Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADP] Moja A4ka| nowe foto str.3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :naughty:

Miałem narazie nie pokazywać swojej niuni bo jest świeżo po kupnie i jak narazie mało zmian. Świeżo po rejestracji i opłatach. Narazie zająłem się car audio i prawie już skończyłem :naughty: Nowe radio, głośniki przód osadzone na panelu własnej robot schowane pod oryginalna tapicerką + wygłuszenie drzwi + nowe tweetery i zabudowa bagażnika ;)

Zmieniałem mieszek :decayed: i założyłem listwy progowe s4

No i podstawowe zabezpiecznia alarm + odcięcie zapłonu

Planowane zmiany:

lampy przód 2 lift + xenon

lampy tył 2 lift

Felgi 17cali(na lato)

Kierunki białe

Grill S4

Kierownica S4

Zderzaki przód + spryski + tył od S4

Gleba

Ciemne szybki

Planów jest dużo tak jak i czasu na ich zrealizowanie

Powoli byle do celu :th:

Będę informował na biężaco o realizacja planów :)

Chciałem po zmianach dopiero zrobić jakaś sesję ale akurat wpadł mi w ręce aparat to wrzucam kilka fotek :)

729faf23c7957611m.jpg 064dab13e27f1015m.jpg bedd9d785941c8b0m.jpg b4829d59b86bb429m.jpg

c3b069651731f9f4m.jpg 5a2085a039949b9am.jpg 1610ebca498718bem.jpg ca7fcb3470c8bc5am.jpg 03f2cc9adae573dam.jpg

494c8b68474c054am.jpg 6e46fe4eb47e2bb1m.jpg

Opublikowano

ładna widzę że w plany spore klamki w kolor nadwozia i lusterka tak samo i będzie git

Opublikowano

Plany ok.. Jak nie uda Ci sie zdobyc zderzaczkow, to proponowalbym lusterka klamki, dokladki w kolor i bedzie ladnie.. :th:

A tutaj przyklad tego, jak biala A4 moze byc piekna

--> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,401.0.html

:decayed:

Opublikowano

No ladna ta Twoja a4 ;) Planowane zmiany jak najbardziej na + tak wiec czekam na modyfikacje ;):thumbup:

Opublikowano

piękna :a4fan: ładny kolorek i sprzet audio wypas :thumbup:

Opublikowano

Plany wyjdą na dobre, gratuluje furki i niech służy jak najdłużej. :thumbup:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Panowie za pozytywne opinie ;) Na nic lepszego nie było mnie stać trzeba ciszyć sie z tego co jest i realizować kolejne plany :)

Opublikowano

Ciekawa furmana :>

Opublikowano

Teras na kolanach powala mnie tylko sprzet grajacy ale po planowanych zmianach bedzie LUX! :)

Opublikowano

Szkoda że auto miało małe kuku - ale tak bardzo ładne (a4 to chyba jest ładne w każdym kolorze :) ).

Opublikowano

za***isty kolor :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

za***isty kolor :thumbdown:

wiem :cool:

hajper jakie małe kuku? Mówisz o tylnym zderzaku? Tak wiem był delikatnie dojechany i jest wgniecony delikatnie trzeba go tylko dobrze ustawić ;) bo przestawił się na mocowaniu..

Opublikowano

Mówię o prawym przednim błotniku - jakoś nie zgrywa się z maską.

Opublikowano

ładne autko...

plany bardzo obiecujące...

czekamy na zdjęcia po kolejnych zmianach... :thumbup:

Opublikowano
  • Autor

Drobna zmiana we wnętrzu :)

604c465704bd1466m.jpg a176d8236d93d0d7m.jpg a146fd7cbcf0f4cdm.jpg

Opublikowano

Widze ze zmiany beda szły w dobry kierunku :th:

Biały kolor przez to ze niechciany stał sie unikalny :thumbup:

Ile zajeło Ci zmadziarowanie tych ramek ? Bo ja zabieram sie do tego jak pies do jeża :gwizdanie:

Biały tez wygląda pięknie a to dowód :thumbup: :thumbup: :kox:

299784maxog5xe4.jpg

Opublikowano
  • Autor

Raggaman, ja robiłem to jakieś 30 minut i wcale się nie śpieszyłem bo nie ma co na szybkości tego robić bo mozna zniszczyć. JA delikatnie ramki pozaginałem i nic nie kleiłem bo bałem się by nie upaćkać ramek tym klejem co całkowicie popsuły by efekt. Ogólnie jak za te pieniądze efekt jest super. Montaż to bułka z masłem każdy sobie poradzi ;)

Opublikowano

Hej,

Froger34, gdzie można dostać takie srebrne ramki do zegarów, masz może jakiś link na allegro, albo godnego polecenia sprzedawcę??

Opublikowano

Dzięki za szybką odpowiedź, ale ja potrzebuję 6 ramek, bo mam jeszcze ramkę do ładowania akumy i temp oleju.

Masz może kopgoś kto ma takie rzeczy??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.