Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jakie najtańsze nowe opony na zimę kupić? 15"


paput

Rekomendowane odpowiedzi

Dokladasz 50 zeta do sztuki i masz nowe ori GY UG7+ :) A nie jakieś ciul wi co :decayed: Ile planujesz na nich przelatać? Kupujesz na sezon czy na kilka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladasz 50 zeta do sztuki i masz nowe ori GY UG7+ :) A nie jakieś ciul wi co :decayed: Ile planujesz na nich przelatać? Kupujesz na sezon czy na kilka?

to też jest grupa goodyear[br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 17:04_________________________________________________no tak żeby na trochę starczyły bo kowi swoich za 300 zł nie chce sprzedać :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zakładałbym ani chińczyków, ani nalewek, tego fajansu często nawet nie można dobrze wyważyć :thumbdown: odwiedź jakiś portal oponiarski, w tym rozmiarze dostaniesz normalne opony praktycznie w tej samej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździł u nas samochód na takich Dębicach i powiem tak, dopóki bieżnik był świeży, tak do 5 mm było ok, chociaż bez rewelacji. Poniżej tych wartości była tragedia, brak jakiejkolwiek trakcji i hamowania zwłaszcza na mokrym, podejrzewam że winna jest gówniana mieszanka gumowa, główny grzech tanich opon bo gdzieś trzeba oszczędzić :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Dębica Frigo 2 ktoś poleca?

ja juz 3 zime jezdze na takich oponach a jezdze dosc sporo i bieznika jeszcze jest, w sumie zlego slowa powiedziec na te opony nie moge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Dębica Frigo 2 ktoś poleca?

Frigo2 dobre na śnieg. Na mokrej nawierzchni tracą właściwości i auto staje się niestabilne. Jeździłem 4 sezony od nowości. W tym roku przetestuję ContiWinterContact TS 810.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem z autem opnę Riken wiekszego dramatu to ja nie widziałem ,po suchym jeszcze jedzie ale po śniegu i błocie nie chce , no mokrym ESP cały czas pracuję przy mocniejszym depnięciu. Przyczepności nie ma wcale.Z tanich opon polecam dębicę i sawę świetne na śnieg i błoto dużo gorzej na suchym przy ostrej jeździe auto trochę się przechyla na bieżniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hankooki to jaki koncern?

w necie jest napisane że powstają we współpracy z Michelin

a tak wogóle to jest made in Korea :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opona to podstawa bezpiecznej jazdy, a wy tu takie badziewia wklejacie :wallbash:

Paput, zainwestuj w dobre opony, opon nie kupuje co rok

Przemyśl sprawę i podejmij męską decyzję :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam barumy polarisy 2 Jak dla mnie w stosunku cena jakość rewelka. Sam śmigam na nich drugi sezon zeszłej zimy ani razu się nie zakopałem generalnie opona przyzwoita zarówno na suchym jak i mokrym oraz śniegu. Mój papa zanim się nie przesiadł na SUV-a to w mondeo latał na polarisach 1 a potem 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...