Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:good:
Opublikowano

Piękna sztuka i rozsądne mody :kox:

Opublikowano
  • Autor

gałka w aucie, jest ok ale szału nie robi :gwizdanie:

przy okazji chromowaną ramkę wokół drążka zmieniłem na matową :evil:

img0048zf.jpg

img0049kg.jpg

img0051rt.jpg

Opublikowano

nie, pare minut jak już się wie co z czym połączyć żeby działało, mam obawy że w bixie jest to inaczej rozwiązane i nie da się tego zrobić, bixy, hmmm na allegro pewnie się za gołe 500 znajdzie ale nie wiem w jakim będą stanie, bo to wróżenie ze zdjęć, ja to jak kiedyś trafie to może wezme, ewentualnie może 1 sztuke na próbe kupie czy da rade to sterowanie zrobić, narazie mi się nie chce :tongue4:[br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 13:34_________________________________________________nowy gadżet --> gałeczka z rs4 :)

img004401.jpg

jutro montaż :gwizdanie:

zakladasz bixa i smiga wszystko ok jak miales xenony :good: Silniczek wyglada na taki sam moze jedynie roznic sie tym "knotem" ktory wchodzi w regulacje.

Opublikowano
  • Autor

kto wie może bixy kiedyś wpadną :gwizdanie:, a tym czasem zastanawiam się nad kołem na przyszły sezon i już sam nie wiem :wallbash:

Opublikowano

kto wie może bixy kiedyś wpadną :gwizdanie:, a tym czasem zastanawiam się nad kołem na przyszły sezon i już sam nie wiem :wallbash:

duże?? Ja mam 17` ladne na zbyciu :wink4:

Opublikowano
  • Autor

only 18, no chyba że znajde fajne 19 ale w taki rozmiar raczej nie celuje, mój typ to 18 z dtm, albo po prostu kupie 18 s-line bo ten wzór zawsze mi się podobał

Opublikowano

Widzę że selasz kiere :tongue4: zmienileś na inną??

Ja to bym ją chętnie przytulił ;( ale z funduszem kiepsko :wallbash:

Opublikowano

Marcin jaki wzór felg szukasz ? możesz wrzucić fote ?

bo ja też sie zastanawiam nad 18 i może bym poszedł w tym kiedunku co Ty :D

Które to sa 18'' S-line ?

17'' już dla mnie za małe...

Ci którzy jeżdzą na 19'' mówią że nie ma róznicy w jeździe prawie żadnej a w wyglądzie jest...

Opublikowano
  • Autor

będą albo proste takie jak mam teraz s-line tylko rozmiar w góre albo :gwizdanie:

Opublikowano

jak cos to moje 18 s-line beda na sprzedaz :wink4:

Opublikowano
  • Autor

to mi napisz na pw co i jak :good:

Opublikowano

Gablota jak sie patrzy :good: :good: nic dadać nic ująć :slina:

Opublikowano

nic dadać nic ująć :slina:

E tam ja to bym mu kilka rzeczy ujął :gwizdanie:

A później bym wsadził do siebie :cool1:

Opublikowano

Piekna sztuka:)

Opublikowano
  • Autor
:hi: mam nadzieje że na wiosnę będzie jeszcze lepiej :gwizdanie:
Opublikowano

Konkret Mody :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

mały modzik :cool1:

dsc0972mo.jpg

dsc0974p.jpg

lepiej to wygląda niż myślałem

Opublikowano

o widze ze popiołka siedzi juz na 2 din :gwizdanie: :good: modziki koks pochwal sie tym najbardziej zaje... modem :notworthy:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.