995-1996 poszły ostro w dół... :angry:. Już kilkanaście razy widziałem dresów za kierownicą Audi...

Opublikowano

pusty łeb nie głowa łeb :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Ja to widzę pierwszy raz,nie dziwiło by mnie jak by butował BMW wtedy jego zachowanie było by jakoś wytłumaczalne,ale że nap... po Audi?,chociaż sprawia wrażenie typowego karka więc pewnie sufit w dzieciństwie spadł mu na łeb.

No ty swoją wypowiedzią też zabłyszczałeś :polew:

Opublikowano

Ja to widzę pierwszy raz,nie dziwiło by mnie jak by butował BMW wtedy jego zachowanie było by jakoś wytłumaczalne,ale że nap... po Audi?,chociaż sprawia wrażenie typowego karka więc pewnie sufit w dzieciństwie spadł mu na łeb.

No ty swoją wypowiedzią też zabłyszczałeś :polew:

i kolejny kolegi temat "o niczym" :rolleyes:

Opublikowano

mój kolega też jest niezadowolony ma A6 z 2006r silnik 3,2 Fsi 255HP i się wk**wia że spala mu to cudo 1l oleju na 1000km :polew: wg.ASO wszystko jest oki :polew:

Opublikowano

mój kolega też jest niezadowolony ma A6 z 2006r silnik 3,2 Fsi 255HP i się wk**wia że spala mu to cudo 1l oleju na 1000km :polew: wg.ASO wszystko jest oki :polew:

To niech zatanczy can-cana na dachu i mu ulzy... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Ja to widzę pierwszy raz,nie dziwiło by mnie jak by butował BMW wtedy jego zachowanie było by jakoś wytłumaczalne,ale że nap... po Audi?,chociaż sprawia wrażenie typowego karka więc pewnie sufit w dzieciństwie spadł mu na łeb.

No ty swoją wypowiedzią też zabłyszczałeś :polew:

Jak widać Ciebie rozbawiła,być może jej nie zrozumiałeś,a na marginesie przedrostek Ty piszemy z dużej litery.
Opublikowano

Ale tylko wtedy gdy jesteśmy grzeczni lub chcemy wyrazić szacunek.

Myślę jednak że nikt Cię nie zamierzał obrazić w końcu to nie forum S8 (oczy-wiście to tylko żarcik)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.