Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prawybory 2007! Na kogo głosujecie?


ono

Na kogo głosuje A4 Klub ...  

  1. 1. Na kogo głosuje A4 Klub ...



Rekomendowane odpowiedzi

Hahhahhahaha pamiętam jak zrobiłem ankiete jak wybierali prezydenta.Zdecydowana większość głosowała na Tuska , a wygrał Kaczyński :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee nooo, Hugo, wit.s ... panowie... jak nie wiecie na kogo, to my wam powiemy, nawet koszta ewentualne zwrócimy, ale idźcie zagłosować.

No nie bądźta cioty :tongue4:

Ja jestem z Gdyni, więc chyba oczywiste jest na kogo będę głosować :naughty:

Tak też się dzieje od 18 roku moje życia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRAWO I SPRAWIEDLIWOść

zawsze byłem i będę z braćmi!!!

w sprawie gospodarki OK :oklaski:

polityka wewnętrzna SUPER :oklaski:

polityka zagraniczna NIKT TEGO DO TEJ PORY LEPIEJ NIE ROBIł :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-założenie butów 30 s.

-spacer do lokalu wyborczego 600 s.

-oddanie głosu 120 s.

-ujrzenie niezadowolonej miny Kaczora: BEZCENNE. :tongue4:

głos oddany.... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRAWO I SPRAWIEDLIWOść

zawsze byłem i będę z braćmi!!!

w sprawie gospodarki OK :oklaski:

polityka wewnętrzna SUPER :oklaski:

polityka zagraniczna NIKT TEGO DO TEJ PORY LEPIEJ NIE ROBIł :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Pozwolę sobie zadać pytanie w tym wątku gdyż tyczyć się będzie ono bezpośrednio tematu:

Taktuś, wyjaśnij mi (i chyba nie tylko mi) czy to sarkazm czy prawda ??

Po tych argumentach sądzę, iż to pierwsze, gdyż są one totalnie niedorzeczne :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PANOWIE, proszę nie rozmawiajmy tutaj o naszych czy kolegów wyborach...

Dokładnie - nie krytykujmy nikogo - każdy ma własne sumienie i ma prawo wyboru ... jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos planujesz? :naughty:

Zmanipulowalem Ci lekko wypowiedz :polew:

Nic nie planuję - ja po prostu wyciągam daleko idące wnioski - oby w tym przypadku mylne :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

Za 2 lata ciaglych klotni, chamstwa i dopuszczenia LIS'u do rzadow TRZEBA wystawic rachunek. Przez rzad PIS nie moge ogladac TV, bo ciagle tylko oni wystepuja i sie wzajemnie opluwaja. Za SLD i poprzednikow tego NIE BYLO. Dlatego glosuje na spokoj i rownowage - PO

pzdr

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie ide na wybory :wallbash: nie dlatego, ze nie chce ale mam 200km do najblizszego punktu gdzie mozna bedzie glosowac :rant:

chyba sie :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PO, ale tylko i wyłącznie dlatego, że mają szansę pokonać PiS.

Powinni utworzyć koalicję z LiD, co sprawiłoby, że lustracja odeszłaby na dalszy plan - po co to komu. Mnie i tak wtedy nie było na świecie a prawdy i tak się w życiu nie dowiemy, kto kogo i dlaczego.

Czasy były inne, a teraz trzeba się zając przyszłością, a rozgrzebywać stare dzieje.

Wg. mnie, w tej chwili nie ma żadnej partii ani człowieka, który zasługiwałby (swoją postawą, programem) na rządzenie Polską.

Oni wszyscy są o kant :bicz3: potłuc, ale jak wygra PO, to może przynajmniej nie będą się z nas smiali na świece.

Jeszcze jeden warunek - Donald sobie niech dalej rządzi PO, a premierem powinien zostać Marcinkiewicz - mało w nim typowego polityka, na dodatek jest spontaniczny (Yes, yes, yes :polew:), czym zyskuje sobie przychylność ludzi.

Na ministrów powinni być mianowani tylko i wyłącznie fachowcy, a nie politycy. Oni niech się dalej kłócą w sejmie.

Sie cholera rozgadałem... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby zmobilizowac tych, ktorzy deklaruja sie, ze nie ida glosowac.

http://bronikowski.com/?a=single&id=442

W sumie myb tez juz jednego mamy, co prawda brakuje mu do wielkiego brata zza oceanu...

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...